Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2973)
З потоку життя (6161)
Душі криниця (3396)
Українці мої... (1450)
Резонанс (1470)
Урок української (986)
"Білі плями" історії (1656)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
У МОСКВ╤ ПОМЕРЛА ПРАВОЗАХИСНИЦЯ, ЯКА КРИТИКУВАЛА ПУТ╤НА ╤ П╤ДТРИМУВАЛА УКРА╥НУ
"Не звертайте уваги на те, що я рос╕янка. Мен╕ соромно за те, що ми робимо в╕дносно Укра╖ни....


НА ХАРК╤ВЩИН╤ СКАСУВАЛИ РЕГ╤ОНАЛЬНИЙ СТАТУС РОС╤ЙСЬКО╥ МОВИ
Про це у Facebook написав депутат Харк╕всько╖ обласно╖ ради Дмитро Булах.


«СУД» В ОКУПОВАНОМУ КРИМУ ЗААРЕШТУВАВ АКТИВ╤СТА БЕК╤РОВА ДО 11 ЛЮТОГО
Адвокати, посилаючись на здоров'я Бек╕рова, просили для свого п╕дзахисного як запоб╕жний зах╕д...


У КЕРЧЕНСЬК╤Й ПРОТОЦ╤ ЗАСТРЯГЛИ БЛИЗЬКО 170 СУДЕН, ЯК╤ ОЧ╤КУЮТЬ НА ПРОХ╤Д
Про це голова Держприкордонслужби Петро Цигикал сказав в ╕нтерв'ю на телеканал╕ UA|TV


СИНОД УПЦ КП ОБГОВОРИВ, ╤З ЧИМ ╤ТИ НА ОБ’╢ДНАВЧИЙ СОБОР
У регламент╕ Об’╓днавчого собору ма╓ бути враховано, що в╕н ╓ арх╕╓рейським й право голосу...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #48 за 27.11.2009 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#48 за 27.11.2009
«╢ В НАШ╤Й АРМ╤╥ ПАТР╤ОТИ ╤ ПРОФЕС╤ОНАЛИ!»

АКТУАЛЬНО!

24 листопада в селищ╕ Перевальному командувач В╕йськово-Морських Сил Збройних Сил Укра╖ни адм╕рал ╤гор Тенюх зустр╕вся з морськими п╕хотинцями, як╕ виконували завдання миротворчо╖ м╕с╕╖ у Косово у склад╕ сп╕льного укра╖нсько-польського миротворчого батальйону «УкрПолбат», переда╓ УН╤АН.
Адм╕рал ╤гор Тенюх прив╕тав морських п╕хотинц╕в з усп╕шним завершенням миротворчо╖ м╕с╕╖ та вручив в╕дзнаки ╕ нагороди за сумл╕нне виконання в╕йськового обов’язку. Зокрема, медаль за миротворч╕сть отримав кер╕вник прес-служби майор Владислав Селезньов (на фото угор╕), чи╖ репортаж╕ з Косово регулярно з’являлися у «Кримськ╕й св╕тлиц╕».
За словами адм╕рала: «Кожного дня весь флот разом з р╕дними миротворц╕в спостер╕гав за ╖хньою службою у Косово. Я можу з горд╕стю сказати, що наша морська п╕хота п╕дняла на найвищий р╕вень авторитет не т╕льки В╕йськово-Морських Сил, а Збройних Сил у ц╕лому».
В урочистостях також взяли участь члени в╕йськово╖ ради В╕йськово-Морських Сил ЗС Укра╖ни, близьк╕ та р╕дн╕ миротворц╕в, кер╕вники орган╕в влади Автономно╖ Республ╕ки Крим, представники духовенства.
Як ран╕ше пов╕домлялося, 18 листопада поверненням до Криму друго╖ групи укра╖нських морських п╕хотинц╕в завершилася чергова ротац╕я нац╕онально╖ складово╖ сп╕льного укра╖нсько-польського миротворчого батальйону «УкрПолбат». Цей батальйон входив до складу багатонац╕онально╖ тактично╖ групи «Баз╕» сил КФОР у Косово.
Основу нац╕онального контингенту сп╕льного укра╖нсько-польського миротворчого батальйону «УкрПолбат» багатонац╕онально╖ тактично╖ групи «Баз╕» сил КФОР у Косово 12-╖ ротац╕╖ складав 1-й Феодос╕йський батальйон морсько╖ п╕хоти Центру в╕йськ берегово╖ оборони ВМС ЗС Укра╖ни.
За с╕м м╕сяц╕в виконання миротворчих завдань на Балканах укра╖нськими морськими п╕хотинцями було проведено понад 840 патрулювань, близько шести тисяч чергувань на спостережних постах. Кр╕м того, укра╖нськ╕ миротворц╕ провели близько 70 сп╕льних патрулювань з в╕йськовослужбовцями ╕нших миротворчих контингент╕в та м╕сцевими органами правопорядку.
Маршрути патрул╕в у б╕льшост╕ проходили по селищах, що розташован╕ у важкодоступн╕й г╕рський м╕сцевост╕ на висот╕ до 2000 метр╕в над р╕внем моря.
Протягом цього часу було проведено 5 великомасштабних гуман╕тарних проект╕в з надання медично╖ допомоги мешканцям населених пункт╕в Штрпце, Севце, Сушице, Горанча та Дубрава, а також шк╕льним навчальним закладам, що розташован╕ у найб╕льш в╕ддалених г╕рських населених пунктах, у повному обсяз╕ виконано програму з надання безкоштовно╖ ветеринарно╖ допомоги у мун╕ципал╕тет╕ Штрпце. 55 морських п╕хотинц╕в стали донорами в ход╕ благод╕йно╖ акц╕╖ з╕ здач╕ кров╕ для д╕тей Косово.
Укра╖нськими миротворцями було в╕дремонтовано водог╕н у населеному пункт╕ Штрпце, завдяки якому було в╕дновлено стаб╕льне водопостачання центру мун╕ципал╕тету та обладнана дорога до м╕сця буд╕вництва храму у селищ╕ Готовуша.
Завдяки пост╕йному контролю за ситуац╕╓ю на територ╕╖ мун╕ципал╕тету Штрпце з боку укра╖нських миротворц╕в, ╖хн╕й т╕сн╕й сп╕впрац╕ з представниками м╕сцево╖ влади, толерантному ставленню до м╕сцевого населення вдалося не допустити випадк╕в протистояння м╕ж сербським та албанським населенням.
За словами старшого сержанта Серг╕я ╤скри — в наш╕й арм╕╖ ╓ патр╕оти ╕ профес╕онали, як╕ з сов╕стю, горд╕стю несуть укра╖нський прапор, в╕йськову службу на багатьох неспок╕йних континентах. Для того, щоб потрапити у лави миротворц╕в треба мати добру ф╕зичну п╕дготовку, в╕йськовий досв╕д, м╕цне здоров’я. На мо╓ запитання, чи ╓ контрактна служба моделлю т╕╓╖ арм╕╖, яка повинна бути в Укра╖н╕, Серг╕й упевнено в╕дпов╕в, що так. Маючи такий вагомий стимул, контрактник буде добре виконувати св╕й службовий обов’язок, п╕двищувати свою профес╕йну п╕дготовку, тож нам треба поступово запроваджувати под╕бну систему ╕ в наш╕й арм╕╖.

Юл╕я КАЧУЛА.
Фото Олекс╕я НОСАНЕНКА.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #48 за 27.11.2009 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=8116

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков