Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2638)
З потоку життя (5717)
Душі криниця (3224)
Українці мої... (1419)
Резонанс (1424)
Урок української (983)
"Білі плями" історії (1616)
Крим - наш дім (530)
"Будьмо!" (258)
Ми єсть народ? (235)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (125)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ЧИ СУМ╤СН╤ П╤ДЛ╤СТЬ ╤ «СВ╤ТЛИЧН╤СТЬ»?
Там, де проступа╓ чорними плямами п╕дл╕сть, не може бути «Св╕тлиц╕», сов╕ст╕, душ╕....


КРИМ: БАЖАННЯ БАЧИТИ ПРАВДУ
Починаючи ще з грудня 2013 року, мо╖ “св╕тличн╕” статт╕ були мо╖м намаганням...


УКРА╥НА: ЧАС ЖИТИ
Щонайшвидше усунення в╕д влади сьогодн╕шн╕х нездар, шахра╖в, злодюг ╕ зрадник╕в — найперша...


ЗВЕРНЕННЯ УКРА╥НСЬКИХ ПИСЬМЕННИК╤В ЩОДО ДОЛ╤ «КРИМСЬКО╥ СВ╤ТЛИЦ╤». ПЕРША РЕАКЦ╤Я ВЛАДИ
Сумно, але вкотре перекону╓мося, що наша влада насправд╕ надто далека в╕д реал╕й.


БОЖЕ, ЯКИЙ ЦИН╤ЗМ-2
Уперше отаке з╕рвалося з уст два тижн╕ тому – у в╕дпов╕дь на запрошення прибути до Ки╓ва на...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #2 за 08.01.2010 > Тема "Резонанс"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#2 за 08.01.2010
ЧОРНА ЗРАДА

Кримський Майдан
 
  Св╕жо прочитав книгу П. Кул╕ша (того, що картав Т. Шевченка за поему «Гайдамаки») «Чорна рада» ╕ до мене п╕дступила якась душевна нудота.
 Недороблений укра╖нець розпов╕да╓ про недороблених укра╖нц╕в, дику отаманщину, гульт╕пацьку душевну розхристан╕сть, в╕дсутн╕сть елементарного здорового глузду ╕ принизливу безв╕дпов╕дальн╕сть укра╖нського населення, яке мислить себе (це ж треба!) укра╖нською нац╕╓ю.
 Душевна нудота не в╕д того, що П.Кул╕ш, вдивившись у навколишню д╕йсн╕сть, але не збагнувши Шевченкового Нац╕онального Пров╕дництва, змалював почасти правдиво тод╕шн╕й стан укра╖нства. Нудота в╕д того, що вс╕ Кул╕шев╕ геро╖ без будь-яких здвиг╕в у розум╕, душ╕ ╕ серц╕, без будь-яких висновк╕в з тих ╕сторичних урок╕в, як╕ висв╕тлив Кул╕ш, а п╕сля того продемонстрували Грушевський, з╕ сво╓ю Центральною зрадою (точною коп╕╓ю яко╖ ╓ тепер╕шня Верховна зрада), Винниченко, з в╕рою у демократизац╕ю Москов╕╖, др╕ботять перед очима сьогодн╕. Вони пропонують себе (за награбован╕ в укра╖нсько╖ нац╕╖ кап╕тали) в народн╕ пров╕дники (це т╕, для яких в Укра╖н╕ нема╓ укра╖нсько╖ нац╕╖, а ╓ народ – таке соб╕ зб╕говисько з╕гнаних зв╕дусюди людц╕в з перевагою кендюшно-прямокишкових ╕деал╕в). Безсоромно пропонують себе, будучи переконаними, що та людська маса укра╖нц╕в, яких аж 80% у тому народ╕, ╓ дурна, ╓ козлами (за Януковичем) ╕ баранами (за Морозом)...
 Тарас Шевченко був ╓диним одиноким нац╕ональним Пров╕дником для укра╖нц╕в у середин╕ Х╤Х ст. Сьогодн╕, в ХХ╤ ст., ╓диним ╕ одиноким серед претендент╕в на укра╖нську булаву ╓ правдивий, щирий укра╖нець В.Ющенко. Саме тому в╕н битий московською пропагандою та п╕дранений штучними замовними низькими рейтингами п╕сля невдало╖ спроби убивства х╕м╕чною збро╓ю...
 То правда, що ми не хочемо бачити на друг╕й каденц╕╖ президентства «Ющенка першо╖ каденц╕╖». Категор╕я «демократ╕я» справд╕ популярна в нин╕шньому св╕т╕, але неприпустимо плутати демократ╕ю в усталених нац╕ональних державах з «демократ╕╓ю – хаосом – маф╕╓ю – корупц╕╓ю — протиправним безкарним пол╕тичним розгулом в╕дкритих ворог╕в укра╖нсько╖ державност╕» в кра╖н╕ з╕ скал╕ченою окупац╕йними режимами нац╕╓ю, яка прагне звестися на нац╕онально-державн╕ ноги в умовах, коли ╖й в╕дривають руки, запаскуджують м╕зки всякими неукра╖нськими штучками та нав╕ть брязкають збро╓ю брехлив╕ гаранти безпеки укра╖нсько╖ державно╖ незалежност╕ (при дов╕рливому кравчук╕вському ╕ подальшому роззбро╓нн╕ Укра╖ни), а всередин╕ кра╖ни люту╓ масова, орган╕зована, потужна ╕ п╕дтримувана ззовн╕ п’ята колона ╕сторичного ворога укра╖нсько╖ державност╕.
 Тож «Ющенко друго╖ каденц╕╖ президентства» ма╓ внести сутт╓ву поправку в тлумачення «демократ╕╖ у фаз╕ нац╕онально-визвольно╖ боротьби», бо саме таку фазу сво╓╖ нац╕онально╖ ╕стор╕╖ пережива╓мо. ╤ це повинно бути наказом виборц╕в новому Президентов╕.
 Що ж до недалеких сьогодн╕шн╕х геро╖в П.Кул╕ша, то вони вже вкрили себе ганьбою п╕длотно╖ маст╕, бо в момент, коли треба з╕брати укра╖нськ╕ сили в ╓диний кулак, наносять смертоносний удар укра╖нськ╕й державност╕ роз`╓днан╕стю. Х╕ба ще одумаються?!
 
Микола Б╤ЛИЙ.
 м. Феодос╕я.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #2 за 08.01.2010 > Тема "Резонанс"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=8360

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков