Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2923)
З потоку життя (6092)
Душі криниця (3367)
Українці мої... (1441)
Резонанс (1461)
Урок української (986)
"Білі плями" історії (1647)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
У РОС╤╥ В╤ДХИЛИЛИ СКАРГУ SIEMENS ЩОДО ЙОГО ТУРБ╤Н У КРИМУ
Верховний суд РФ в╕дмовився розглядати касац╕ю н╕мецького концерну Siemens ╕ його доч╕рньо╖...


У ЕСТОН╤╥ ВИСУНУЛИ П╤ДОЗРИ П'ЯТИ ТУРФ╤РМАМ ЗА ПРОДАЖ ПУТ╤ВОК ДО КРИМУ
Естонськ╕ турф╕рми роками продавали пут╕вки до Криму, ╕гноруючи ╓вропейський закон.


ТРАГЕД╤Я В КЕРЧ╤: ПОВНУ В╤ДПОВ╤ДАЛЬН╤СТЬ НЕСУТЬ ОКУПАНТИ
17 жовтня учень Керченського пол╕техн╕чного коледжу Владислав Росляков влаштував вибух ╕ в╕дкрив...


П╤СЛЯ ТАКИХ «ГЕРО╥В РОС╤╥» - ЧАС В╤ДМОВИТИСЯ В╤Д ЗВАННЯ «ГЕРОЙ УКРА╥НИ»
Це не лише принизлива для кра╖ни калька, серед наявних Геро╖в Укра╖ни ╓ не лише Геро╖ Небесно╖...


«СПРАВЖН╤Й ТЕРАКТ. ЯК ЦЕ НАЛЕЖИТЬ. ЯК В БЕСЛАН╤»
Жахлив╕ под╕╖, що в╕дбулися два дн╕ тому в Керч╕, сколихнули не лише Крим. Болем в╕ддалися вони й...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #2 за 08.01.2010 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#2 за 08.01.2010
Передвиборн╕ «люб`язност╕»

 БЮТ: «ЮЩЕНКО АГРЕСИВНО ПРАЦЮ╢ НА ЯНУКОВИЧА»

 БЮТ назива╓ критику Президента Укра╖ни В╕ктора Ющенка на адресу прем’╓р-м╕н╕стра Юл╕╖ Тимошенко св╕дченням його п╕дтримки на президентських виборах л╕дера Парт╕╖ рег╕он╕в В╕ктора Януковича. Про це йдеться у передан╕й УН╤АН заяв╕ БЮТ.
 За словами автор╕в заяви, “безпрецедентно агресивн╕ висловлювання В╕ктора Ющенка стосовно Юл╕╖ Тимошенко зайвий раз засв╕дчують, що В╕ктор Андр╕йович старанно та посл╕довно виступа╓ у рол╕ техн╕чного кандидата у Президенти, який д╕╓ на користь В╕ктора Януковича”.
 Як вважають у БЮТ, “узгоджена технолог╕я двох В╕ктор╕в очевидна. Вони прагнуть пос╕яти розчарування, знев╕ру, небажання йти на голосування серед тих людей, участь яких у другому тур╕ ╓ критичною для того, щоб зупинити третю ходку Януковича до влади”.
 “Передвиборчий союз Ющенка та Януковича став законом╕рним результатом ╖хньо╖ тривало╖ сп╕впрац╕. Лише незалежн╕ в╕д Ющенка обставини примушували його пер╕одично д╕яти у формат╕ ╓дино╖ демократично╖ команди. Вона функц╕онувала не завдяки, а всупереч пол╕тичн╕й вол╕ Президента”, — йдеться у заяв╕ БЮТ.
 
 В. ЮЩЕНКО: «БЮТ та Парт╕я рег╕он╕в ОБ’╢ДНАЮТЬСЯ П╤СЛЯ ВИБОР╤В»

 Президент Укра╖ни В╕ктор Ющенко впевнений, що БЮТ та Парт╕я рег╕он╕в об’╓днаються п╕сля президентських вибор╕в, не залежно в╕д того, хто ╖х вигра╓. Як переда╓ кореспондеент УН╤АН, про це в╕н сказав п╕д час сп╕лкування з мешканцями Черн╕вц╕в.
 В.Ющенко нагадав про те, що ц╕ дв╕ пол╕тичн╕ сили з серпня 2008 року за п╕дтримки «п╕вн╕чного сус╕да» вели переговори щодо об’╓днання в так звану «кремл╕вську б╕льш╕сть».
 «╤ це було зробити не так складно – дайте одному в╕чну гарант╕ю на прем’╓ра, а ╕ншому в╕чну гарант╕ю на президента, ╕ союз в╕дбувся», — сказав Президент, зауваживши, що це можна було зд╕йснити лише шляхом внесення зм╕н до Конституц╕╖.
 Тод╕, за словами В.Ющенка, в╕н попередив л╕дер╕в БЮТ та Парт╕╖ рег╕он╕в що розпустить парламент, якщо вони намагатимуться реал╕зувати под╕бний сценар╕й. «Я ╖м сказав, з вашого курятника н╕чого не вийде, бо це питання в мо╖х руках», — зауважив Глава держави.
 «Але й зараз, що б ви мали на уваз╕, союз Тимошенко та Януковича — це союз, який буде, ╕ в якому не треба мати сумн╕ву – т╕льки в╕дбудуться президентськ╕ вибори», — наголосив в╕н.
 При цьому В.Ющенко висловив переконання, що цей союз в╕дбудеться, незалежно в╕н результат╕в президентських вибор╕в. «Я-то виграю вибори, але нав╕ть при цих обставинах БЮТ та Парт╕я рег╕он╕в з колосальною п╕дтримкою ззовн╕ будуть працювати над тим, щоб створити конституц╕йну б╕льш╕сть – бо це найкращий спос╕б, який гаранту╓ в╕чну присутн╕сть тих ╕ тих», — наголосив Президент.
 Кр╕м того, В.Ющенко висловив думку, що Ю.Тимошенко брала участь у Помаранчев╕й революц╕╖ для того, аби отримати владу: «Я поясню вам, для чого Юл╕я Володимир╕вна стояла у мене за спиною на Майдан╕, тому що для Юл╕╖ Володимир╕вни ц╕кава одна тема – де ти будеш завтра. Майдан — це був кращий спос╕б для Тимошенко прийти до влади».
 
 Ю.ТИМОШЕНКО: «ЯНУКОВИЧ — ЦЕ ОБКЛАДИНКА, ЯКУ ПРИЛИЗАЛИ...»

 Прем’╓р-м╕н╕стр Укра╖ни Юл╕я Тимошенко вважа╓, що кандидат в президенти В╕ктор Янукович ╓ ставлеником укра╖нських ол╕гарх╕в. Як переда╓ кореспондент УН╤АН, про це вона заявила сьогодн╕ п╕д час зустр╕ч╕ з жителями Кагарлицького району Ки╖всько╖ област╕.
 «Янукович – це просто обкладинка, яку в 2004 роц╕ вся камарилья колишнього Президента нормально проф╕нансувала, залишила його, а за ним сто╖ть вся ця потужна, розгалужена, повн╕стю керована ╕ об`╓днана система р╕дних укра╖нських ол╕гарх╕в. Вони його просто поставили. Це людина, яка просто не в╕дпов╕да╓ н╕ за що, ╕ сьогодн╕ його зл╕пили, на екрани поставили, причепурили, прилизали ╕ показують вс╕й кра╖н╕ з хорошими гаслами. Але, шановн╕, в╕н на один р╕к повернувся в 2007 роц╕ (в уряд): шельфу Чорного моря нема╓, найб╕льшо╖ компан╕╖, яка виробля╓ електроенерг╕ю, у нас вже нема╓, ╕ ще плюс в кишеню поклав державну резиденц╕ю «Межиг╕р’я» – 140 га земл╕», — сказала Ю.Тимошенко.
 На думку прем’╓ра, на сьогодн╕ ол╕гархи, як╕ п╕дтримують В.Януковича, використовують потужну машину аг╕тац╕╖ за свого кандидата ╕ проти кандидата Ю.Тимошенко.
 
 ЗАЗДР╤СТЬ Л╤ДЕРА ЗГУБИЛА?

 Звинувачення л╕дера Парт╕╖ рег╕он╕в В╕ктора Янукович на адресу прем’╓р-м╕н╕стра Юл╕╖ Тимошенко щодо святкування Нового року на Майдан╕ Незалежност╕ в Ки╓в╕ викликане заздр╕стю. Про це заявив заступник голови фракц╕╖ БЮТ Серг╕й Собол╓в з приводу коментаря В.Януковича щодо витрачених грошей на цей зах╕д.
 «По-мо╓му, Янукович просто заздрить, що тисяч╕ людей вир╕шили зустр╕чати Новий р╕к на Майдан╕ разом з Юл╕╓ю Тимошенко, тому почав рахувати грош╕ на фе╓рверки, танц╕, шампанське, конфетт╕ та ╕нш╕ реч╕. То не ст╕льки в╕д великого розуму, як в╕д звичайно╖ людсько╖ заздрост╕», — зазначив С.Собол╓в, пов╕домили УН╤АН у прес-служб╕ БЮТ.
 На думку народного депутата, люди прийшли на прикрашений Майдан святкувати Новий р╕к, бо там «особлива атмосфера».
 Виходячи з цього, С.Собол╓в порадив В.Януковичу ╕ його штабу не вим╕рювати свята в грошах.
 «Ми розум╕╓мо, що Янукович ╕ його штаб в╕д заздрощ╕в лопаються, оск╕льки тисяч╕ киян зустр╕ли Новий р╕к разом з Тимошенко. Натом╕сть до Януковича прийшли лише к╕лька ол╕гарх╕в, ╕ т╕ з бажанням отримати якусь вигоду», — сказав БЮТ╕вець.
 Як пов╕домляв УН╤АН, В. Янукович висловив обурення тим, що «коли десятки тисяч людей по вс╕й кра╖н╕ у новор╕чну н╕ч сид╕ли без грошей, св╕тла ╕ тепла, прем’╓р-м╕н╕стр Юл╕я Тимошенко “пускала на в╕тер на Майдан╕ сотн╕ тисяч долар╕в”.
На переконання В.Януковича «1 с╕чня люди повинн╕ були отримувати м╕н╕мальн╕ пенс╕╖ на 150 гривень б╕льше». При цьому В. Янукович вкотре п╕дкреслив, що «чинна влада вм╕╓ дбати лише про себе». «Ми вс╕ бачили, як╕ фе╓рверки та танц╕ влаштували вони на Майдан╕ у новор╕чну н╕ч», — констатував в╕н.

 

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #2 за 08.01.2010 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=8341

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков