Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

Версiя для друку
Обговорити в форумi

#48 за 28.11.2008
СПОРТ

Футбол╕сти донецького «Шахтаря» переграли вдома на РСК «Ол╕мп╕йський» у матч╕ п’ятого туру групового турн╕ру Л╕ги чемп╕он╕в (група «С») швейцарський «Базель» - 5:0. П╕сля ц╕╓╖ перемоги донецький клуб, що втратив шанси на вих╕д до плей-оф Л╕ги чемп╕он╕в, пос╕в трет╓ м╕сце у груп╕ та продовжить св╕й виступ в
1/16 ф╕налу Кубка У╢ФА. Забитими м’ячами у по╓динку в╕дзначилися: Жадсон (32-а хвилина, 65 ╕ 73), В╕лл╕ан (50) та ╢вген Селезньов (75).
* * *
Ки╖вське «Динамо» у матч╕ п’ятого туру групового турн╕ру Л╕ги чемп╕он╕в (квартет «G») програло у столиц╕ Англ╕╖ «Арсеналу» - 0:1 (0:0). М’яч на 87-й хвилин╕ п╕сля виходу в╕ч-на-в╕ч з голк╕пером киян Стан╕славом Богушем забив Н╕клас Бендтнер. На 89-й хвилин╕ з поля за другу жовту картку вилучений динам╕вець Олександр Ал╕╓в. Зустр╕ч на стад╕он╕ «Хайбер╕» обслуговувала судд╕вська бригада з Люксембургу.
В ╕ншому по╓динку групи «G» португальський «Порту» перем╕г у гостях турецький «Фенербахче» - 2:1 (2:0). У португальц╕в обидва голи на рахунку Л╕сандро Лопеса, (19 та 28 хвилини). У господар╕в м’яч забив Каз╕м-Каз╕м (65).
Турн╕рне становище команд: «Арсенал» - 11 очок, «Порту» - 9, «Динамо» - 5, «Фенербахче» - 2.
Динам╕вц╕ втратили шанси на 1 ╕ 2-е м╕сця у груп╕ ╕ тепер 10 грудня у Ки╓в╕ виборюватимуть пут╕вку до Кубка У╢ФА у матч╕ з «Фенербахче».
* * *
Перемогою укра╖нц╕в завершився традиц╕йний марафон у Ф╕ладельф╕╖. У чолов╕к╕в перше м╕сце пос╕в Андр╕й Топтун (2 години 19 хвилин 58 секунд). Найближчого пересл╕дувача наш б╕гун випередив б╕льш н╕ж на дв╕ хвилини.
У ж╕нок першою до ф╕н╕шу прийшла В╕ра Овчарук. ╥╖ результат - 2:44:03. Американка Д╕н, яка стала другою, в╕дстала в╕д укра╖нки б╕льш н╕ж на 4 хвилини.
* * *
В австрал╕йському Мельбурн╕ завершився етап Кубка св╕ту з велотреку. Укра╖нська зб╕рна поверта╓ться додому з 6-ма нагородами - 2 «золота», 1 «ср╕бло» та 3 «бронзи».
П╕сля «золота» у спринт╕ Любов Шул╕ка разом з Лесею Кал╕товською ╕ Св╕тланою Галюк завоювали «бронзу» в командн╕й гонц╕ пересл╕дування.
 В останн╕й день Кубка св╕ту в командн╕й гонц╕ пересл╕дування серед чолов╕к╕в наш╕ хлопц╕ у склад╕ Любомира Полатайка, Романа Кононенка, В╕тал╕я Щедова ╕ Серг╕я Лагкути вибороли трет╓ м╕сце. У кейр╕н╕ Андр╕й Винокуров ф╕н╕шував з другим результатом.
Ран╕ше «бронзу» в ╕ндив╕дуальн╕й гонц╕ пересл╕дування здобув В╕тал╕й Щедов ╕ медаль такого ╜атунку виборола чолов╕ча команда в спринт╕ у склад╕ ╢вгена Бол╕бруха, Юр╕я Цюпика та Андр╕я Винокурова.
* * *
Колишн╕й абсолютний чемп╕он св╕ту з боксу в надважк╕й ваз╕ британець Леннокс Лью╖с готовий повернутися на ринг, але за суму не менше 100 м╕льйон╕в долар╕в.
«Якщо мен╕ хто-небудь заплатить 100 м╕льйон╕в долар╕в, то вийду на ринг, - заявив Лью╖с Sunday Mail. - Мен╕ не потр╕бн╕ грош╕, ╕ на ринз╕ я всього досяг. Але, зда╓ться, в╕д мого повернення виграють ус╕. Тому що на даний момент суперважка вага представля╓ собою нудне видовище, в якому нема╓ видатних боксер╕в». Нагада╓мо, що В╕тал╕й Кличко неодноразово запрошував Лью╖са на матч-реванш.