Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2677)
З потоку життя (5748)
Душі криниця (3242)
Українці мої... (1420)
Резонанс (1428)
Урок української (984)
"Білі плями" історії (1618)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (258)
Ми єсть народ? (235)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (125)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ХОЛОДНИЦЬКИЙ КАЖЕ, ЩО «СПРАВУ ТРУХАНОВА» РОЗСЛ╤ДУЮТЬ ЗА 3-4 М╤СЯЦ╤
За словами Холодницького, крим╕нальну справу порушено за фактом заволод╕ння кошт╕в м╕сцевого...


США ПРЯМО ЗВИНУВАТИЛИ МОСКВУ У НЕВИКОНАНН╤ «М╤НСЬКА»
У Держдеп╕ також наголосили, що Москва продовжу╓ заперечувати свою безпосередню участь у...


СВ╤Т НА МЕЖ╤ КОНФЛ╤КТУ: СЕНСАЦ╤ЙНА ДОПОВ╤ДЬ МЮНХЕНСЬКО╥ КОНФЕРЕНЦ╤╥ ПРО СТАН М╤ЖНАРОДНО╥ БЕЗПЕКИ
Це – слова посла Вольфганга ╤шингера, голови Мюнхенсько╖ безпеково╖ конференц╕╖


ТУРЧИНОВ ПОЯСНИВ, ЩО ЗАВАДИЛО ДАТИ В╤ДС╤Ч ОКУПАЦ╤╥ КРИМУ РОС╤╢Ю
Оболонський райсуд Ки╓ва розпочав допит секретаря РНБО Олександра Турчинова, який у 2014 роц╕ був...


╤ЛЛЯ ПОНОМАРЬОВ: «ПУТ╤Н ДАВ ВКАЗ╤ВКУ АНЕКСУВАТИ КРИМ У Н╤Ч НА 23 ЛЮТОГО»
22 лютого президент РФ Володимир Пут╕н мало не потрапив в ав╕акатастрофу в Соч╕ – у його...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #48 за 27.11.2009 > Тема "З перших уст"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#48 за 27.11.2009
КОРОВАЙ, КОРОВАЙ, УКРА╥НУ ОБ’╢ДНАЙ!

КЕР╤ВНИКИ ДЕРЖАВИ ПРИВ╤ТАЛИ ПРАЦ╤ВНИК╤В С╤ЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА З ╥ХН╤М ПРОФЕС╤ЙНИМ СВЯТОМ

Уряд ╕н╕ц╕юватиме створення спец╕ального аграрного банку. Про це Прем’╓р-м╕н╕стр Юл╕я Тимошенко заявила п╕д час святкування Дня прац╕вник╕в с╕льського господарства. «З першого кварталу 2010 року ми будемо ╕н╕ц╕ювати створення спец╕ального аграрного банку, який нарешт╕ дасть нам можлив╕сть побудувати правильну державну пол╕тику забезпечення л╕кв╕дност╕ цього банку ╕, як насл╕док, кредитування не за залишковим принципом, а за технолог╕чними можливостями й потребами с╕льськогосподарського виробництва», — зазначила Прем’╓р-м╕н╕стр. За ╖╖ словами, пол╕тика кредитування ма╓ будуватися з урахуванням формування ц╕н на св╕тових ринках, щоб не треба було повертати кредити в той час, коли зерно на ринку найдешевше: «Треба так побудувати цикли кредитування, щоб можна було повертати короткостроков╕ кредити, коли на св╕тових ринках ц╕на на зерно найб╕льша, а довгостроков╕ кредити — повертати не ран╕ше н╕ж через 10 рок╕в». Кр╕м того, глава уряду в╕дзначила, що в основ╕ п╕дняття с╕льськогосподарського виробництва ма╓ бути тваринництво: «Тод╕ ми будемо мати в╕д зерна, вирощеного в Укра╖н╕, подв╕йний-потр╕йний прибуток». Також Юл╕я Тимошенко зазначила, що уряд продовжуватиме активну роботу з поновлення ╕ створення на як╕сно новому р╕вн╕ споживчо╖ кооперац╕╖: «Це ╓ одним ╕з стратег╕чно важливих напрямк╕в подальшого розвитку с╕льського господарства». Прем’╓р-м╕н╕стр зазначила, що «жодна влада не мусить вчити аграр╕╖в, як с╕яти ╕ збирати врожай, як вирощувати велику рогату худобу, як забезпечувати дотримання аграрних технолог╕й». Юл╕я Тимошенко запевнила, що вона й надал╕ в╕дстоюватиме п╕льгову систему оподаткування аграрного сектора: «Поки я маю можлив╕сть у влад╕ приймати р╕шення — п╕льгова система оподаткування буде для вас такою, як вона ╓».
* * *
Не розум╕ти ╕ не шанувати продуктивну м╕с╕ю селянства означа╓ не розум╕ти сут╕ нац╕онального буд╕вництва ╕ не розум╕ти сут╕ того, як досягати великих ц╕лей для власного народу. На цьому наголосив Президент Укра╖ни В╕ктор Ющенко п╕д час урочистостей до Дня прац╕вник╕в с╕льського господарства, пов╕домля╓ кореспондент УКР╤НФОРМу.
Глава держави п╕дкреслив велику соц╕альну роль селянства, яке для багатьох ╓вропейських народ╕в, що створили сильн╕ й передов╕ держави, було головною житт╓вою опорою ╕ основою.
За його словами, Укра╖на тут не ╓ винятком. «Не любити укра╖нське селянство означа╓ не любити Укра╖ну ╕ р╕дний народ. Не розум╕ти укра╖нське селянство означа╓ не розум╕ти сут╕ прогресу. Не шанувати укра╖нське селянство означа╓ бути бездумним, захланним нов╕тн╕м варваром. Вороги Укра╖ни добре розум╕ли, в чому ╓ визначальна, захисна сила кожного народу. Т╕льки знищивши селянина, вони отримували шанс п╕д╕рвати житт╓в╕ сили вс╕╓╖ нац╕╖, запоб╕гти утвердженню ╕ поступу його держави», — сказав Президент. В╕н нагадав, що в ус╕ часи головною в╕йною антиукра╖нських сил була в╕йна проти селянства у р╕зних формах, проте лише комун╕стична диктатура наважилася завдати вир╕шального удару по Укра╖н╕.
Насл╕дками цього, вважа╓ В. Ющенко, стали асим╕ляц╕я укра╖нц╕в, втрата пам’ят╕, втрата господарського ставлення до сво╓╖ справи ╕ земл╕. «Це, зрештою, призвело до т╕╓╖ байдужо╖ пол╕тики, яку сьогодн╕ не раз виявляють наш╕ так зван╕ укра╖нськ╕ пол╕тики», — сказав Президент.
В╕таючи аграр╕╖в з╕ святом, Президент запевнив, що його пол╕тика спрямована на благо Укра╖нсько╖ держави ╕ закликав сп╕льними зусиллями забезпечити розвиток та процв╕тання укра╖нського села.
З нагоди свята Президент присво╖в звання Герой Укра╖ни та вручив державн╕ нагороди прац╕вникам с╕льського господарства, в╕дзначивши таким чином ╖хн╕й внесок у розвиток агропромислового комплексу Укра╖ни, досягнення високих показник╕в у виробництв╕ с╕льськогосподарсько╖ продукц╕╖, багатор╕чну сумл╕нну працю.

На фото: Президент Укра╖ни В╕ктор Ющенко та Прем’╓р-м╕н╕стр Юл╕я Тимошенко п╕д час урочистостей з нагоди святкування Дня прац╕вник╕в с╕льського господарства.
Ки╖в, 25 листопада 2009 року.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #48 за 27.11.2009 > Тема "З перших уст"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=8113

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков