Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2882)
З потоку життя (6054)
Душі криниця (3354)
Українці мої... (1439)
Резонанс (1458)
Урок української (986)
"Білі плями" історії (1645)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
…П╤ШЛИ ЗА ПАЦ╤╢НТАМИ
Чому хворий закр╕плений за одним л╕карем вже не ма╓ змоги вислухати думку дек╕лькох л╕кар╕в?...


ФЕОДОС╤Я:ПОЛЮВАННЯ НА В╤ДЬОМ
штраф розм╕ром в дв╕ тисяч╕ рубл╕в присуджено заслуженому л╕карю Укра╖ни феодос╕йцев╕ Сма╖лу...


ПАТР╤АРХАТИ ПОЧИНАЮТЬ ВЕЛИКУ В╤ЙНУ
Чи спричинить надання автокефал╕╖ укра╖нськ╕й церкв╕ розкол православного св╕ту


НОВИНИ К╤ЛЬКОМА РЯДКАМИ
Пол╕толог Серг╕й Таран у сво╓му блоз╕ розпов╕в, чому на його думку патр╕арх Варфолом╕й забира╓ у...


МР╤╥ ╤Д╤ОТ╤В, АБО ЯК КРЕМЛЬ ЗАДУМАВ «РОЗВАЛИТИ» УКРА╥НУ
Черговий рос╕йський в╕йськовий експерт розв╕в баляси про розпад Укра╖ни на к╕лька невеликих...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #45 за 07.11.2008 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#45 за 07.11.2008
Новини Укра╖ни

В╤КТОР ЮЩЕНКО П╤ДПИСАВ АНТИКРИЗОВИЙ ЗАКОН

Президент Укра╖ни В╕ктор Ющенко п╕дписав Закон «Про першочергов╕ заходи щодо запоб╕гання негативним насл╕дкам ф╕нансово╖ кризи ╕ про внесення зм╕н до деяких законодавчих акт╕в Укра╖ни», ухвалений парламентом 31 жовтня цього року, пов╕домля╓ прес-служба Президента.
Закон спрямований на гарантування економ╕чно╖ безпеки держави, м╕н╕м╕зац╕ю можливих збитк╕в для економ╕ки та ф╕нансово╖ системи Укра╖ни в╕д ф╕нансово╖ кризи, що охопила б╕льшу частину промислово розвинених кра╖н. Закон д╕ятиме до врегулювання ф╕нансово-економ╕чно╖ ситуац╕╖ в Укра╖н╕, але не довше 1 с╕чня 2011 року.

ПРЕЗИДЕНТ ЗВ╤ЛЬНЯ╢ ЧВЕРТЬ СП╤ВРОБ╤ТНИК╤В СВОГО СЕКРЕТАР╤АТУ

Президент В╕ктор Ющенко п╕дписав указ про зменшення витрат бюджету ╕ скорочення штату структур, як╕ забезпечують д╕яльн╕сть глави держави. У СП ╕ низц╕ ╕нститут╕в п╕д скорочення п╕дпада╓, у ц╕лому, кожен четвертий чиновник.
В╕дразу на 100 ос╕б - до 217-ти - скорочено Нац╕ональний ╕нститут стратег╕чних досл╕джень. В один науковий центр об’╓днан╕ Нац╕ональний ╕нститут проблем м╕жнародно╖ безпеки й ╤нститут проблем нац╕онально╖ безпеки, внасл╕док чого л╕кв╕довано 178 посад. В╕днин╕ президентськ╕ радники призначатимуться виключно на громадських засадах, тобто, не зараховуватимуться на державну службу ╕ не отримуватимуть зароб╕тну плату.
Зв╕льняються 45 прац╕вник╕в Секретар╕ату Президента, 50 - апарату РНБО, 43 - Держуправл╕ння справами. Як пов╕домив кер╕вник Секретар╕ату Президента В╕ктор Балога, при реорган╕зац╕╖ права зв╕льнених державних службовц╕в неодм╕нно будуть дотриман╕.

ТАКА ПРАКТИКА СЬОГОДН╤ НЕПРИЙНЯТНА!

Президент Укра╖ни В╕ктор Ющенко над╕слав листа мешканцям села Петрил╕в Тлумацького району ╤вано-Франк╕всько╖ област╕, в якому виклав сво╓ ставлення щодо нам╕р╕в громади села назвати одну з вулиць цього села, в╕дбудовану п╕сля повен╕, на честь Президента Укра╖ни. Про це пов╕домля╓ УКР╤НФОРМ ╕з посиланням на прес-службу глави держави.
Глава держави переконаний, що практика давати вулицям ╕мена д╕ючих посадовц╕в та пол╕тик╕в походить з тотал╕тарних час╕в ╕ сьогодн╕ ╓ неприйнятною. «Враховуючи, що на клич допомоги постраждалим в╕д стих╕╖ об’╓днались жител╕ вс╕╓╖ кра╖ни, а також те, що нещодавно Укра╖на в╕дзначила 90 рок╕в заснування Зах╕дно-Укра╖нсько╖ Народно╖ Республ╕ки, а в с╕чн╕ наступного року святкуватиме 90-ту р╕чницю проголошення Акта Злуки, виношу на Ваше обговорення пропозиц╕ю назвати цю вулицю на честь ╕де╖ укра╖нсько╖ ╓дност╕ - вулиця Злуки», - запропонував у лист╕ до громади В╕ктор Ющенко.

ГРОМАДСЬК╤ ОРГАН╤ЗАЦ╤╥ З Р╤ЗНИХ РЕГ╤ОН╤В УКРА╥НИ СП╤ЛЬНО ДОСЛ╤ДЖУЮТЬ РОБОТУ ╢ДИНИХ ДОЗВ╤ЛЬНИХ ЦЕНТР╤В

З жовтня 2008 р. силами коал╕ц╕╖ громадських орган╕зац╕й у семи рег╕онах Укра╖ни за п╕дтримки проекту «Сприяння активн╕й участ╕ громадян у протид╕╖ корупц╕╖ «Г╕дна Укра╖на» розпочався мон╕торинг роботи ╓диних дозв╕льних центр╕в (╢ДЦ), що спец╕ал╕зуються на видач╕ дозвол╕в та погоджень у сфер╕ господарсько╖ д╕яльност╕.
Мон╕торинг зд╕йснюватиметься в Автономн╕й Республ╕ц╕ Крим, ╤вано-Франк╕вськ╕й, Ки╖вськ╕й, Луганськ╕й, Микола╖вськ╕й, Хмельницьк╕й, Черн╕г╕вськ╕й областях. Об’╓ктом мон╕торингу буде робота близько 20 дозв╕льних центр╕в у зазначених рег╕онах. Метою громадського мон╕торингу роботи ╢ДЦ ╓ комплексний анал╕з ╕нформац╕╖ про роботу ╢ДЦ задля вироблення рекомендац╕й та пропозиц╕й щодо належного функц╕онування ╢ДЦ та зниження р╕вня корупц╕╖ в дозв╕льн╕й систем╕.
Коал╕ц╕я з громадського мон╕торингу об’╓днала ш╕сть досв╕дчених орган╕зац╕й громадянського сусп╕льства, як╕ вже не перший р╕к працюють у сфер╕ сприяння розвитку п╕дпри╓мництва, протид╕╖ корупц╕╖ у дозв╕льн╕й систем╕ та у сфер╕ регуляторно╖ пол╕тики на м╕сцевому та нац╕ональному р╕внях. До цих ОГС належать «Агентство ст╕йкого розвитку Луганського рег╕ону», «Фонд розвитку м╕ста Микола╓ва», МГО «Всесв╕т» (АР Крим), ╤вано-Франк╕вське «Агентство з розвитку приватно╖ ╕н╕ц╕ативи», «Лаборатор╕я малого б╕знесу» (м. Славутич), Хмельницька Асоц╕ац╕я «Под╕лля Перший».
Першочерговим завданням коал╕ц╕╖ ╓ визначення перепон (недол╕к╕в) у д╕яльност╕ ╢ДЦ, що створюють можливост╕ для розвитку корупц╕йних прояв╕в, виявлення напрямк╕в вдосконалення роботи ╢ДЦ, а також промоц╕я кращих практик у ╖хньому впровадженн╕. Ця д╕яльн╕сть значно вплине на п╕двищення ефективност╕ роботи ╢ДЦ та усунення перешкод, як╕ залишають прост╕р для корупц╕йних зловживань.
Незалежне громадське досл╕дження роботи ╢ДЦ триватиме до грудня цього року. П╕сля цього результати досл╕дження будуть опрацьован╕ та надан╕ широк╕й громадськост╕. П╕дсумки досл╕дження стануть основою для вироблення фахових пропозиц╕й щодо д╕яльност╕ дозв╕льних центр╕в.
«Незалежний мон╕торинг роботи дозв╕льного центру викону╓ться в межах проекту «Сприяння активн╕й участ╕ громадян у протид╕╖ корупц╕╖ в Укра╖н╕ «Г╕дна Укра╖на», що викону╓ться Менеджмент С╕стемс ╤нтернешнл (MSI) завдяки п╕дтримц╕ Агентства США з м╕жнародного розвитку (USAID) та Корпорац╕╖ «Виклики Тисячол╕ття (МСС)».

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #45 за 07.11.2008 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=6505

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков