Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2923)
З потоку життя (6092)
Душі криниця (3367)
Українці мої... (1441)
Резонанс (1461)
Урок української (986)
"Білі плями" історії (1647)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
У РОС╤╥ В╤ДХИЛИЛИ СКАРГУ SIEMENS ЩОДО ЙОГО ТУРБ╤Н У КРИМУ
Верховний суд РФ в╕дмовився розглядати касац╕ю н╕мецького концерну Siemens ╕ його доч╕рньо╖...


У ЕСТОН╤╥ ВИСУНУЛИ П╤ДОЗРИ П'ЯТИ ТУРФ╤РМАМ ЗА ПРОДАЖ ПУТ╤ВОК ДО КРИМУ
Естонськ╕ турф╕рми роками продавали пут╕вки до Криму, ╕гноруючи ╓вропейський закон.


ТРАГЕД╤Я В КЕРЧ╤: ПОВНУ В╤ДПОВ╤ДАЛЬН╤СТЬ НЕСУТЬ ОКУПАНТИ
17 жовтня учень Керченського пол╕техн╕чного коледжу Владислав Росляков влаштував вибух ╕ в╕дкрив...


П╤СЛЯ ТАКИХ «ГЕРО╥В РОС╤╥» - ЧАС В╤ДМОВИТИСЯ В╤Д ЗВАННЯ «ГЕРОЙ УКРА╥НИ»
Це не лише принизлива для кра╖ни калька, серед наявних Геро╖в Укра╖ни ╓ не лише Геро╖ Небесно╖...


«СПРАВЖН╤Й ТЕРАКТ. ЯК ЦЕ НАЛЕЖИТЬ. ЯК В БЕСЛАН╤»
Жахлив╕ под╕╖, що в╕дбулися два дн╕ тому в Керч╕, сколихнули не лише Крим. Болем в╕ддалися вони й...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #48 за 28.11.2008 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#48 за 28.11.2008
Новини Криму ╕ Укра╖ни

ЧИТАЮТЬ У КИ╢В╤ КРИМСЬК╤ ГАЗЕТИ!
Печерський районний суд Ки╓ва п╕д головуванням судд╕ С. ВОВК задовольнив позовну заяву м╕н╕стра внутр╕шн╕х справ, л╕дера Громадянського руху «Народна самооборона» Юр╕я ЛУЦЕНКА до народного депутата в╕д Парт╕╖ рег╕он╕в Владислава ЛУК’ЯНОВА ╕ редакц╕╖ газети «Республ╕ка Крим» про захист чест╕, г╕дност╕ ╕ д╕лово╖ репутац╕╖.
Як пов╕домили УН╤АН у прес-служб╕ НС, зг╕дно з р╕шенням суду, В. ЛУК’ЯНОВА зобов’язано спростувати у запланованому найближчому випуску газети «Республ╕ка Крим» недостов╕рну ╕нформац╕ю щодо Ю. ЛУЦЕНКА, поширену депутатом в ╕нтерв’ю: «Владислав Лукьянов: Луценко - плохой милиционер, но хороший пиарщик», опубл╕кованому 31 липня поточного року.
Зокрема, це стосу╓ться висловлювань В. ЛУК’ЯНОВА: «ЛУЦЕНКО достаточно часто позволяет себе для выяснения личных отношений использовать служебное положение»; «Ситуацию с гибелью Кравченко и Кирпы министр внутренних дел не просто спровоцировал, он был причиной случившегося... Практически его руками эти люди были убиты»; про натяки щодо причетност╕ Ю. ЛУЦЕНКА до зникнення ПУКАЧА; «Министр внутренних дел - преступник...»; «Юрий Виталиевич же стелился тогда по полной программе»; про те, що внасл╕док д╕яльност╕ Ю. ЛУЦЕНКА на посад╕ м╕н╕стра внутр╕шн╕х справ «преступления не расследуются, улики скрываются».
В╕дпов╕дач╕ та ╖хн╕ представники до суду не з’явилися.
На думку представника позивача О. ХОМЕНКА, р╕шення Печерського райсуду столиц╕ зайвий раз доводить, що «…роздута у прес╕ певними пол╕тичними колами кампан╕я щодо дискредитац╕╖ м╕н╕стра внутр╕шн╕х справ
Ю. ЛУЦЕНКА ма╓ суто замовний ╕ наклепницький характер. Проте ус╕ ц╕ звинувачення легко спростовуються у суд╕».
http://crimea.unian.net/ukr/detail/7397

Колектив Представництва Президента Укра╖ни в Автономн╕й Республ╕ц╕ Крим висловлю╓ глибоке сп╕вчуття Першому заступнику Пост╕йного Представника Президента Укра╖ни в Автономн╕й Республ╕ц╕ Крим Драп’ятому ╢вгену Михайловичу з приводу смерт╕ батька –
Михайла Васильовича.
Ми щиро суму╓мо ╕ розд╕ля╓мо Ваш б╕ль. Втрата найр╕дн╕шо╖ людини, на жаль, ╓ непоправною, а скорбота - невичерпною. Нехай Ваша душа завжди буде з╕гр╕та безсмертною батьк╕вською любов’ю, а св╕тла пам’ять про Вашого батька в╕чно живе у серцях Ваших близьких.
У ц╕ г╕рк╕ дн╕ прийм╕ть, шановний ╢вгене Михайловичу, побажання мужност╕ ╕ ст╕йкост╕ Вам ╕ Вашим р╕дним.
* * *
Представники укра╖нсько╖ громади Криму, Кримська ф╕л╕я Наукового товариства ╕м. Т. Шевченка, редакц╕я газети «Кримська св╕тлиця» у зв’язку з непоправним великим горем, яке сп╕ткало нашого доброго друга ╕ порадника, Першого заступника Пост╕йного Представника Президента Укра╖ни в АРК ╢вгена Михайловича Драп’ятого, висловлюють йому сво╖ щир╕ сп╕вчуття.


Допомож╕ть врятувати життя!

Цьогор╕чна випускниця факультету укра╖нсько╖ ф╕лолог╕╖ та укра╖нознавства Тавр╕йського нац╕онального ун╕верситету ╕м. В. ╤. Вернадського, молода 22-р╕чна мати двох 7-м╕сячних близнюк╕в дуже хвора – вона «згора╓» в╕д раку. Р╕дн╕, близьк╕ та друз╕ докладають ус╕х сил, щоб врятувати життя Ольз╕ Кравчук, але ╖х не вистача╓. Часу залиша╓ться дуже мало, в╕н вим╕рю╓ться днями.
Ми зверта╓мося до ус╕х з проханням про матер╕альну допомогу. Будь-яка сума може стати т╕╓ю краплею, яка вряту╓ життя людини.
Кошти можна перераховувати на рахунок: АК╤Б «УкрСиббанк», м. Харк╕в, МФО 351005, ОКПО 2339415385, поточний рахунок 26209209706400 на ╕м’я П╕рожук ╤ванни Роман╕вни.
Контактн╕ телефони: 8-066-49-061-96 (Катерина), 8-050-677-1-772 (Петро).


ДОВ╤ЧН╤ СТИПЕНД╤╥ ПРАВОЗАХИСНИКАМ

Президент Укра╖ни В╕ктор ЮЩЕНКО призначив 4 мешканцям Автономно╖ Республ╕ки Крим ╕ Севастополя, як╕ зазнали пересл╕дувань за правозахисну д╕яльн╕сть, дов╕чн╕ державн╕ ╕менн╕ стипенд╕╖. Розпорядження розм╕щено сьогодн╕ на оф╕ц╕йному сайт╕ глави держави.
В АР Крим стипенд╕╖ В. ЮЩЕНКО призначив голов╕ С╕мферопольського м╕ського товариства пол╕тичних в’язн╕в ╕ репресованих, заступнику голови Кримського республ╕канського товариства пол╕тичних в’язн╕в ╕ репресованих Йосипу ВОРОБЧАКУ (пол╕тичному в’язню 1946-1954 рок╕в, реаб╕л╕тованому в 1995 роц╕), Галин╕ КУЩ (пол╕тичному в’язню 1946-1958 рок╕в, реаб╕л╕тован╕й у 1993 роц╕) та ╤разеру ХАЛ╤КУ (пол╕тичному в’язню 1973-1975 рок╕в, реаб╕л╕тованому в 1991 роц╕).
Також стипенд╕ю призначено севастопольцю Микол╕ НЕЗД╤ЙМИНОЗ╤ (пол╕тичному в’язню 1971-1975 рок╕в, реаб╕л╕тованому в 1992 роц╕). Про те, як в╕н потрапив п╕д репресивний прес сов╓тсько╖ влади, читайте в наступному числ╕ газети.


АНОНС!

26 листопада С╕мферополь з робочим в╕зитом в╕дв╕дав л╕дер фракц╕╖ НУНС ВР Укра╖ни В’ячеслав Кириленко. П╕сля зустр╕ч╕ в укра╖нськ╕й г╕мназ╕╖ в╕н посп╕лкувався з парт╕йним активом та пров╕в прес-конференц╕ю.
В’ячеслав Анатол╕йович з╕знався, що п╕вденн╕ та сх╕дн╕ рег╕они Укра╖ни завжди були обд╕лен╕ увагою парт╕╖. Ор╕╓нтувалися на тих, в╕д кого оч╕кувалась найб╕льша в╕ддача. Але це не його точка зору. Сьогодн╕ депутати в╕д НУНС масово працюють в округах. А питання коал╕ц╕йно╖ б╕льшост╕ ╖х не дуже хвилю╓. Розробляти необх╕дн╕ для держави закони у стан╕ св╕тово╖ кризи можна й без дотримання формальностей. Тим б╕льше, що питання коал╕ц╕йно╖ ╓дност╕ ста╓ дедал╕ проблематичн╕шим. Пров╕дною його думкою була така: «Ми – люди мирн╕, але сто╖мо на державницьких позиц╕ях ╕ ображати Укра╖ну не дозволимо».
Детальн╕ше про ц╕ под╕╖ читайте в наступному номер╕ «Кримсько╖ св╕тлиц╕».

АГОВ, КОНКУРСАНТИ!!!

Нагаду╓мо читачам, що «Кримська св╕тлиця» проводить газетний мовно-л╕тературно-╕сторично-п╕сенно-комп’ютерний конкурс, головний приз якого - персональний комп’ютер. Вс╕ його завдання були надрукован╕ у № 39 за 26 вересня та у № 44 за 31 жовтня цього року.
На наш заклик позмагатися в╕дгукнулися: В. Бойко, А. Стеценко, Я. С╕б╕льова, Т. Полубко, Ю. Угоденко, Л. Зубко, Т. Заул╕на, О. Клюско, Л. Мечетна, С. Угрин, М. Осьмага, Л. Устименко, С. Цимбалюк, В. Цаль, А. Приловська. Оце й ус╕, кому потр╕бен комп’ютер?! Не ображайте нашого спонсора, шановн╕ «св╕тличани», бо якщо учасник╕в не буде хоча б к╕лька десятк╕в, головного призу нам ╕ вам не бачити! Розкаж╕ть про цей конкурс знайомим, сус╕дам - невже вс╕ довкола так╕ комп’ютеризован╕? При╓днуйтеся! Конт. тел. 51-13-24.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #48 за 28.11.2008 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=6578

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков