Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2973)
З потоку життя (6161)
Душі криниця (3396)
Українці мої... (1450)
Резонанс (1470)
Урок української (986)
"Білі плями" історії (1656)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
МАФ╤Я
Здавалося б, що може пов’язувати навколотарифн╕ танц╕, вибори Президента та плани Кремля?


БРЕХНЯ, ЩО НЕ ДОЖИЛА ДО СТАРОСТ╤.
наша влада не стомлю╓ться запевняти нас, що Крим було загарбано з одн╕╓╖ лише причини: в Укра╖н╕...


НЕДОВ╤РА - ЯК ТРОЯНСЬКИЙ К╤НЬ КРЕМЛЯ
Традиц╕╖, як бачимо, живуч╕. Ц╕лком можливо, що й сьогодн╕шн╕м «героям» посиплють...


SI VIS PACEM, PARA BELLUM (З ДУМОЮ ПРО ФЛОТ)
Г╕бридна ╕стор╕я з окупац╕╓ю/здачею Криму рано чи п╕зно випливе на св╕т. В тому нема╓ сумн╕ву. Це...


«ЩО ЦАРЕВ╤ МОСКОВСЬКОМУ КОНЯ НАПО╥ЛА…»
Хто ще не бачив – перехрест╕ться ╕ не в╕рте очам сво╖м! Бо справжн╕ УКРА╥НЦ╤ Криму до...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #1 за 01.01.2010 > Тема "Резонанс"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#1 за 01.01.2010
«РЕАКЦ╤Я УКРА╥НСЬКО╥ СТОРОНИ ПОВИННА БУТИ ЖОРСТКОЮ...»

«Укра╖нське М╕н╕стерство закордонних справ повинно звернутися до Ради Безпеки ООН та до Президента Рос╕йсько╖ Федерац╕╖ з вимогою негайно зв╕льнити з посади главу Чечн╕ Рамзана Кадирова, оск╕льки, зг╕дно з нормами м╕жнародного права, його висловлювання щодо Укра╖ни ╓ прямим закликом до агрес╕╖», — заявив Герой Укра╖ни, член Правл╕ння Укра╖нсько╖ народно╖ парт╕╖ Степан Хмара.
Ут╕м, на переконання пол╕тика, заяви президента Чечн╕ не ╓ його власною ╕н╕ц╕ативою, а швидше за все були зрежисован╕ у Кремл╕: «Очевидно, що п╕сля негативно╖ м╕жнародно╖ реакц╕╖ на антиукра╖нськ╕ закиди прем’╓р-м╕н╕стра РФ Пут╕на, було обрано ╕ншу тактику, коли агресивн╕ випади ╕дуть з боку кер╕вник╕в суб’╓кт╕в Федерац╕╖ ╕ тим самим перев╕ря╓ться реакц╕я Укра╖ни та св╕тово╖ громадськост╕». «Реакц╕я укра╖нсько╖ сторони повинна бути жорсткою, ╕накше, год╕ оч╕кувати поваги до нашо╖ держави та до прав ╖╖ громадян», — наголосив Степан Хмара.
Дов╕дково. В ╕нтерв’ю британськ╕й газет╕ Telegraph Р. Кадиров заявив буквально таке: «Рос╕йському уряду необх╕дно виробити стратег╕ю, необх╕дно атакувати. Груз╕я та Укра╖на — це наша хвороба, ╕ якщо н╕чого не зробити, вона лише посилиться. Чому ми повинн╕ страждати? Ми — велика сила, у нас ╓ арм╕я ╕ технолог╕╖. Нам необх╕дно йти в атаку».
Рамзан Кадиров ╓ сином Ахмада Кадирова, муфт╕я Чечн╕, який при Дуда╓в╕ у 1995 роц╕ закликав з екран╕в телев╕зор╕в по чеченському телебаченню «р╕зати рос╕ян як собак». П╕зн╕ше Рос╕я змушена була йти на переговори саме з Ахмадом Кадировим. Б╕льше того, в╕н очолив пророс╕йську Адм╕н╕страц╕ю Чечн╕. Його ╕м’ям у Москв╕ назвали вулицю.
П╕сля смерт╕ Ахмада Кадирова Рос╕я н╕чого л╕пшого, як покликати на президентство Рамзана Ахмадовича Кадирова, не придумала. Сьогодн╕ Чечня ╕ дал╕ майже не контролю╓ться Рос╕╓ю, роль Рос╕╖ зводиться лише до утримання Чечн╕ на сво╓му «баланс╕» – доля власних податкових ╕ неподаткових доход╕в Чечн╕ в структур╕ бюджету Чечн╕ склада╓ лише 8,5%, решта (91,5%) — вливання з федерального бюджету Рос╕╖. Рамзан Кадиров наст╕льки себе впевнено почува╓ у розпорядженн╕ рос╕йськими гр╕шми, що може дозволити соб╕ вид╕ляти кошти в сум╕ 738 млн. рубл╕в з бюджету Чечн╕ (читай, з кошт╕в рос╕йських платник╕в податк╕в) на футбольний клуб «Терек». Крим╕нальне пересл╕дування за нец╕льове використання кошт╕в йому не загрожу╓ – Рос╕я давно змирилася ╕з сво╖м приниженням на П╕вн╕чному Кавказ╕.

КОМЕНТАР ПРЕС-СЛУЖБИ МЗС УКРА╥НИ

В Укра╖н╕ з обуренням ╕ тривогою сприйняли в╕дверто недружн╕ висловлювання кер╕вника одного з суб’╓кт╕в Рос╕йсько╖ Федерац╕╖, президента Чечн╕ Р. Кадирова, опубл╕кован╕ у в╕домому британському виданн╕ «Дейл╕ телеграф», що набули широкого сусп╕льного розголосу.
В╕дверто агресивн╕, по сут╕ м╕л╕таристськ╕ заяви рос╕йського високопосадовця вносять абсолютно неприйнятн╕ акценти в атмосферу партнерства та вза╓моповаги м╕ж народами Укра╖ни та Рос╕╖.
За дорученням м╕н╕стра закордонних справ Укра╖ни Петра Порошенка в╕дбулась телефонна розмова Першого заступника м╕н╕стра Володимира Хандог╕я та Статс-секретаря – заступника м╕н╕стра закордонних справ РФ Григор╕я Карас╕на.
У ход╕ розмови укра╖нською стороною було наголошено, що под╕бн╕ заяви сприймаються з тривогою, як так╕, що не в╕дпов╕дають новим п╕дходам в укра╖нсько-рос╕йських в╕дносинах.
Григор╕й Карас╕н по╕нформував укра╖нську сторону, що МЗС Рос╕╖ в╕дмежову╓ться в╕д заяв Р. Кадирова, про що св╕дчить в╕дпов╕дь на запитання журнал╕ст╕в м╕н╕стра закордонних справ РФ Серг╕я Лаврова п╕д час його виходу до ЗМ╤, в як╕й було дано оф╕ц╕йну позиц╕ю РФ щодо конструктивного розвитку укра╖нсько-рос╕йських в╕дносин.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #1 за 01.01.2010 > Тема "Резонанс"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=8321

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков