Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2973)
З потоку життя (6161)
Душі криниця (3396)
Українці мої... (1450)
Резонанс (1470)
Урок української (986)
"Білі плями" історії (1656)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
У МОСКВ╤ ПОМЕРЛА ПРАВОЗАХИСНИЦЯ, ЯКА КРИТИКУВАЛА ПУТ╤НА ╤ П╤ДТРИМУВАЛА УКРА╥НУ
"Не звертайте уваги на те, що я рос╕янка. Мен╕ соромно за те, що ми робимо в╕дносно Укра╖ни....


НА ХАРК╤ВЩИН╤ СКАСУВАЛИ РЕГ╤ОНАЛЬНИЙ СТАТУС РОС╤ЙСЬКО╥ МОВИ
Про це у Facebook написав депутат Харк╕всько╖ обласно╖ ради Дмитро Булах.


«СУД» В ОКУПОВАНОМУ КРИМУ ЗААРЕШТУВАВ АКТИВ╤СТА БЕК╤РОВА ДО 11 ЛЮТОГО
Адвокати, посилаючись на здоров'я Бек╕рова, просили для свого п╕дзахисного як запоб╕жний зах╕д...


У КЕРЧЕНСЬК╤Й ПРОТОЦ╤ ЗАСТРЯГЛИ БЛИЗЬКО 170 СУДЕН, ЯК╤ ОЧ╤КУЮТЬ НА ПРОХ╤Д
Про це голова Держприкордонслужби Петро Цигикал сказав в ╕нтерв'ю на телеканал╕ UA|TV


СИНОД УПЦ КП ОБГОВОРИВ, ╤З ЧИМ ╤ТИ НА ОБ’╢ДНАВЧИЙ СОБОР
У регламент╕ Об’╓днавчого собору ма╓ бути враховано, що в╕н ╓ арх╕╓рейським й право голосу...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #47 за 20.11.2009 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#47 за 20.11.2009
Д╤АЛОГ У РУСЛ╤ КОНСТРУКТИВУ

17 листопада у формат╕ «круглого столу» голова Севастопольсько╖ м╕сько╖ держадм╕н╕страц╕╖ Серг╕й Куницин зустр╕вся з╕ студентським активом м╕ста. На зах╕д були також запрошен╕ начальники управл╕нь держадм╕н╕страц╕╖ та ветеранський актив Севастополя на чол╕ з головою Координац╕йно╖ ради ветеранських орган╕зац╕й Серг╕╓м Рибаком.
Глава м╕ста прив╕тав молодь з М╕жнародним днем студент╕в. Проте не лише свято стало приводом для ц╕╓╖ зустр╕ч╕. Напередодн╕ Серг╕й Куницин п╕дписав розпорядження про створення при держадм╕н╕страц╕╖ Координац╕йно╖ ради з питань молод╕жно╖ пол╕тики. Очолюватиме ╖╖ заступник м╕ського голови – Дмитро Баз╕в. До складу Координац╕йно╖ ради ув╕йшли: начальник в╕дд╕лу у справах с╕м’╖, молод╕ ╕ спорту Андр╕й Тимченко, голова Севастопольського в╕дд╕лення Всеукра╖нсько╖ молод╕жно╖ громадсько╖ орган╕зац╕╖ «Союз молодих державних службовц╕в Укра╖ни» Олекс╕й Корчм╕т, л╕дер молод╕жно╖ орган╕зац╕╖ «Студактив» Анатол╕й Засоба, голова Координац╕йно╖ ради ветеранських орган╕зац╕й Севастополя Серг╕й Рибак, представники адм╕н╕страц╕╖, депутатського корпусу, молод╕жних орган╕зац╕й, студентство.
До присутн╕х на заход╕ звернувся голова Севастопольсько╖ м╕сько╖ державно╖ адм╕н╕страц╕╖ Серг╕й Куницин, розпов╕вши про соц╕ально-економ╕чний стан, досягнення та проблеми рег╕ону.
Глава м╕ста нагадав, що к╕лька дн╕в тому Севастополь одержав у Каб╕нет╕ М╕н╕стр╕в заслужену нагороду – за перше м╕сце в Укра╖н╕ по благоустрою. «Це – заслуга вс╕х севастопольц╕в й, зокрема, молод╕».
В╕н також пов╕домив, що “...на початок с╕чня заплановано здати в експлуатац╕ю першу чергу Банк╕вського ╕нституту Нац╕онально╖ академ╕╖ банк╕всько╖ справи. З другого семестру там розпочнеться навчання... Варт╕сть всього проекту – 1 м╕льярд гривень... Ми продовжу╓мо буд╕вництво укра╖нсько╖ школи-колег╕уму. 10 с╕чня стане до ладу газовий дюкер: ми, нарешт╕, вир╕шимо проблему сталого газопостачання Севастополя... Нас часто критикують.., але ми працю╓мо й трима╓мо слово...».
Це добрий знак, що в зустр╕ч╕ з молоддю беруть участь представники ветеранського активу, переконаний м╕ський голова. В╕н закликав молодь уважно ставитися до цих людей: “Завдяки ╖м ми зараз живемо на св╕т╕. Нам важко, але ми – в╕льн╕...».
Ветерани ╕ студенти визначили ц╕лу низку сп╕льних заход╕в, що в╕дбудуться найближчим часом у Севастопол╕. В ход╕ зустр╕ч╕ студенти ставили довол╕ гостр╕ запитання глав╕ м╕ста. Молодь ц╕кавить ф╕нансування молод╕жних програм ╕ перспективи молод╕жного буд╕вництва, працевлаштування ╕ орган╕зац╕я дозв╕лля, допомога молодим родинам та п╕дтримка обдаровано╖ молод╕.
У русл╕ конструктивного д╕алогу зустр╕ч тривала б╕льше двох годин. Молодь спод╕ва╓ться, що створена в ст╕нах держадм╕н╕страц╕╖ Координац╕йна рада з питань молод╕жно╖ пол╕тики допоможе вир╕шити питання, що накопичувалися роками.
Серг╕й Куницин вважа╓, що сид╕ти склавши руки й скаржитися на в╕дсутн╕сть ф╕нансування в пер╕од кризи та еп╕дем╕╖ грипу – безглуздо й безперспективно. Треба об’╓днуватися й разом вир╕шувати проблеми.
╤ншого шляху не ╕сну╓, переконував молодь м╕ський голова й, зда╓ться, переконав, принаймн╕ на передвиборний пер╕од. А дал╕ – почнеться наступна ера стосунк╕в, або продовжиться ╕снуюча...
Життя трива╓...

Л╕д╕я Степко.
м. Севастополь.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #47 за 20.11.2009 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=8088

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков