Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2963)
З потоку життя (6158)
Душі криниця (3392)
Українці мої... (1447)
Резонанс (1469)
Урок української (986)
"Білі плями" історії (1653)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
У КЕРЧЕНСЬК╤Й ПРОТОЦ╤ ЗАСТРЯГЛИ БЛИЗЬКО 170 СУДЕН, ЯК╤ ОЧ╤КУЮТЬ НА ПРОХ╤Д
Про це голова Держприкордонслужби Петро Цигикал сказав в ╕нтерв'ю на телеканал╕ UA|TV


СИНОД УПЦ КП ОБГОВОРИВ, ╤З ЧИМ ╤ТИ НА ОБ’╢ДНАВЧИЙ СОБОР
У регламент╕ Об’╓днавчого собору ма╓ бути враховано, що в╕н ╓ арх╕╓рейським й право голосу...


САВЧЕНКО ОГОЛОСИЛА СУХЕ ГОЛОДУВАННЯ
В╕део з заявою розм╕щене на стор╕нц╕ нардепа у Facebook.


РОС╤Я ПЕРЕСЕЛИЛА ДО АНЕКСОВАНОГО КРИМУ ПОНАД 105 ТИСЯЧ РОС╤ЯН
Про це головнокомандувач ВМС ЗСУ ╤гор Воронченко заявив в ╕нтерв'ю theБабелю.


«ПЕРША СОТНЯ»: В╤ЙНА ╤ КОХАННЯ
У к╕нотеатрах Укра╖ни в╕дбуваються презентац╕╖ документального повнометражного ф╕льму...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #47 за 20.11.2009 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#47 за 20.11.2009
Новини Укра╖ни ╕ Криму

Верховна Рада Укра╖ни не п╕дтримала 19 листопада проект закону про державну програму економ╕чного ╕ соц╕ального розвитку Укра╖ни на 2010 р╕к, внесену на розгляд депутат╕в урядом. За в╕дпов╕дне р╕шення проголосувало лише 192 нардепи з 226 необх╕дних, переда╓ кореспондент УКР╤НФОРМу.
Зокрема, не голосували за цю програму депутати в╕д Парт╕╖ рег╕он╕в ╕ комун╕сти. В╕д БЮТ проголосувало 149 депутат╕в, в╕д НУ-НС — 24, Блоку Литвина — 18 та 1 позафракц╕йний депутат.
* * *
Парт╕я рег╕он╕в з╕брала 173 п╕дписи п╕д проектом постанови про в╕дставку уряду. Про це в ╕нтерв’ю журнал╕стам заявив перший заступник голови фракц╕╖ ПР Олександр ╢фремов. «173 п╕дписи для в╕дставки уряду вже з╕брано. ╤ тепер ми продовжу╓мо працювати над тим, щоб одержати 226 голос╕в у сес╕йн╕й зал╕. Як т╕льки ми ╖х знайдемо, в╕дразу ж буде заре╓стровано ухвалу про в╕дставку уряду», — зазначив О. ╢фремов. В╕н не виключив, що вже наступного пленарного тижня таке голосування в╕дбудеться.
* * *
В╕дставка Каб╕нету М╕н╕стр╕в зараз виг╕дна в першу чергу Прем’╓р-м╕н╕стру Юл╕╖ Тимошенко, яка таким чином зможе уникнути в╕дпов╕дальност╕ за непрофес╕йн╕ д╕╖ ╖╖ команди. Про це сказав кандидат на посаду президента Укра╖ни Арсен╕й Яценюк на прес-конференц╕╖ в Сумах.
Як пов╕домили УН╤АН в прес-служб╕ А. Яценюка, в╕н наголосив, що «уряду, який останн╕ м╕сяц╕ трима╓ться виключно за рахунок кредит╕в МВФ, зараз виг╕дно п╕ти у в╕дставку, щоб не нести в╕дпов╕дальност╕ за свою д╕яльн╕сть». «Вона» взяла 12 м╕льярд╕в долар╕в у МВФ — це на кожен м╕сяць по м╕льярду долар╕в. Зарплати, пенс╕╖, грош╕ за газ платилися з кредит╕в МВФ. Зараз грош╕ зак╕нчилися», — наголосив А. Яценюк. За його словами, на грудень кошт╕в нема╓. В╕н наголосив, що «в грудн╕ т╕льки диво вряту╓ уряд – тобто якщо в╕н знову десь в╕зьме кредит».
* * *
М╕н╕стерство осв╕ти та науки Укра╖ни рекоменду╓ школам ╕ вищим навчальним закладам у зв’язку з вимушеними кан╕кулами скорегувати навчальн╕ плани ╕ не переносити навчальний процес на суботи. Про це на бриф╕нгу у Каб╕нет╕ М╕н╕стр╕в пов╕домив перший заступник м╕н╕стра осв╕ти та науки Укра╖ни Олександр Гребельник.
В╕н зазначив, що М╕носв╕ти радить надолужити навчальну програму за рахунок об’╓днання тем, ╖х самост╕йного в╕дпрацювання, використання м╕жпредметних зв’язк╕в, оглядового самост╕йного вивчення матер╕алу. Пропону╓ться також використовувати резервн╕ години, передбачен╕ на проведення окремих урок╕в тематичного оц╕нювання.


ЗА ПОСАДУ ПРЕЗИДЕНТА УКРА╥НИ БОРОТИМУТЬСЯ 18 КАНДИДАТ╤В

У президентських виборах, що мають в╕дбутися 17 с╕чня 2010 року, братимуть участь 18 кандидат╕в на посаду глави держави, як╕ станом на 12 листопада заре╓строван╕ Центральною виборчою ком╕с╕╓ю.
У виборчих перегонах в╕зьмуть участь юрист Олег Рябоконь, л╕дер орган╕зац╕╖ «Громадянська позиц╕я» Анатол╕й Гриценко, л╕дер ╕н╕ц╕ативи «Фронт зм╕н» Арсен╕й Яценюк, л╕дери Комун╕стично╖ парт╕╖ Укра╖ни Петро Симоненко та Народно╖ парт╕╖ Володимир Литвин.
За посаду Президента поборються ╕ банк╕р Серг╕й Т╕г╕пко, народний депутат ╤нна Богословська, л╕дер Парт╕╖ рег╕он╕в В╕ктор Янукович, чинний Президент Укра╖ни В╕ктор Ющенко, л╕дер ВО «Свобода» Олег Тягнибок, голова Укра╖нсько╖ народно╖ парт╕╖ Юр╕й Костенко, Прем’╓р-м╕н╕стр Укра╖ни Юл╕я Тимошенко.
Серед претендент╕в на посаду — також л╕дер Парт╕╖ в╕льних демократ╕в Михайло Бродський, депутат Ки╖всько╖ м╕сько╖ ради Олександр Пабат, л╕дер Соцпарт╕╖ Олександр Мороз, л╕дер Народно-демократично╖ парт╕╖ Людмила Супрун, громадянин Василь Противс╕х та м╕ський голова Ужгорода Серг╕й Ратушняк.

УРЯД ПРОПОНУ╢ ЗРОБИТИ ВИХ╤ДНИМИ ДНЯМИ 1-10 С╤ЧНЯ 2010 РОКУ

Каб╕нет М╕н╕стр╕в Укра╖ни рекоменду╓ зробити робочий тиждень з 4 до 8 с╕чня 2010 року вих╕дними днями. Про в╕дпов╕дне р╕шення, ухвалене на зас╕данн╕ уряду, пов╕домила м╕н╕стр прац╕ та соц╕ально╖ пол╕тики Людмила Денисова, передають кореспонденти УКР╤НФОРМу.
Кер╕вникам п╕дпри╓мств, установ та орган╕зац╕й з п’ятиденним робочим тижнем рекомендують перенести робоч╕ дн╕: з понед╕лка 4 с╕чня — на суботу 16 с╕чня, з в╕вторка 5 с╕чня — на суботу 30 с╕чня, з середи 6 с╕чня — на суботу 13 лютого, а з п’ятниц╕ 8 с╕чня — на суботу 27 лютого.
Зг╕дно з розпорядженням, уряд рекоменду╓ перенести робоч╕ дн╕ з метою створення сприятливих умов для святкування Нового року та Р╕здва Христового, а також для рац╕онального використання робочого часу.
Розпорядження не стосу╓ться установ Пенс╕йного фонду, Держказначейства та «Укрпошти».
Спец╕альний режим роботи банк╕в у зазначен╕ дн╕ встановлюватиме Нацбанк Укра╖ни.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #47 за 20.11.2009 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=8085

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков