Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2923)
З потоку життя (6092)
Душі криниця (3367)
Українці мої... (1441)
Резонанс (1461)
Урок української (986)
"Білі плями" історії (1647)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ТРИВОЖНЕ В╤ДЛУННЯ ╤ЧН╤
...слово “збер╕галися” тут явно нев╕дпов╕дне. Адже тримали ╖х здеб╕льшого п╕д...


ПРАГНЕННЯ СПРАВЕДЛИВОСТ╤
там, де вбивають в╕ру у справедливий суд, рано чи п╕зно приходить суд Л╕нча.


ЕРОСТАМ╤Н ╤ ПЕРСПЕКТИВИ УКРА╥НСЬКО╥ ЗАЛ╤ЗНИЦ╤
Мо', пора вибиратися з то╖ багнюки, доки ще зовс╕м не п╕зно? Вибиратися та вказати нашим щурам ╖х...


ЯК "КРИМСЬКА СВ╤ТЛИЦЯ" ЦЬКУ╢ ГЕРО╥В ╤ ДИСКРЕДИТУ╢ УКРА╥НСЬКУ ПРЕСУ
18 вересня у виданн╕ Детектор Мед╕а було опубл╕коване ╕нтерв'ю пан╕ Олени Холоденко з в╕домими...


УКРА╥НА ПОКАЗУ╢ США, ЩО НЕ ХОЧЕ ЗАХИЩАТИ СВОЮ ТЕРИТОР╤Ю
"У Ки╓в╕ мають швидко визначитися з╕ стратег╕╓ю в Азовському мор╕"
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #1 за 03.01.2009 > Тема "Резонанс"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#1 за 03.01.2009
«НА ЩАСТЯ ╥М, НА РАД╤СТЬ НАМ!»

* * *

Шановна редакц╕╓ «Кримсько╖ св╕тлиц╕»! Щиро в╕та╓мо Вас ╕ Ваш колектив з Новим роком та Р╕здвом Христовим!

Бажа╓м вам на Новий р╕к
Вс╕х благ ╕ радостей на св╕т╕,
Здоров’я на сто л╕т вперед
╤ вам ус╕м, ╕ вашим д╕тям!
Нехай свята Р╕здвяна н╕ч
Вдихне в вас в╕ру ╕ над╕ю,
Наснаги дасть вам,
дасть вам сили!
Щоб збулися вс╕ ваш╕ бажання,
Щоб забулися переживання,
╤ щоб дорога вашого життя
Була осяяна
любов’ю до Христа!

В. П. ЧУХРАЙ,
голова Зал╕щицько╖
районно╖ ради.

Шановн╕ св╕тличани! В╕та╓мо Вас ╕з ш╕стнадцятил╕ттям! Бажа╓мо Вам творчо╖ наснаги, ц╕кавих ╕дей, ст╕йкост╕ духу, гарного сп╕лкування, активних дописувач╕в, в╕рних читач╕в.
Хай у Новому 2009 роц╕ на шпальтах «Св╕тлички» кв╕тне укра╖нське слово правди ╕ любов╕ до свого, до р╕дного. Щоб ╕ надал╕ завдяки Ваш╕й прац╕ нац╕я в╕дчувала животрепетний пульс ╢дино╖ Укра╖нсько╖ Родини.
З повагою - вдячн╕ читач╕ та НЖТ «Прозерок» ╕з м. Червонограда Льв╕всько╖ област╕.
* * *
Наш╕ червоноградськ╕ шанувальниц╕ над╕слали до редакц╕╖ ориг╕нальний малюнок-плакат - прол╕сок з пелюстками ╕з... передплатних абонемент╕в на «Кримську св╕тлицю» на 2009 р╕к. Дяку╓мо - ╕ за в╕тання, ╕ за так╕ пелюстки!
* * *
Щиро в╕та╓мо весь редакц╕йний колектив – прапороносц╕в укра╖нсько╖ духовност╕ на п╕востров╕ – з Р╕здвом Христовим ╕ Новим роком!
Хай вистачить у вас терп╕ння ╕ сили протистояти антилюдяним стих╕ям, творчих вам злет╕в, великого с╕мейного щастя, немеркнучо╖ народно╖ любов╕!
З повагою -
родина СУЩЕНК╤В.
с. Олександр╕вка Красногвард╕йського району в Криму.

* * *

Державний ком╕тет телебачення ╕ рад╕омовлення Укра╖ни
ДЕРЖАВНА ОРГАН╤ЗАЦ╤Я «ВСЕУКРА╥НСЬКИЙ ╤НФОРМАЦ╤ЙНО-КУЛЬТУРНИЙ ЦЕНТР»
Головному редактору газети «Кримська св╕тлиця»
В. Качул╕.

Шановний пане В╕кторе!
Всеукра╖нський ╕нформац╕йно-культурний центр щиро в╕та╓ Вас та у Ваш╕й особ╕ весь колектив з Новим роком та Р╕здвом Христовим!
Зичимо Вам м╕цного здоров’я, творчих натхнень, зд╕йснення ваших профес╕йних план╕в, особистих бажань та ус╕х мр╕й ╕ задум╕в!
Нехай Новий Р╕к та Р╕здво принесуть Вам т╕льки добробут, благополуччя, родинне тепло та злагоду, щирих друз╕в та партнер╕в, шани та любов╕ в╕д р╕дних та близьких Вам людей, щасливих та яскравих под╕й ╕ усього найкращого!
З повагою -
в. о. генерального директора ДО «В╤КЦ»
╢РМАКОВ В. Е.

* * *

Вс╕х оп╕кун╕в «Кримсько╖ св╕тлиц╕» з ус╕ма с╕чневими святами 2009 року в╕та╓ вся Льв╕вщина! Нехай святиться ╕м’я Ваше на роки ╕ в╕ки! Нес╕ть мужньо прапор Свободи, В╕рност╕, ╢дност╕ та Перемог! Божо╖ благодат╕, ласки ╕ оп╕ки Вам!
З повагою ╕ шаною -
Ольга Михайл╕вна Керда.
м. Микола╖в, Льв╕вщина.

* * *

Вельмишановн╕ колеги!
Засв╕дчу╓мо вам свою повагу, та ма╓мо честь над╕слати найщир╕ш╕ в╕тання з Новим 2009 роком та Р╕здвом Христовим! В╕д усього серця бажа╓мо вам м╕цного здоров’я, особистого щастя, добробуту та творчих усп╕х╕в, миру та злагоди!
Наближа╓ться ще один р╕к пошук╕в ╕ здобутк╕в, перспективних крок╕в ╕ значних усп╕х╕в, тому хай спок╕йною буде ваша душа, творчими - думки, високодуховними - прагнення та високооц╕ненною - нелегка ваша почесна праця.
Нехай рука Господа ╕ надал╕ веде вас п╕д час вир╕шення справ на теренах Автономно╖ Республ╕ки Крим ╕ м. Севастополя! Користу╓мося нагодою, щоб поновити вам запевнення у сво╖й вельми висок╕й поваз╕.
Представництво МЗС Укра╖ни у м. С╕мферопол╕.

* * *

Редактору газеты «Кримська св╕тлиця» Виктору Качуле!
С Новым годом! С Рождеством Христовым! С 16-летием «Кримсько╖ св╕тлиц╕»!
Успехов коллективу редакции в её патриотической и без преувеличения героической работе на благо Украины, в защиту родного языка, культуры, чести и достоинства Украины. Благодарю Вас и лично журналиста Сергея Лащенко за серию публикаций о поездке по Беларуси. Доброжелательность и объективность автора впечатляют.
Побратимы-украинцы, ваша газета приняла активное участие в акциях
г. Севастополя за освобождение политических заключенных Беларуси. Публикации газеты, посвященные белорусскому поэту Максиму Богдановичу в связи с 90-летием со дня его смерти, были, по-видимому, едва ли не единственными в Крыму.
Не могу не отметить статьи севастопольских журналистов Лидии Степко и Николая Владзимирского. Их публикации всегда актуальны, построены на фактах, и что очень важно - приглашают к диалогу. «Кримську св╕тлицю» с интересом читают в Беларуси и белорусы зарубежья. От их имени благодарю Вас за понимание и поддержку.
Здоровья Вам, всем читателям газеты! Благополучия и процветания нашему государству - Украине!
Мир нашему дому - Крыму!

Валерий БАРТАШ,
председатель Севастопольского общества белорусов
им. Максима Богдановича «Пагоня», член Большой Рады Объединения белорусов мира «Батьковщина».

* * *

ДЯКУЮ ЗА В╤ТАННЯ
Не думав – не гадав, що напередодн╕ ╕ в день мого юв╕лею одержу десятки в╕тальних телеграм, лист╕в, телефонних дзв╕нк╕в в╕д побратим╕в по перу, вчител╕в, учн╕в ╕ просто шанувальник╕в мо╓╖ скромно╖ письменницько╖ ╕ педагог╕чно╖ творчост╕.
Особлива подяка газет╕ «Кримська св╕тлиця» та ╖╖ вже доросл╕й дитин╕ - додатку «Джерельце», як╕ не пожал╕ли для поздоровлень н╕ сво╖х стор╕нок, н╕ щирих сл╕в-побажань. Така увага окрилю╓ ╕ зобов’язу╓. Хай обер╕га╓ Вас ус╕х Господь!
Безмежно вдячний - ваш Василь ЛАТАНСЬКИЙ.
с. Пруди Сов╓тського району в Криму.

* * *

Дорог╕ друз╕ «св╕тличани»!
В╕таю вас з Новим 2009 роком та Р╕здвом Христовим! Зичу багато м╕цного здоров’я, людського щастя, великих дерзань, творчо╖ наснаги та в╕дм╕нних усп╕х╕в у ваш╕й нелегк╕й, але благородн╕й прац╕. Нехай все те добре, мудре, прекрасне ╕ в╕чне, яким ви зас╕ва╓те душ╕ ваших читач╕в, да╓ рясн╕ сходи та багат╕ врожа╖, а вам приносить рад╕сть ╕ задоволення в╕д спод╕яного! Нехай в╕кна ваших осель та осель ус╕х кримчан, як╕ спов╕дують нац╕ональн╕ ╕де╖, будуть завжди залит╕ сонячним теплом, повняться веселим гомоном д╕тей, щебетом онук╕в, м╕цним здоров’ям, щастям, добробутом, миром, злагодою ╕ споко╓м. Я пильно стежу за под╕ями, як╕ в╕дбуваються навколо вас, пишаюсь, що ви так╕ ╓, залишайтесь такими до к╕нця. Низько схиляю голову перед вами, вашою мужн╕стю, наполеглив╕стю, сильною волею до утвердження р╕дного слова п╕д п╕вденним сонцем. Слава Укра╖н╕!
З глибокою пошаною,
Григор╕й КОВПАК.
с. Корол╕вка Борщ╕вського району на Терноп╕льщин╕.

* * *

Шановн╕ прац╕вники «Кримсько╖ св╕тлиц╕»! Щиро в╕таю ваш колектив ╕ ус╕х, хто чита╓ вашу газету, з Новим 2009 роком, Р╕здвом Христовим та з ╤менинами «Св╕тлиц╕».
Бажаю усп╕х╕в у ваш╕й нелегк╕й прац╕. Хочу пов╕домити вам, що з велико╖ любов╕ до Укра╖ни, до укра╖нсько╖ мови я зробив новор╕чн╕ подарунки, передплативши «Кримську св╕тлицю» р╕дним сестрам – Ярослав╕ Том╕вн╕, яка багато рок╕в працю╓ вчителькою укра╖нсько╖ мови та л╕тератури середньо╖ школи в сел╕ М╕стки Пустомит╕вського району.
В друго╖ сестри – Натал╕╖ Том╕вни ╓ дв╕ дочки, у Св╕тлани народилась оч╕кувана донечка Юлечка - онучка. Хочеться прив╕тати Св╕тлану з донечкою, а бабцю Наталю - з онучкою!
А у Лес╕ Ярослав╕вни ╓ тро╓ школяр╕в: ╤ринка, Наталя та Василько, а ╖хня мама працю╓ вчителькою в р╕дному сел╕ Золотковичах Мостиського району, що на Льв╕вщин╕. Хочеться побажати вчителям Ярослав╕ Том╕вн╕, Лес╕ Ярослав╕вн╕, щоб «Кримська св╕тлиця» була для них ╕ для школи та учн╕в гарною пом╕чницею.
Редакц╕╖ газети «Кримська св╕тлиця» пересилаю м╕й новор╕чний скромний подарунок – 100 грн. Прохання, якщо буде можлив╕сть, то в першому новор╕чному номер╕ газети, будь ласка, в╕д мого ╕мен╕ прив╕тайте р╕дну сестру Ганну Том╕вну ╕ Мирона Хомича, як╕ мешкають на Терноп╕льщин╕, в м. Збараж╕.
А Натал╕ю Том╕вну Тел╕шевську-Ференчак, сестричку, хочеться прив╕тати з днем народження – 3 с╕чня, а Михайла Томовича – з днем народження – 1 с╕чня. До цього в╕тання при╓днуються д╕ти, онуки, брати та сестри. З Новим 2009 роком, з днем народження ╕ Р╕здвом Христовим!
Для них вс╕х це буде негаданою при╓мною неспод╕ванкою, ╕ в той же час великою рад╕стю та вт╕хою.
Я передплачую газету трет╕й р╕к ╕ вже з╕ «Св╕тлицею» н╕коли не розстанусь. Для мене вона – це св╕тле свято любимо╖ Укра╖ни.
З повагою –
Михайло ТЕЛ╤ШЕВСЬКИЙ.
м. Старий Крим.

* * *

Сосн╕вськ╕ читач╕ в╕тають редакц╕ю чудово╖, високопатр╕отично╖ «Кримсько╖ св╕тлиц╕» ╕з юв╕лейним 1500-м номером, з Новим роком та з Р╕здвом Христовим!
Зичимо творчих усп╕х╕в ╕ великого накладу!

Дванадцять м╕сяц╕в весни
На кожен р╕к, на вс╕ роки.
Дванадцять м╕сяц╕в весни,
Дванадцять м╕сяц╕в цв╕сти
«Св╕тлиц╕» ╕ ╖╖ творцям -
На щастя ╖м, на рад╕сть нам!
Дай Боже!
Сосн╕вчани.
(м. Сосн╕вка Льв╕всько╖ обл.)

* * *

В╕д редакц╕╖. Наш╕ сосн╕вськ╕ просв╕тяни-шанувальники перерахували «Св╕тлиц╕» на свято 350 грн. Дяку╓мо! ╤ вас – з╕ святами! Поб╕льше б нам таких «св╕тличан» ╕ в Криму, ╕ в ус╕й Укра╖н╕!

Святкову пошту читала ╕ до друку готувала
Юл╕я КАЧУЛА.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #1 за 03.01.2009 > Тема "Резонанс"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=6727

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков