Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2963)
З потоку життя (6158)
Душі криниця (3392)
Українці мої... (1447)
Резонанс (1469)
Урок української (986)
"Білі плями" історії (1653)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
БРЕХНЯ, ЩО НЕ ДОЖИЛА ДО СТАРОСТ╤.
наша влада не стомлю╓ться запевняти нас, що Крим було загарбано з одн╕╓╖ лише причини: в Укра╖н╕...


НЕДОВ╤РА - ЯК ТРОЯНСЬКИЙ К╤НЬ КРЕМЛЯ
Традиц╕╖, як бачимо, живуч╕. Ц╕лком можливо, що й сьогодн╕шн╕м «героям» посиплють...


SI VIS PACEM, PARA BELLUM (З ДУМОЮ ПРО ФЛОТ)
Г╕бридна ╕стор╕я з окупац╕╓ю/здачею Криму рано чи п╕зно випливе на св╕т. В тому нема╓ сумн╕ву. Це...


«ЩО ЦАРЕВ╤ МОСКОВСЬКОМУ КОНЯ НАПО╥ЛА…»
Хто ще не бачив – перехрест╕ться ╕ не в╕рте очам сво╖м! Бо справжн╕ УКРА╥НЦ╤ Криму до...


ПРОГРАШ В ╤НФОРМАЦ╤ЙН╤Й В╤ЙН╤. КОМУ ЗАВДЯЧУ╢МО?
Оск╕льки заява пана головного прокурора Краю, та ще й на такому поважному форум╕, то не...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #3 за 18.01.2008 > Тема "Резонанс"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#3 за 18.01.2008
ГЕББЕЛЬСЯТИНА В СЕВАСТОПОЛ╤

В СВО╥Й ХАТ╤ - СВОЯ ПРАВДА?
ГЕББЕЛЬСЯТИНА В СЕВАСТОПОЛ╤, або НАВ╤ЩО В СТОЛИЦ╤ УКРА╥НИ П╤ДТРИМУЮТЬ СЕПАРАТИСТ╤В?
Нещодавно голова м╕сько╖ ради Севастополя ╕з рад╕стю допов╕дав про те, що у бюджет╕ Укра╖ни затверджен╕ витрати на святкування 225-р╕чного юв╕лею м╕ста у розм╕р╕ 20 м╕льйон╕в гривень. Маневри м╕ськдержадм╕н╕страц╕╖ можуть призвести до в╕дкушування в╕д державного пирога в╕д 150 до 300 м╕льйон╕в. Сотн╕ ╕ десятки м╕льйон╕в призвели до того, що бюджет м╕ста перетнув знакову межу в один м╕льярд.
Одночасно ╕з цим в м╕ст╕ вже котрий р╕к трива╓ орган╕зована ╕ координована антиукра╖нська ╕ антидержавна ╕нформац╕йна в╕йна. Державне телебачення, дротове рад╕о, комерц╕йн╕ канали, газети щодня обливають брудом укра╖нську мову, ╕стор╕ю, культуру та саму державу. Президента на м╕тингу називають "фашистом" - ╕ н╕хто не несе н╕яко╖ в╕дпов╕дальност╕. Днями з екрана СДТРК так само в╕льно такий соб╕ колишн╕й в╕йськовий ЧФ Волод╕н для десятк╕в тисяч глядач╕в назвав режим в Укра╖н╕ "коричневим". Чи пом╕тив це хтось ╕з тих, хто мусив би контролювати ╕ анал╕зувати д╕╖ м╕сцевих сепаратист╕в?
Десятки тисяч мешканц╕в зараз знову зомбуються на високофаховому п╕дсв╕домому р╕вн╕ тепер вже в розцяцькован╕й обгортц╕ майбутнього юв╕лею. Влада так орган╕зувала регулярну "в╕дмивку" злов╕сного образу цариц╕ Катерини ╤╤, що ще трохи - ╕ за пам’ятниками ╖й в Одес╕ та проектах спаплюжити ауру Севастополя ╕ С╕мферополя ╖╖ може визнати святою якась закордонна церква. П╕сля цього невтручання ки╖всько╖ влади можна чекати на вшанування Стал╕на, про що вже проговорено для перев╕рки реакц╕╖ громадськост╕.
Б╕г-борди м╕ста - це окрема тема д╕яльност╕ посл╕довник╕в Геббельса...
Реклама на одному такому б╕г-борд╕ (а ╖х десятки!) кошту╓ в╕д 300 до 1300 долар╕в США. ╤ тепер уяв╕ть, ск╕льки грошей витрача╓ться на протистояння з Ки╓вом лише в цьому вид╕ антидержавно╖ д╕яльност╕.
Репродукц╕я полотна радянського живописця Олександра Дейнеки, створеного в 1942 роц╕, використову╓ться нечистоплотними московськими пол╕ттехнологами ╕ створю╓ образ гнаних севастопольц╕в у незалежн╕й Укра╖н╕, яких закликають на чергову оборону м╕ста.
Психоф╕з╕олог╕чне сприйняття плаката - це елементарна ланка: в╕йна - захисники м╕ста - фашисти, яка обов’язково породжу╓ почуття ненавист╕ до держави. На думку московських пол╕ттехнолог╕в, саме укра╖нська держава винна в тому, що прийма╓ться антиконституц╕йний закон про м╕сто, не визна╓ться другою державною рос╕йська мова, застосовуються тортури за користування нею, пересл╕дують ╖╖ нос╕╖в та в╕дправляють ╖х в Сиб╕р прибирати сн╕г, не погоджуються укра╖нц╕ на брехливу ╕мперську ╕стор╕ю. Залиша╓ться одне - брати автомат та йти в б╕й проти придуманого ворога. Так╕й ман╕пуляц╕╖ позаздрили б ╕ Геббельс, ╕ Г╕тлер.
А уявля╓те, як н╕мкеня за походженням, яка в слов╕ з трьох л╕тер "ещё" робила чотири помилки ╕ писала "исчо", аг╕тувала сучасник╕в за рос╕йську мову? Про ╕стор╕ю вона справд╕ турбувалась, переписавши ╖╖ повн╕стю в ╕нтересах ╕мпер╕╖. Катерининська ком╕с╕я, створена Указом в╕д 4 грудня 1783 року, разом з ╕мператрицею, написали нову ╕стор╕ю держави Рос╕йсько╖, не збер╕гши жодного ориг╕налу древн╕х л╕топис╕в! Це що стосу╓ться так званого "права на ╕стор╕ю". Злод╕йкувато "в╕дредагувавши" ╕стор╕ю Москов╕╖, Катерина ╤╤ з╕зналася 7 серпня 1791 року, що "з╕грала з татарами жарт". ╤ "засновником Москви" став не той, хто фактично зробив це в 1272 роц╕, хан Золото╖ Орди - Менгу-Т╕мур, а князь Юр╕й Долгорукий. Тако╖ ╕стор╕╖ хочуть ман╕пулятори? ╤ вимагатимуть визнання брехн╕ на державному р╕вн╕ на з’╖зд╕ в С╓в╓родонецьку?
Саме Катерина ╤╤ запровадила остаточне рабство у сво╖й кра╖н╕ - кр╕посництво. От вам ╕ самоврядування! Може, саме такого "самоврядування", що перероста╓ в самоправство, хот╕лося б нин╕шн╕м "хазяям м╕ста"?
Анал╕зуючи останн╓ "досягнення" геббельс╕всько╖ пропаганди, ми теж д╕йдемо висновку про лог╕чний зв’язок "перемоги в п╕дземно-м╕нн╕й в╕йн╕" ╕з написом (як на цигарках чи алкогольних виробах) про право на ╕стор╕ю ╕ мову та наявн╕сть заклику до боротьби за них (фото угор╕).
Достеменно нев╕домо, чи на ц╕ б╕г-борди витрачають вже грош╕, вид╕лен╕ на святкування юв╕лею, але факт безконтрольност╕ з боку державних орган╕в за пол╕тичною ситуац╕╓ю в Севастопол╕ незаперечний. Монументальна пропаганда п╕дкр╕плю╓ться десятками тисяч плакатик╕в та наст╕льних календар╕в ╕з цими ж розкольницько-сепаратистськими зображеннями.
╤ останн╕й приклад вандал╕зму ╕з каменем в центр╕ м╕ста на м╕сц╕ майбутнього пам’ятника укра╖нським в╕йськовим морякам - це реальний насл╕док створення сепаратистського духу в м╕ст╕.
А обличчя натхненник╕в цього сепаратизму, як╕ одночасно висмоктують державн╕ кошти в╕дом╕, - вони не злазять з екран╕в телев╕зор╕в.
Може, компетентним структурам варто нагадати дуже вже активним б╕йцям геббельс╕вського фронту, що н╕хто не скасовував в╕дпов╕дн╕ статт╕ за розпалення м╕жнац╕онально╖ ворожнеч╕ та заклики до л╕кв╕дац╕╖ державного устрою?
╤гор БУЛАВА.
м. Севастополь.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #3 за 18.01.2008 > Тема "Резонанс"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=5478

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков