Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2788)
З потоку життя (5915)
Душі криниця (3315)
Українці мої... (1431)
Резонанс (1445)
Урок української (985)
"Білі плями" історії (1629)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (259)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ЧС-2018 НА К╤СТКАХ: У КИ╢В╤ АКТИВ╤СТИ ПРИЙШЛИ ДО ПОСОЛЬСТВА РФ З ЧЕРЕПАМИ
14 червня в Ки╓в╕ б╕ля посольства Рос╕йсько╖ Федерац╕╖ влаштували акц╕ю ╕з закликом бойкотувати...


ТВОРЦЯМ УКРА╥НСЬКОГО Ф╤ЛЬМУ «ЗАХАР БЕРКУТ» ДОПОМОЖЕ ГОЛЛ╤ВУД
"Разом ╕з режисером Ахтемом Се╕табла╓вим як сп╕врежисер над стр╕чкою працюватиме Джон В╕нн....


«ПОДАРУНОК» У 90 К╤ЛОГРАМ╤В: УКРА╥НА ПОДА╢ ДО СУДУ ООН ДОКАЗИ ЩОДО ЗЛОЧИН╤В РФ У КРИМУ ТА НА ДОНБАС╤
Укра╖на пода╓ до М╕жнародного суду ООН меморандум, який м╕стить юридичне об╜рунтування позиц╕╖...


ПОБИТТЯ НАЙ╢МА: ПОТЕРП╤ЛИЙ ВИМАГАТИМЕ МАКСИМАЛЬНОГО ПОКАРАННЯ
Най╓м додав, що нараз╕ йому нев╕домо, яко╖ м╕ри покарання вимагатимуть прокурори.


ОКУПОВАНИЙ КРИМ ПОВН╤СТЮ ЗАСИХА╢
Анексований Рос╕╓ю Крим, який жив за рахунок води, що надходить з материково╖ Укра╖ни, повн╕стю...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #3 за 18.01.2008 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#3 за 18.01.2008
I БУДЕ СУД? ╤ БУДЕ ПРАВДА?

15 с╕чня 2008 року о 13.00 повинно було в╕дбутися зас╕дання Центрального районного суду м. С╕мферополя, на якому мали розглядати позов заступника Пост╕йного Представника Президента Укра╖ни в АР Крим Валер╕я Пробий-Голови до Верховно╖ Ради Криму та ╖╖ сп╕кера Анатол╕я Гриценка про захист чест╕ ╕ г╕дност╕.
 Як зазначено у позовн╕й заяв╕ В. Пробий-Голови: "29 вересня 2007 року в № 108 (2494) газети "Крымское время", був надрукований матер╕ал п╕д назвою "Теряет рейтинг президент, а виноват наш бывший мент" з коментарями Голови Верховно╖ Ради Автономно╖ Республ╕ки Крим Гриценка Анатол╕я Павловича. У вказан╕й статт╕, з посиланням на слова А. Гриценка, який давав коментар як посадова особа п╕д час виконання службових обов’язк╕в, подана така ╕нформац╕я: "Так, по словам Гриценко, зампред постоянного представителя Валерий Пробей-Голова имеет 60 соток земли на ЮБК. ...А ну-ка умножьте эти 60 соток хотя бы на те 10 тысяч, о которых говорит Шемчук (крымский прокурор) в интервью интернет-изданию "Обозреватель". Это на 600 тысяч долларов бесплатно пригреб себе участочек".
 Вказана ╕нформац╕я ╓ недостов╕рною та такою, що порушу╓ мо╖ особист╕ немайнов╕ права - завда╓ шкоду мо╖й д╕лов╕й репутац╕╖, чест╕ та г╕дност╕.
 Публ╕чно поширен╕ А. П. Гриценком п╕д час виконання ним службових обов’язк╕в Голови Верховно╖ Ради АР Крим в╕домост╕ щодо наявност╕ в мо╖й власност╕ або користуванн╕ безкоштовно набуто╖ земельно╖ д╕лянки розм╕ром 60 соток, розташовано╖ на П╕вденному узбережж╕ Криму та варт╕стю 600 тисяч долар╕в США, не в╕дпов╕дають д╕йсност╕, що п╕дтверджу╓ться в╕дпов╕дною дов╕дкою, наданою Республ╕канським ком╕тетом ╕з земельних ресурс╕в, зг╕дно з якою в мо╖й власност╕ нема╓ земельних д╕лянок.
 Вказан╕ в╕домост╕ були поширен╕ у зневажливому тон╕, за допомогою таких вислов╕в, як "пригрёб", тобто мають яскраво-виражений образливий характер, направлен╕ на створення в сусп╕льств╕ та у конкретного читача вказано╖ статт╕ негативного образу стосовно мо╓╖ особи, натякають на мою можливу причетн╕сть до незаконних та злочинних ман╕пуляц╕й ╕з земельними д╕лянками.
 Враховуючи те, що я, внасл╕док тривало╖ роботи на в╕дпов╕дальних кер╕вних посадах в державних та господарських орган╕зац╕ях ╕ активно╖ публ╕чно╖ д╕яльност╕, ╓ довол╕ в╕домим громадським д╕ячем в автоном╕╖, об╕ймаю посаду заступника Пост╕йного Представника Президента Укра╖ни в АР Крим, поширен╕ недостов╕рн╕ в╕домост╕ щодо мене, викладен╕ в под╕бному тон╕ з елементами припущень стосовно причетност╕ до незаконних або шахрайських д╕й, завдають значну шкоду мо╖й д╕лов╕й репутац╕╖, чест╕ та г╕дност╕. Оц╕нка розм╕ру ц╕╓╖ шкоди повинна бути зб╕льшена через те, що недостов╕рна ╕нформац╕я була поширена посадовою особою Верховно╖ Ради АР Крим - чиновником, який належить до найвищо╖ - першо╖ категор╕╖ посад державних службовц╕в, на якого Конституц╕╓ю та законами Укра╖ни покладено обов’язок забезпечення зд╕йснення ф╕зичними особами особистих немайнових прав
та як╕ зобов’язан╕ утримуватися в╕д д╕й, якими ц╕ права можуть бути порушен╕. Враховуючи вищевикладене, я оц╕нюю розм╕р завдано╖ мен╕ шкоди внасл╕док поширення недостов╕рно╖ ╕нформац╕╖ стосовно мене у 100 000 (сто тисяч) гривень".
 Однак розгляд позову так ╕ не в╕дбувся через те, що ВР АРК подала до суду клопотання про перенесення судового зас╕дання, мотивуючи це тим, що юрист кримського парламенту зараз готу╓ться до чергово╖ сес╕╖ ╕ не може взяти участ╕ у судовому зас╕данн╕.
 Як зазначив В. Пробий-Голова, в╕н та його представник Андр╕й Патраш наполягали на розгляд╕ позову, але суддя ухвалив р╕шення про перенесення судового зас╕дання на 24 с╕чня 2008 року. Валер╕й Борисович у бес╕д╕ з журнал╕стами висловив бажання ╕ти до переможного к╕нця ╕ виграти цю справу. В╕дшкодування за моральну шкоду в╕н п╕сля покриття судових витрат збира╓ться передати у Строган╕вський дитячий будинок.
 На жаль, коментар╕в ан╕ А. П. Гриценка, ан╕ представника Верховно╖ Ради АР Крим журнал╕сти не дочекалися, бо н╕хто з в╕дпов╕дач╕в так ╕ не з’явився.
 "Кримська св╕тлиця" сл╕дкуватиме за переб╕гом ц╕╓╖ справи ╕ висв╕тлюватиме його на сво╖х стор╕нках.
Олекс╕й НОСАНЕНКО.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #3 за 18.01.2008 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=5485

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков