Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2882)
З потоку життя (6054)
Душі криниця (3354)
Українці мої... (1439)
Резонанс (1458)
Урок української (986)
"Білі плями" історії (1645)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ВЕСЕЛКА
В╕рш╕ нашого дитинства


Р╤ДНА МОВА
З дитинства мо╖ батьки навчали мене любити свою Батьк╕вщину з кв╕тучими садами, безмежними...


В╤РШ╤ НАШОГО ДИТИНСТВА. ╤ван ДРАЧ
Перша зб╕рка поез╕й ╤вана Драча «Соняшник» побачила св╕т 1962 року.


«У КОЖНО╥ ФЕ╥ БУВАЮТЬ ПРИ╢МН╤ МОМЕНТИ...»
В гостях "Джерельця" ╕з сво╖ми поез╕ями Наталка ЯРЕМА, Наталя МАЗУР ╕ Ксенислава КРАПКА


НАЙКРАЩ╤ УКРА╥НСЬК╤ МУЛЬТФ╤ЛЬМИ ВС╤Х ЧАС╤В
6 кв╕тня св╕т в╕дзначив День мультф╕льм╕в. Це свято було засноване 2002 року М╕жнародною...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #48 за 27.11.2009 > Тема ""Джерельце""
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#48 за 27.11.2009
╤НТЕРНЕТ — М╤СТ М╤Ж СЬОГОДЕННЯМ ╤ МАЙБУТН╤М

Наприк╕нц╕ жовтня 2009 року, в центральному читальному зал╕ ПФ НУБ╤П Укра╖ни «КАТУ» в╕дбувся черговий ╕нтернет-м╕ст «Кримський агротехнолог╕чний ун╕верситет запрошу╓ на навчання», спрямований на демонстрац╕ю можливостей сучасних осв╕тн╕х IT-технолог╕й ╕ проведений з метою реал╕зац╕╖ профор╕╓нтац╕йно╖ роботи вищого навчального закладу.
Учасниками мосту в цьому роц╕ стали учн╕ 10 ╕ 11-х клас╕в г╕мназ╕╖ № 9 С╕мферопольсько╖ м╕сько╖ ради. Заздалег╕дь, перед початком орган╕зац╕╖ ╕нтерактивного сп╕лкування, за допомогою демонстрац╕╖ в╕деоф╕льму про ун╕верситет школяр╕в у комп’ютерному клас╕ г╕мназ╕╖ № 9 ознайомили з основною ╕нформац╕╓ю про ╕стор╕ю вищого навчального закладу, його сучасний статус ╕ основн╕ напрямки д╕яльност╕.
Р╕вно о 13.30 м╕ж г╕мназ╕╓ю та ун╕верситетом був встановлений ╕нтернет-зв’язок. З боку ун╕верситету в робот╕ ╕нтернет-мосту традиц╕йно взяли участь декани та заступники декан╕в вс╕х факультет╕в ун╕верситету. Орган╕заторами й ведучими цього заходу виступили сп╕вроб╕тники кафедри ╕нформац╕йних технолог╕й ╕ комп’ютерно╖ техн╕ки Донець О. В. ╕ Бучацький А. ╤.
В╕д ╕мен╕ дирекц╕╖ ун╕верситет представляв заступник директора з навчально╖ роботи ╕ перспективного розвитку Ярмола Володимир Степанович, який у вступному слов╕ висловив подяку вс╕м присутн╕м на ╕нтернет-мосту за участь у заход╕ ╕ побажання на подальшу пл╕дну сп╕впрацю м╕ж г╕мназ╕╓ю й ун╕верситетом.
У в╕дпов╕дному вступному слов╕ директор г╕мназ╕╖ № 9 С╕мферопольсько╖ м╕сько╖ ради Коваль Т. В. подякувала дирекц╕ю НУБ╤П за сп╕впрацю, яка склалася м╕ж нашими навчальними закладами, ╕ висловила впевнен╕сть у тому, що вс╕ заходи, запланован╕ в рамках домовленост╕ про сп╕впрацю, будуть виконан╕. А попереду — заочна ол╕мп╕ада з економ╕ки, науково-практичн╕ конференц╕╖, сп╕льн╕ економ╕чн╕ ╕гри…
Дал╕ вс╕м деканам факультет╕в була надана можлив╕сть розпов╕сти про сво╖ факультети, про спец╕альност╕, за якими ведеться п╕дготовка бакалавр╕в ╕ маг╕стр╕в. У сво╖х коротких виступах вони, насамперед, охарактеризували ц╕нн╕сть фах╕вц╕в, яких готу╓ факультет, вказали установи, де можуть працевлаштуватися майбутн╕ випускники, назвали перел╕к сертиф╕кат╕в зовн╕шнього незалежного тестування, як╕ необх╕дн╕ для вступу до ун╕верситету.
У процес╕ проведення ╕нтернет-мосту п╕д час виступу представник╕в факультет╕в г╕мназ╕╖, учн╕ г╕мназ╕╖ № 9 мали можлив╕сть поставити запитання. Особливий ╕нтерес у г╕мназист╕в викликали питання, що стосуються умов прийому 2010 року, п╕льг у прийом╕ аб╕тур╕╓нт╕в, п╕дготовки оф╕цер╕в запасу на кафедр╕ в╕йськово╖ п╕дготовки, участ╕ студент╕в у м╕жнародних проектах ╕ стажуваннях.
На завершення ун╕верситетом було надано слово присутн╕м гостям. У сво╓му виступ╕ начальник в╕дд╕лу з профор╕╓нтац╕йно╖ роботи Республ╕канського центру зайнятост╕ Юровська Ольга Олександр╕вна в╕дзначила ц╕нн╕сть тако╖ зустр╕ч╕, високо оц╕нила роботу ПФ НУБ╤П Укра╖ни «КАТУ» ╕з залучення сучасно╖ молод╕ до IT-технолог╕й ╕ д╕яльност╕, яка дозволя╓ випускникам навчальних заклад╕в задуматися про виб╕р профес╕╖ ще в 10-му клас╕, а також трохи розпов╕ла про д╕яльн╕сть Республ╕канського центру зайнятост╕ ╕ його значення в сучасному житт╕.
Техн╕чну п╕дтримку при проведенн╕ ╕нтернет-мосту надала компан╕я ТОВ «Св╕фттрейс» (генеральний директор Котолупов ╤. А.), яка вже протягом 5 рок╕в ╓ ╕нтернет-провайдером ╕ партнером ун╕верситету. Адм╕н╕страц╕я ПФ НУБ╤П Укра╖ни «КАТУ» ╕ г╕мназ╕╖ № 9 також висловлю╓ подяку техн╕чному в╕дд╕лу кримсько╖ ф╕л╕╖ ВАТ «Укртелеком» за допомогу в орган╕зац╕╖ заходу.

Т. В. Коваль, директор г╕мназ╕╖ № 9 м╕ста С╕мферополя.
О. В. Донець, зав╕дувач кафедри ╕нформац╕йних технолог╕й ╕ комп’ютерно╖ техн╕ки НУБ╤П Укра╖ни «КАТУ».

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #48 за 27.11.2009 > Тема ""Джерельце""


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=8143

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков