Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4444)
З потоку життя (7293)
Душі криниця (4116)
Українці мої... (1658)
Резонанс (2110)
Урок української (1006)
"Білі плями" історії (1844)
Крим - наш дім (1028)
"Будьмо!" (271)
Ми єсть народ? (241)
Бути чи не бути? (308)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (202)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ЖАДА╢ ПЕЧ╤НКА…
Народна медицина


НАКУВАЛА ЗОЗУЛЕНЬКА…
Народна медицина


НЕДОСТАТН╤Й КРОВООБ╤Г
Народна медицина


В╤ДНОВИВСЯ З╤Р
Народна медицина


АСТМА В╤ДСТУПИТЬ
Народна медицина




Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:














FaceBook





оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #8 за 21.02.2003 > Тема "Порадниця"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#8 за 21.02.2003
Порадниця
КС

ДЕСЯТЬ ЗАПОВІДЕЙ БОЖИХ
1. Я є Господь Бог твій; нехай не буде в тебе інших богів, окрім Мене.
2. Не роби собі ідола і нічого подібного до того, що на небі вгорі, ні до того, що на землі внизу, ані до того, що в водах і під землею; не поклоняйся їм і не служи їм.
3. Не призивай імені Господа Бога твого надаремно.
4. Пам'ятай день святий святкувати.
5. Шануй батька свого і матір свою, аби було тобі добре і аби ти жив довго на землі.
6. Не вбивай.
7. Не роби перелюбу.
8. Не кради.
9. Не свідчи неправдиво проти ближнього твого.
10. Не пожадай нічого того, що є в ближнього твого.

Господь дав ці заповіді всьому людству через посередництво пророка Мойсея за багато століть - близько 1500 років - до Різдва Христового. Основна їх мета - виховати в людях високу мораль любові, братолюбства, постійного контакту з Ним, з Богом. Прочитайте уважно кожну з 10 заповідей, і ви помітите, що перші чотири регулюють взаємини людини з Богом, а решта шість - взаємини людини з людиною. Цим підкреслено, що в кожного з нас не може бути більшої цінності, як, по-перше, наш Творець Бог; а по-друге, - наш ближній, тобто інша людина. Тому, кажуть нам заповіді, до Бога і до ближнього слід ставитися з великою пошаною, більше того - з благоговінням. А яка плата за це? Уся Біблія дає ясну відповідь: спокійне і радісне життя на землі і перебування в раю - у вічності, щойно закінчиться наше земне життя.
Дмитро СТЕПОВИК,
доктор богословських наук, професор.


НЕ ЗАСТУДЖУЙТЕСЬ!
А коли це вже трапилося - лікуйтеся МЕДОМ
Мед - чудодійний засіб при простудних захворюваннях органів дихання, має загальнозміцнюючу дію і сприяє боротьбі організму з багатьма інфекціями.
Ефективне використання меду в суміші з молоком, жирами і алое при бронхітах, туберкульозі й взагалі при ослабленні та виснаженні.
Добрий результат при простудних захворюваннях дає вживання меду з молоком (розводять 1 ст. ложку меду в склянці теплого молока).
Багато неприємностей може завдати й захворювання придаткових пазух носа. Позбутися цього дуже важко. І якщо гострий запальний процес переходить у хронічний, то нерідко доводиться вдаватися до операції. Знайте, що мед у сотах може порятувати вас від цього захворювання. Треба лише 5 - 6 разів на день жувати медові соти протягом 15 хвилин. Ця процедура полегшує носове дихання, зменшує запалення в придаткових пазухах, сприяє повному видужанню і запобігає
рецидивам хвороби.
Для лікування хронічного тонзиліту в дітей можна використати суміш соку алое з медом у співвідношенні 1:3. Нею натще змазують мигдалини протягом 2 тижнів щодня, потім ще протягом 2 тижнів через день.
Найкраще використовувати мед у сотах: в ньому більше вітамінів, перги та інших біологічно активних речовин, а сотовий віск сприяє очищенню зубів - мед не справляє на них руйнуючої дії.
Найбільш активні при захворюваннях, викликаних гноєтворними мікроорганізмами (стрептококами, стафілококами тощо) меди шавлієвий, вересовий та буркуновий. Добре використовувати також липовий, лопуховий, акацієвий, люцерновий і конюшинний меди.

СІК ХРОНУ З МЕДОМ
Щойно віджатий сік хрону змішати з медом у співвідношенні 1:1, приймати перед сном по 1 ст. ложці, запиваючи теплою водою.

МЕД З ЧАСНИКОМ
Змішати свіжонатерту кашку часнику з медом у співвідношенні 1:1, приймати, запиваючи теплою водою, по 1 ст. ложці суміші перед сном або по 1 чайній ложці 2 рази на день.

СІК КАЛИНИ АБО КЛЮКВИ З МЕДОМ
Змішати сік калини або клюкви пополам з медом і пити по 40 - 50 мл 2 - 3 рази на день при простудних захворюваннях, кашлю.

МЕДОВЕ ПОЛОСКАННЯ
Мед розвести теплою (не вище 45 градусів) перевареною водою у співвідношенні 1:2 і використовувати для полоскання при ангіні, хронічному тонзиліті, фарингіті тощо.

ПРОТИЗАПАЛЬНИЙ БАЛЬЗАМ
Зрізати нижні листки алое, промити, обсушити, подрібнити, потім віджати сік і розчинити в ньому мед - на 5 мл соку 1 г меду, і приймати свіжу суміш по 1 чайній ложці до їди 3 рази на день протягом місяця при ангіні, захворюваннях горла та інших хворобах як протизапальний і загальнозміцнюючий засіб.
При необхідності через 7 - 10 днів перерви курс можна повторити.

ЧАЙ З КВІТІВ ЛИПИ ТА МЕДУ
2 ст. ложки сухих квітів липи залити у фарфоровому чайничку 1 склянкою крутого окропу, настояти 8 - 10 хвилин і пити теплим по 1/2 склянки з медом, розчиняючи його за смаком, 3 рази на день як потогінний, жарознижувальний засіб при простудних захворюваннях, грипі, а також для їх профілактики. Настій має антимікробні, протизапальні властивості. Це старовинний народний засіб.

МЕД ІЗ СОКОМ ЛИМОНА
Взяти 100 г меду (бажано липового), віджати сік 1 лимона і розчинити все це в 800 мл перевареної води. Випити протягом дня.

ЦИБУЛЯ З МЕДОМ
Приготувати настій цибулі (1:20) й змішати його пополам з медом. Одержаним розчином промивати порожнину носа і горло 3 - 5 разів на день
у період епідемії грипу.

ПРИ НЕЖИТЮ
Приготувати 30%-ний розчин меду з соком червоного буряка. Закапувати його слід по 5 - 6 крапель в кожну ніздрю 4 - 5 разів на день. Це вельми ефективне лікування дітей при нежитю, спричиненому аденоїдами.
Мед розвести теплою водою (не вище 45 градусів) у співвідношенні 1:2 і використовувати для закапування по 5 - 8 крапель у кожну ніздрю 3 - 4 рази на день при гострому і хронічному ринітах.
? Приготувати 20%-ний розчин меду й втягувати його спочатку в одну ніздрю, потім в другу при хронічному нежитю.

університет правових знань
Чи обов'язково писати заповіт?
І хто отримає моє майно, якщо заповіт не залишу?
О. С. ПАРХОМЕНКО.
м. Сімферополь.

Заповітом є особисте розпорядження особи у разі своєї смерті, що укладається письмово та обов'язково посвідчується нотаріально. Порушення зазначеної форми (укладання заповіту просто в письмовій формі або усно) тягне за собою його недійсність. У разі спадкування за заповітом майно померлого переходить до осіб, вказаних ним у заповіті. Це можуть бути не лише родичі, а й будь-які інші особи, організації або держава. Укладення заповіту не обов'язкове, але якщо хочете, щоб спадщина залишилася конкретній особі, то потрібно завітати до нотаріуса та написати заповіт.
Спадкування за законом настане, якщо не залишено заповіт або спадкоємці, зазначені в заповіті, не приймуть спадщину.
У разі спадкування за законом спадкоємці поділяються на дві черги. У першу чергу спадкувати будуть діти, дружина, батьки. При цьому спадщина ділиться між ними на рівні частини. Якщо відсутні спадкоємці першої черги або вони не приймають спадщину в рівних частках, її успадковують брати і сестри померлого, а також дід та бабка і з боку батька, і з боку матері (друга черга).
До спадкоємців за законом належать також непрацездатні особи, що перебували на утриманні померлого не менш як один рік до його смерті, які за наявності інших спадкоємців успадковують нарівні зі спадкоємцями тієї черги, яка закликається до спадкоємства.
Неповнолітні або непрацездатні діти спадкодавця (в тому числі усиновлені), а також непрацездатні дружина, батьки (усиновителі) та утриманці померлого успадковують, незалежно від змісту заповіту, не менш як дві третини частки, яка належала б кожному з них у разі спадкоємства за законом.
Предмети звичайної домашньої обстановки і вжитку переходять до спадкоємців, які проживали спільно зі спадкодавцем, за законом незалежно від їх черги і спадкової частки, якщо вони проживали з ним до його смерті не менш як один рік.
Однак, оформлюючи спадщину, варто пам'ятати, що до визначених вами спадкоємців переходять не лише права, а й усі ваші зобов'язання.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #8 за 21.02.2003 > Тема "Порадниця"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=572

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков