Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2530)
З потоку життя (5626)
Душі криниця (3175)
Українці мої... (1408)
Резонанс (1405)
Урок української (980)
"Білі плями" історії (1606)
Крим - наш дім (528)
"Будьмо!" (258)
Ми єсть народ? (234)
Бути чи не бути? (69)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (125)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (829)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ЧУБАРОВ ОПУБЛ╤КУВАВ ДЛЯ КРИМЧАН ПАМ'ЯТКУ З РЕКОМЕНДАЦ╤ЯМИ, ЯК ПОВОДИТИСЯ П╤Д ЧАС ЗАТРИМАННЯ ТА ОБШУК╤В
Голова Меджл╕су кримськотатарського народу Рефат Чубаров закликав кримчан пост╕йно тримати при...


УКРА╥Н╤ СЛ╤Д ПРИПИНИТИ ЗАЛ╤ЗНИЧНЕ СПОЛУЧЕННЯ З РФ
Це потр╕бно для м╕н╕м╕зац╕╖ к╕лькост╕ потенц╕йних бранц╕в в Рос╕╖, пише Борис Баб╕н у статт╕ в...


ПОСОЛ УКРА╥НИ НАГАДАВ АВСТР╤ЙЦЯМ, ЯК╤ В╤ДВ╤ДАЛИ КРИМ, ПРО КАТУВАННЯ АКТИВ╤СТА
Посол Укра╖ни в Австр╕╖ Олександр Щерба розкритикував автр╕йських пол╕тик╕в, як╕ в╕дв╕дали...


КОМ╤ТЕТ ГЕНАСАМБЛЕ╥ ООН УХВАЛИВ РЕЗОЛЮЦ╤Ю ЩОДО КРИМУ
Президент Петро Порошенко прив╕тав ухвалення оновлено╖ резолюц╕╖.


РАДА ПРИЙНЯЛА В ПЕРШОМУ ЧИТАНН╤ ЗАКОНОПРОЕКТ ПРО ВИБОРИ З В╤ДКРИТИМИ СПИСКАМИ
П╕д час виступ╕в перед початком голосування л╕дери фракц╕й та народн╕ депутати висловили думку,...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #48 за 27.11.2009 > Тема "З перших уст"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#48 за 27.11.2009
КОРОВАЙ, КОРОВАЙ, УКРА╥НУ ОБ’╢ДНАЙ!

КЕР╤ВНИКИ ДЕРЖАВИ ПРИВ╤ТАЛИ ПРАЦ╤ВНИК╤В С╤ЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА З ╥ХН╤М ПРОФЕС╤ЙНИМ СВЯТОМ

Уряд ╕н╕ц╕юватиме створення спец╕ального аграрного банку. Про це Прем’╓р-м╕н╕стр Юл╕я Тимошенко заявила п╕д час святкування Дня прац╕вник╕в с╕льського господарства. «З першого кварталу 2010 року ми будемо ╕н╕ц╕ювати створення спец╕ального аграрного банку, який нарешт╕ дасть нам можлив╕сть побудувати правильну державну пол╕тику забезпечення л╕кв╕дност╕ цього банку ╕, як насл╕док, кредитування не за залишковим принципом, а за технолог╕чними можливостями й потребами с╕льськогосподарського виробництва», — зазначила Прем’╓р-м╕н╕стр. За ╖╖ словами, пол╕тика кредитування ма╓ будуватися з урахуванням формування ц╕н на св╕тових ринках, щоб не треба було повертати кредити в той час, коли зерно на ринку найдешевше: «Треба так побудувати цикли кредитування, щоб можна було повертати короткостроков╕ кредити, коли на св╕тових ринках ц╕на на зерно найб╕льша, а довгостроков╕ кредити — повертати не ран╕ше н╕ж через 10 рок╕в». Кр╕м того, глава уряду в╕дзначила, що в основ╕ п╕дняття с╕льськогосподарського виробництва ма╓ бути тваринництво: «Тод╕ ми будемо мати в╕д зерна, вирощеного в Укра╖н╕, подв╕йний-потр╕йний прибуток». Також Юл╕я Тимошенко зазначила, що уряд продовжуватиме активну роботу з поновлення ╕ створення на як╕сно новому р╕вн╕ споживчо╖ кооперац╕╖: «Це ╓ одним ╕з стратег╕чно важливих напрямк╕в подальшого розвитку с╕льського господарства». Прем’╓р-м╕н╕стр зазначила, що «жодна влада не мусить вчити аграр╕╖в, як с╕яти ╕ збирати врожай, як вирощувати велику рогату худобу, як забезпечувати дотримання аграрних технолог╕й». Юл╕я Тимошенко запевнила, що вона й надал╕ в╕дстоюватиме п╕льгову систему оподаткування аграрного сектора: «Поки я маю можлив╕сть у влад╕ приймати р╕шення — п╕льгова система оподаткування буде для вас такою, як вона ╓».
* * *
Не розум╕ти ╕ не шанувати продуктивну м╕с╕ю селянства означа╓ не розум╕ти сут╕ нац╕онального буд╕вництва ╕ не розум╕ти сут╕ того, як досягати великих ц╕лей для власного народу. На цьому наголосив Президент Укра╖ни В╕ктор Ющенко п╕д час урочистостей до Дня прац╕вник╕в с╕льського господарства, пов╕домля╓ кореспондент УКР╤НФОРМу.
Глава держави п╕дкреслив велику соц╕альну роль селянства, яке для багатьох ╓вропейських народ╕в, що створили сильн╕ й передов╕ держави, було головною житт╓вою опорою ╕ основою.
За його словами, Укра╖на тут не ╓ винятком. «Не любити укра╖нське селянство означа╓ не любити Укра╖ну ╕ р╕дний народ. Не розум╕ти укра╖нське селянство означа╓ не розум╕ти сут╕ прогресу. Не шанувати укра╖нське селянство означа╓ бути бездумним, захланним нов╕тн╕м варваром. Вороги Укра╖ни добре розум╕ли, в чому ╓ визначальна, захисна сила кожного народу. Т╕льки знищивши селянина, вони отримували шанс п╕д╕рвати житт╓в╕ сили вс╕╓╖ нац╕╖, запоб╕гти утвердженню ╕ поступу його держави», — сказав Президент. В╕н нагадав, що в ус╕ часи головною в╕йною антиукра╖нських сил була в╕йна проти селянства у р╕зних формах, проте лише комун╕стична диктатура наважилася завдати вир╕шального удару по Укра╖н╕.
Насл╕дками цього, вважа╓ В. Ющенко, стали асим╕ляц╕я укра╖нц╕в, втрата пам’ят╕, втрата господарського ставлення до сво╓╖ справи ╕ земл╕. «Це, зрештою, призвело до т╕╓╖ байдужо╖ пол╕тики, яку сьогодн╕ не раз виявляють наш╕ так зван╕ укра╖нськ╕ пол╕тики», — сказав Президент.
В╕таючи аграр╕╖в з╕ святом, Президент запевнив, що його пол╕тика спрямована на благо Укра╖нсько╖ держави ╕ закликав сп╕льними зусиллями забезпечити розвиток та процв╕тання укра╖нського села.
З нагоди свята Президент присво╖в звання Герой Укра╖ни та вручив державн╕ нагороди прац╕вникам с╕льського господарства, в╕дзначивши таким чином ╖хн╕й внесок у розвиток агропромислового комплексу Укра╖ни, досягнення високих показник╕в у виробництв╕ с╕льськогосподарсько╖ продукц╕╖, багатор╕чну сумл╕нну працю.

На фото: Президент Укра╖ни В╕ктор Ющенко та Прем’╓р-м╕н╕стр Юл╕я Тимошенко п╕д час урочистостей з нагоди святкування Дня прац╕вник╕в с╕льського господарства.
Ки╖в, 25 листопада 2009 року.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #48 за 27.11.2009 > Тема "З перших уст"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=8113

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков