Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2973)
З потоку життя (6161)
Душі криниця (3396)
Українці мої... (1450)
Резонанс (1470)
Урок української (986)
"Білі плями" історії (1656)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
У МОСКВ╤ ПОМЕРЛА ПРАВОЗАХИСНИЦЯ, ЯКА КРИТИКУВАЛА ПУТ╤НА ╤ П╤ДТРИМУВАЛА УКРА╥НУ
"Не звертайте уваги на те, що я рос╕янка. Мен╕ соромно за те, що ми робимо в╕дносно Укра╖ни....


НА ХАРК╤ВЩИН╤ СКАСУВАЛИ РЕГ╤ОНАЛЬНИЙ СТАТУС РОС╤ЙСЬКО╥ МОВИ
Про це у Facebook написав депутат Харк╕всько╖ обласно╖ ради Дмитро Булах.


«СУД» В ОКУПОВАНОМУ КРИМУ ЗААРЕШТУВАВ АКТИВ╤СТА БЕК╤РОВА ДО 11 ЛЮТОГО
Адвокати, посилаючись на здоров'я Бек╕рова, просили для свого п╕дзахисного як запоб╕жний зах╕д...


У КЕРЧЕНСЬК╤Й ПРОТОЦ╤ ЗАСТРЯГЛИ БЛИЗЬКО 170 СУДЕН, ЯК╤ ОЧ╤КУЮТЬ НА ПРОХ╤Д
Про це голова Держприкордонслужби Петро Цигикал сказав в ╕нтерв'ю на телеканал╕ UA|TV


СИНОД УПЦ КП ОБГОВОРИВ, ╤З ЧИМ ╤ТИ НА ОБ’╢ДНАВЧИЙ СОБОР
У регламент╕ Об’╓днавчого собору ма╓ бути враховано, що в╕н ╓ арх╕╓рейським й право голосу...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #1 за 01.01.2010 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#1 за 01.01.2010
«Ц╤ ВИБОРИ МОЖУТЬ БУТИ ОСТАНН╤МИ...»

Голова Верховно╖ Ради, кандидат у президенти Володимир Литвин не виключа╓ можливост╕ Майдану п╕сля першого туру президентських вибор╕в. Як переда╓ кореспондент УН╤АН, про це в╕н сказав в еф╕р╕ Першого нац╕онального у програм╕ “Укра╖нська рулетка”.
В╕дпов╕даючи на запитання про можлив╕сть повторення Майдану в Укра╖н╕, В. Литвин сказав: “У мене ╓ вс╕ п╕дстави припускати ╕ прогнозувати, що щось под╕бне, але у б╕льш жорстк╕й форм╕, може мати м╕сце в Укра╖н╕ п╕сля першого туру, якщо будуть зреал╕зован╕ т╕ нав╕ювання, як╕ намагаються прищепити людям”.
В╕н додав, що “н╕хто з цих людей не може програти, а виграти може один”.
Як наголосив В. Литвин, програш ключових кандидат╕в на пост Президента — “це б╕льше, н╕ж просто пол╕тична поразка”. За його словами, йдеться про подальше “пол╕тичне ╕снування”, не кажучи вже “про ╕нш╕ загрози, як╕ чекають того, хто не зможе досягти омр╕яних результат╕в”.
В╕н зауважив, що у так╕й ситуац╕╖ як Голова ВР д╕ятиме “адекватно, жорстк╕ше, в╕дпов╕дальн╕ше, з б╕льшими результатами, н╕ж це було у 2004 роц╕”.
За словами В. Литвина, у випадку, коли будуть п╕дстави говорити п╕сля першого туру про фальсиф╕кац╕ю п╕драхунку результат╕в, тод╕ необх╕дно “ставити питання про проведення повторних вибор╕в” ╕ про притягнення до крим╕нально╖ в╕дпов╕дальност╕ тих, хто займався фальсиф╕кац╕ями.
За словами голови ВР, в╕д нин╕шн╕х вибор╕в буде залежати “не лише доля парламенту”, але ╕снування кра╖ни взагал╕.
В╕н наголосив, що може виникнути питання про те, що “ц╕ вибори можуть бути останн╕ми”.
* * *
Президент Укра╖ни В╕ктор ЮЩЕНКО вн╕с до парламенту проект закону про вибори депутат╕в Верховно╖ Ради Криму, м╕сцевих рад та с╕льських, селищних м╕ських гол╕в за мажоритарною виборчою системою, пов╕домила прес-служба глави держави.
За умов ╕снування пропорц╕йно╖ виборчо╖ системи упродовж 2006-2009 року до м╕сцевих рад обиралися пол╕тики, як╕ «не мали жодного стосунку до жител╕в територ╕альних громад», йдеться у пов╕домленн╕.
«Саме тому В. Ющенко пропону╓ обирати до м╕сцевих рад не парт╕йн╕ вив╕ски, а конкретних ос╕б, як╕ представлятимуть ╕нтереси громади — в╕д м╕сцевого р╕вня ╕ до р╕вня обласно╖ ради та Верховно╖ Ради Автономно╖ Республ╕ки Крим», — сказала заступник глави Секретар╕ату Президента Марина Ставн╕йчук.

http://crimea.unian.net/ukr/detail/16862


ВИБОРИ-2010: ВСЕ ВИР╤ШИТЬ ОСТАННЯ ХВИЛИНА

Оприлюднювати результати соц╕олог╕чних досл╕джень, зг╕дно ╕з законом про вибори, можна не п╕зн╕ше, н╕ж за два тижн╕ до ╖х проведення, тобто до 2 с╕чня 2010 року. Тому й не дивно, що багато соц╕олог╕чних служб, незважаючи на передсвяткову метушню, намагаються представити на огляд громадськост╕ результати останн╕х соцопитувань напередодн╕.
29 грудня в УКР╤НФОРМ╕ на прес-конференц╕╖ «Президентськ╕ вибори-2010: останн╕ рейтинги» дв╕ впливов╕ соц╕олог╕чн╕ служби — Фонд «Демократичн╕ ╕н╕ц╕ативи» та ф╕рма «Юкрейн╕ан соц╕олодж╕ серв╕с» — оприлюднили результати соцопитування, проведеного з 12 по 26 грудня нин╕шнього року. Загалом, пов╕домля╓ кореспондент УКР╤НФОРМу, було опитано 2010 респондент╕в за загальнонац╕ональною виб╕ркою, яка репрезенту╓ стать, в╕к, осв╕тн╕й р╕вень, тип поселення та рег╕он проживання виборц╕в. Опитування проводилося за ф╕нансово╖ п╕дтримки Фонду «В╕дродження».
За словами наукового кер╕вника «Дем╕н╕ц╕атив» ╤рини Бекешк╕но╖ та кер╕вника «Юкрейн╕ан соц╕олодж╕ серв╕с» Олександра Вишняка, якби вибори Президента Укра╖ни в╕дбулися в останню декаду грудня, то серед тих респондент╕в, хто ма╓ нам╕р узяти участь у виборах, 33,6% опитаних в╕ддали б сво╖ голоси В╕ктору Януковичу ╕ 19,2% респондент╕в п╕дтримали б Юл╕ю Тимошенко. Дал╕ за к╕льк╕стю отриманих голос╕в ╕дуть Серг╕й Т╕г╕пко (9,23% голос╕в), Арсен╕й Яценюк (6,1%), В╕ктор Ющенко (3,7%), Петро Симоненко (3,4%), Володимир Литвин (2,6%), Олег Тягнибок (1,6%), ╤нна Богословська та Анатол╕й Гриценко (по 1,3% голос╕в). Жоден ╕з решти кандидат╕в не набира╓ 1%, зазначають соц╕ологи. Готов╕ проголосувати проти вс╕х 5,3%, 11,1% виборц╕в дос╕ ще не визначились з╕ сво╖м кандидатом на найвищу державну посаду.
Олександр Вишняк переконаний, що в другому тур╕ з р╕зницею в 10-12% голос╕в переможе В╕ктор Янукович, хоча, зазначив в╕н, у соц╕олог╕╖ дива трапляються, але не дуже часто. Натом╕сть ╤рина Бекешк╕на не така категорична у сво╖х переконаннях. Вона вважа╓, що приблизно ╓ 20 в╕дсотк╕в ╕мов╕рност╕ того, що на президентських виборах переможе Юл╕я Тимошенко. Припущення експерта ╜рунту╓ться на т╕й основ╕, що саме в Зах╕дн╕й та Центральн╕й Укра╖н╕, де чинний Прем’╓р-м╕н╕стр ма╓ найб╕льшу електоральну п╕дтримку, нал╕чу╓ться найб╕льше — до 20 в╕дсотк╕в — тих, хто ще не визначився з╕ сво╖м вибором або не збира╓ться взагал╕ голосувати. «Ц╕ люди можуть нав╕ть в останню хвилину перед виборами зм╕нити свою думку ╕ проголосувати. Тод╕ результат буде зовс╕м ╕нший», — п╕дкреслила ╤рина Бекешк╕на.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #1 за 01.01.2010 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=8312

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков