Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2882)
З потоку життя (6054)
Душі криниця (3354)
Українці мої... (1439)
Резонанс (1458)
Урок української (986)
"Білі плями" історії (1645)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
…П╤ШЛИ ЗА ПАЦ╤╢НТАМИ
Чому хворий закр╕плений за одним л╕карем вже не ма╓ змоги вислухати думку дек╕лькох л╕кар╕в?...


ФЕОДОС╤Я:ПОЛЮВАННЯ НА В╤ДЬОМ
штраф розм╕ром в дв╕ тисяч╕ рубл╕в присуджено заслуженому л╕карю Укра╖ни феодос╕йцев╕ Сма╖лу...


ПАТР╤АРХАТИ ПОЧИНАЮТЬ ВЕЛИКУ В╤ЙНУ
Чи спричинить надання автокефал╕╖ укра╖нськ╕й церкв╕ розкол православного св╕ту


НОВИНИ К╤ЛЬКОМА РЯДКАМИ
Пол╕толог Серг╕й Таран у сво╓му блоз╕ розпов╕в, чому на його думку патр╕арх Варфолом╕й забира╓ у...


МР╤╥ ╤Д╤ОТ╤В, АБО ЯК КРЕМЛЬ ЗАДУМАВ «РОЗВАЛИТИ» УКРА╥НУ
Черговий рос╕йський в╕йськовий експерт розв╕в баляси про розпад Укра╖ни на к╕лька невеликих...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #46 за 13.11.2009 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#46 за 13.11.2009
ХТО В╤Н, АРСЕН╤Й ЯЦЕНЮК?

З Арсен╕╓м Яценюком цього року журнал╕сти зустр╕чаються вже вдруге, ╕ не просто як з л╕дером «Фронту зм╕н», а як з повноварт╕сним кандидатом у президенти Укра╖ни. Що за цей час ще зазнало «зм╕н» у дол╕ Яценюка? Чи не найголовн╕ше – рейтинг. Говорити про вих╕д Арсен╕я Петровича у другий тур п╕д час голосування н╕хто вже не насм╕лю╓ться. На мо╓ запитання, чим поясню╓ться отаке пад╕ння, якщо це не вит╕вки соц╕олог╕в, Арсен╕й Петрович пожартував щось про нових «б╕льшовик╕в», як╕ активно борються проти нього. А саме: це Парт╕я рег╕он╕в (близько 30% прихильник╕в) ╕ БЮТ (близько 20%). На думку А. Яценюка, т╕ й ╕нш╕ по╓днуються на боротьбу з трет╕м, тобто з ним, як ╕з зайвим.
У сво╖й в╕дпов╕д╕, як ╕ взагал╕ у виступ╕, в╕н застосовував дуже багато во╓нно╖ риторики, саме ця риторика, як на мою думку, шкодила йому ╕ сво╖м використанням на б╕лбордах (бо╓здатна арм╕я ╕ таке ╕нше). Недарма ж, зг╕дно з одн╕╓ю ╕з л╕нгв╕стичних теор╕й, якби люди не вигадали слова «в╕йна», то ╕ взагал╕ б не зазнали такого лиха. Ось ╕ зараз: «Треба оборонятись. Треба ╖хати ╕ стр╕ляти».
Журнал╕ст╕в зац╕кавило, чи доречно проводити масову зустр╕ч з громадянами, так зване «в╕че» п╕д час еп╕дем╕╖. Але еп╕дем╕╖ Арсен╕й Петрович не визна╓ ╕ асоц╕ю╓ ╖╖ спалах з п’ятир╕чним перебуванням б╕ля руля нин╕шньо╖ влади, п╕дсумовуючи: не бачу необх╕дност╕ л╕кувати хворого, певне, забуваючи при цьому, що зг╕дно з╕ сво╓ю колишньою посадою сп╕кера та й депутата не ма╓ морального права оголошувати себе ╕нопланетянином.
У ц╕лому ж його пол╕тичн╕ погляди не в╕дом╕ т╕льки сл╕пому ╕ нерухомому – передвиборна газета поширю╓ться в Криму чи не на кожному кроц╕. Аби не переказувати численн╕ публ╕кац╕╖, назву к╕лька тез, що прозвучали на прес-конференц╕╖. Вс╕ вони н╕бито приваблив╕, але чи торкнеться ╖х «Фронт зм╕н» за президента Яценюка?
— Головний пр╕оритет — це державн╕сть. Сьогодн╕ влада приватизована, а державн╕ ╕нституц╕╖ – зруйнован╕. Держава ма╓ забезпечити м╕н╕мум, що стосу╓ться медицини ╕ осв╕ти.
Другий пункт мо╓╖ програми – це модерн╕зац╕я кра╖ни. Взагал╕ ж владу треба зм╕нювати згори донизу, переобравши президента, парламент, владу на м╕сцях.
Пом╕ж тим, журнал╕ст╕в б╕льше ц╕кавило те, чого нема╓ або мало в газетах. Наприклад, хто ф╕нансу╓ «Фронт зм╕н» або ж що оч╕ку╓ Укра╖ну, на думку Яценюка, п╕сля спорудження газопроводу поза ╖╖ межами.
Про ф╕нансування в╕н висловився евфем╕змами. Щодо ╕ншого зауважив:
— Ми обн╕ма╓мось, але ╢вропа ╕ Рос╕я вир╕шують сп╕льн╕ питання, об’╓днуючись ╕ залишаючи Укра╖ну на узб╕чч╕ нового проекту. Зрештою, за нин╕шню газову угоду з Рос╕╓ю влада муситиме понести в╕дпов╕дальн╕сть.
Ц╕каво, чи в╕рить сам кандидат в президенти у сво╖ прогнози? У що в╕н не в╕рить точно, так це в еп╕дем╕ю, ╕ у той час, як л╕кар╕ закликають при перших ознаках застуди звертатися за консультац╕╓ю, ставиться до таких громадян з неприхованою ╕рон╕╓ю. Ще б пак, ╕ так прикорочен╕ передвиборн╕ перегони намагаються вкрай з╕псувати!
То ж який в╕н, Арсен╕й Яценюк? Рвучкий, гарячий, самовпевнений, що буду╓ свою програму швидше на деструктивних мотивах, н╕ж на конструктивних. Вт╕м, готовий воювати. Але людям, особливо старшому покол╕нню, не подоба╓ться слово «в╕йна».
Тамара СОЛОВЕЙ.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #46 за 13.11.2009 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=8056

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков