Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2973)
З потоку життя (6161)
Душі криниця (3396)
Українці мої... (1450)
Резонанс (1470)
Урок української (986)
"Білі плями" історії (1656)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
У МОСКВ╤ ПОМЕРЛА ПРАВОЗАХИСНИЦЯ, ЯКА КРИТИКУВАЛА ПУТ╤НА ╤ П╤ДТРИМУВАЛА УКРА╥НУ
"Не звертайте уваги на те, що я рос╕янка. Мен╕ соромно за те, що ми робимо в╕дносно Укра╖ни....


НА ХАРК╤ВЩИН╤ СКАСУВАЛИ РЕГ╤ОНАЛЬНИЙ СТАТУС РОС╤ЙСЬКО╥ МОВИ
Про це у Facebook написав депутат Харк╕всько╖ обласно╖ ради Дмитро Булах.


«СУД» В ОКУПОВАНОМУ КРИМУ ЗААРЕШТУВАВ АКТИВ╤СТА БЕК╤РОВА ДО 11 ЛЮТОГО
Адвокати, посилаючись на здоров'я Бек╕рова, просили для свого п╕дзахисного як запоб╕жний зах╕д...


У КЕРЧЕНСЬК╤Й ПРОТОЦ╤ ЗАСТРЯГЛИ БЛИЗЬКО 170 СУДЕН, ЯК╤ ОЧ╤КУЮТЬ НА ПРОХ╤Д
Про це голова Держприкордонслужби Петро Цигикал сказав в ╕нтерв'ю на телеканал╕ UA|TV


СИНОД УПЦ КП ОБГОВОРИВ, ╤З ЧИМ ╤ТИ НА ОБ’╢ДНАВЧИЙ СОБОР
У регламент╕ Об’╓днавчого собору ма╓ бути враховано, що в╕н ╓ арх╕╓рейським й право голосу...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #46 за 13.11.2009 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#46 за 13.11.2009
ОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛ╤ БЕЗКОШТОВНО

Постановою Кабм╕ну в╕д 5 серпня 2009 року № 844 затверджено Порядок безплатних оформлення та видач╕ державних акт╕в на право власност╕ на земельн╕ д╕лянки громадянам Укра╖ни у 2009 роц╕. Зг╕дно з ним стягнення плати за оформлення цих документ╕в та надання додаткових ╕ супутн╕х послуг з розроблення документац╕╖ ╕з землеустрою, а також будь-яких ╕нших платеж╕в, зокрема внеск╕в до благод╕йних та ╕нших фонд╕в, забороня╓ться.
Цей Порядок спрощу╓ процедуру безплатного оформлення та видач╕ державних акт╕в на право власност╕ на земельн╕ д╕лянки для буд╕вництва та обслуговування житлового будинку ╕ господарських буд╕вель, ведення особистого селянського господарства в межах населених пункт╕в та сад╕вництва п╕сля прийняття р╕шення про передачу громадянам безплатно у приватну власн╕сть земельних д╕лянок у розм╕рах, визначених
ст. 121 Земельного кодексу.
Для одержання державного акта громадянин або уповноважена ним особа зверта╓ться з заявою про його видачу до представника територ╕ального органу Держкомзему за м╕сцем розташування земельно╖ д╕лянки. До заяви додаються: коп╕я документа, що посв╕дчу╓ особу; засв╕дчена в установленому порядку коп╕я дов╕реност╕ (для уповноважено╖ особи); коп╕я документа про присво╓ння ╕дентиф╕кац╕йного номера у Державному ре╓стр╕ ф╕зичних ос╕б — платник╕в податк╕в та ╕нших обов’язкових платеж╕в; коп╕я р╕шення органу м╕сцевого самоврядування або райдержадм╕н╕страц╕╖ щодо передач╕ земельно╖ д╕лянки у власн╕сть. Заява прийма╓ться за актом приймання-передач╕.
На п╕дстав╕ заяви протягом 3 робочих дн╕в з дати ╖╖ надходження територ╕альн╕ органи Держкомзему укладають договори: на проведення державно╖ ре╓страц╕╖ державного акта — з державним п╕дпри╓мством «Центр державного земельного кадастру», до якого дода╓ техн╕чну документац╕ю ╕з землеустрою щодо складання документ╕в, як╕ посв╕дчують право на земельну д╕лянку; на розроблення техн╕чно╖ документац╕╖ — з державними п╕дпри╓мствами, в тому числ╕ Центром кадастру, що належать до сфери управл╕ння Держкомзему та мають л╕ценз╕ю на проведення роб╕т ╕з землеустрою (дал╕ — виконавц╕), при передач╕ земельних д╕лянок громадянам у приватну власн╕сть.
Виконавець протягом 10 робочих дн╕в з дня укладення договору на розроблення техн╕чно╖ документац╕╖ проводить анал╕з документ╕в, що над╕йшли в╕д замовника, отриму╓ в рег╕ональн╕й ф╕л╕╖ Центру кадастру матер╕али чергового кадастрового плану в електронному вигляд╕, викону╓ обстежувальн╕, польов╕ та камеральн╕ роботи, виготовля╓ техн╕чну документац╕ю у 2 прим╕рниках та пода╓ ╖х на паперовому та електронному нос╕ях до рег╕онально╖ ф╕л╕╖ Центру кадастру ╕ замовников╕ для погодження.
У раз╕ виявлення недостов╕рних в╕домостей у заяв╕ та документах виконавець поверта╓ ╖х замовнику протягом 3 дн╕в з дати ╖х надходження з об╜рунтуванням причини повернення. Замовник погоджу╓ техн╕чну документац╕ю протягом 3 робочих дн╕в з дати ╖╖ надходження та пода╓ для заповнення до районного (м╕ського) п╕дрозд╕лу рег╕онально╖ ф╕л╕╖ Центру кадастру бланк державного акта на право власност╕ на земельну д╕лянку або поверта╓ громадянинов╕ заяву та документи з об╜рунтуванням причини повернення.
Рег╕ональна ф╕л╕я Центру кадастру протягом 3 робочих дн╕в з дня надходження техн╕чно╖ документац╕╖ на паперовому та електронному нос╕ях перев╕ря╓ ╖╖ зм╕ст, вносить в╕дпов╕дн╕ в╕домост╕ до бази даних державного земельного кадастру та переда╓ до районного (м╕ського) п╕дрозд╕лу рег╕онально╖ ф╕л╕╖ Центру кадастру, який протягом 3 робочих дн╕в з дня отримання бланку державного акта на право власност╕ на земельну д╕лянку заповню╓ його та переда╓ замовнику для п╕дписання.
Державний акт, п╕дписаний замовником та органом виконавчо╖ влади або органом м╕сцевого самоврядування, який прийняв р╕шення про безоплатну передачу громадянинов╕ земельно╖ д╕лянки у власн╕сть, переда╓ться в╕дпов╕дному районному (м╕ському) п╕дрозд╕лу Центру кадастру для державно╖ ре╓страц╕╖.
Представник районного (м╕ського) п╕дрозд╕лу Центру кадастру в строк, що не перевищу╓ 30 дн╕в з моменту подання заяви про його видачу, вида╓ державний акт за м╕сцем розташування земельно╖ д╕лянки.
Техн╕чна документац╕я, виготовлена за рахунок кошт╕в державного бюджету, надходить до Державного фонду документац╕╖ ╕з землеустрою. Оплату роб╕т ╕ послуг, пов’язаних з оформленням та видачею державних акт╕в, зд╕йсню╓ замовник за кошти держбюджету.

Св╕тлана Дячок, головний спец╕ал╕ст С╕мферопольського м╕ського управл╕ння юстиц╕╖ АРК.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #46 за 13.11.2009 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=8059

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков