Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2626)
З потоку життя (5710)
Душі криниця (3219)
Українці мої... (1416)
Резонанс (1422)
Урок української (983)
"Білі плями" історії (1616)
Крим - наш дім (530)
"Будьмо!" (258)
Ми єсть народ? (235)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (125)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
УКРА╥НА: ЧАС ЖИТИ
Щонайшвидше усунення в╕д влади сьогодн╕шн╕х нездар, шахра╖в, злодюг ╕ зрадник╕в — найперша...


ЗВЕРНЕННЯ УКРА╥НСЬКИХ ПИСЬМЕННИК╤В ЩОДО ДОЛ╤ «КРИМСЬКО╥ СВ╤ТЛИЦ╤». ПЕРША РЕАКЦ╤Я ВЛАДИ
Сумно, але вкотре перекону╓мося, що наша влада насправд╕ надто далека в╕д реал╕й.


БОЖЕ, ЯКИЙ ЦИН╤ЗМ-2
Уперше отаке з╕рвалося з уст два тижн╕ тому – у в╕дпов╕дь на запрошення прибути до Ки╓ва на...


ЗВИЧАЙНЕ ПОЛ╤ТИЧНЕ ШАХРАЙСТВО
“Якщо ця орган╕зац╕я для того, щоб просто п╕дн╕мати руки, вона не потр╕бна”, - робить...


«БОЖЕ, ЯКИЙ ЦИН╤ЗМ…»
Неймов╕рно! Для них – колективу редакц╕╖ ки╖всько╖ «Кримсько╖ св╕тлиц╕»,...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #2 за 08.01.2010 > Тема "Резонанс"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#2 за 08.01.2010
УКРА╥НЦ╤, НЕ ДАЙТЕ СЕБЕ КУПИТИ!

Погляд з-за океану
 
  У В╕нн╕пез╕ створено авторитетний клуб, який орган╕зову╓ гуман╕тарну допомогу для Укра╖ни. Недавно 27 член╕в клубу привезли три контейнери ц╕╓╖ допомоги для будинк╕в престар╕лих ╕ сиротинц╕в в Укра╖н╕. Ц╕ люди 6 тижн╕в були в областях, районах, сп╕лкувалися з жителями. Багато чого почули правдивого: людям вже обридло слухати пол╕тик╕в ╕ кандидат╕в, вс╕ хочуть бути президентами, кожен пнеться, а голова не влазить. Люди добре знають, хто буду╓ ╕ буде розбудовувати Укра╖ну. Накласти на голову косу, натягти на себе вишиванку — це ще не значить, що вже в серц╕ з Укра╖ною.
 Ставити укра╖нську економ╕ку на кол╕на перед Пут╕ним, продавати нав╕ть заводи стратег╕чного значення?! Держава мусить мати свою власн╕сть ╕ прибутки.
 Уряд укра╖нську арм╕ю прир╕к на м╕зерне виживання, безбожно скоротивши ╖╖ бюджет. У найб╕дн╕ших кра╖нах св╕ту на першому м╕сц╕ ╓ арм╕я, розвиток збройних сил, техн╕ка, вишк╕л — це обороноздатн╕сть держави. Соц╕ал╕стичний уряд Грушевського ╕ Винниченка пов╕рив «мирн╕й» Москв╕, зрадив сам себе, зрадив народ. За ╖хню на╖вн╕сть укра╖нц╕ платили кров`ю, розстр╕лами, голодоморами, тюрмами, рабською працею на в╕чн╕й мерзлот╕.
 Нин╕шн╕й уряд дав себе розп╕знати. Це ж як треба було «дбати» про ╕нтереси Укра╖ни, щоб за зачиненими дверими з Пут╕ним п╕дписати на 10 рок╕в контракт на таку к╕льк╕сть газу для Укра╖ни ╕ за такими ц╕нами, що нема ╕ в ╢вроп╕, а плату за транзит залишити найнижчою. М╕н╕стр ф╕нанс╕в Пинзеник п╕сля того подав у в╕дставку, а голова «Нафтогазу» Дубина зл╕г у л╕карню.
 Ще одним подивувала Тимошенко весь св╕т. Вона подалася до Л╕в╕╖ прив╕тати президента Каддаф╕. Жодна ╓вропейська кра╖на не послала туди свого представника. Весь св╕т зна╓, що це гн╕здо, де виводились вишколен╕ терористи, як╕ п╕дривали посольства, консульства по св╕ту. Може, не вс╕ пам`ятають, як у 1988 роц╕ було п╕д╕рвано л╕так, яким лет╕ли серед пасажир╕в багато студент╕в на святкування Р╕здва Христового до сво╖х родич╕в у США. У 2003 роц╕ Л╕в╕я оф╕ц╕йно визнала свою в╕дпов╕дальн╕сть за цей злочин ╕ заплатила по 10 млн. долар╕в за кожного ╕з 270 безневинно загиблих. Дорог╕ виборц╕ Укра╖ни, глибоко задумайтеся, як╕ держави ╢вропи, або Канада чи Америка будуть мати респект до такого президента ╕ до нашо╖ держави?
 Авторитет Укра╖ни ╕ укра╖нського народу п╕дняла Помаранчева мирна революц╕я, про що заговорив увесь св╕т. Укра╖нц╕ були горд╕ ╕ пишалися перемогою достойного В╕ктора Ющенка. У 2009 роц╕ теж був Майдан, БЮТ позвозила людей з областей Укра╖ни. Сцена, як годиться, була впорядкована, Ю. Тимошенко в╕тала вс╕х присутн╕х на Майдан╕, подала гасла «В серц╕ з Укра╖ною! Мол╕ться за Укра╖ну!». Але за об╕цянками було видно, яке то ╓ награне. Бо були там ╕ наш╕ люди з Канади, як╕ теж загостили на Майдан. Вони бачили, як молодь ╕ старш╕ були при доброму «п╕д╕гр╕тому» гумор╕, забезпечен╕ р╕зними напоями.
 Вс╕ кандидати в президенти нин╕ влаштовують Москву, кр╕м д╕ючого. М╕ж групою кандидат╕в ╓ сили ол╕гарх╕в — це вс╕м в╕домо. Вони ╕дуть на п╕дл╕сть, п╕дкуповують л╕дер╕в з демократичних та патр╕отичних парт╕й. Не хочу називати ╖х ╕мена, головне, кожен зна╓, що не вигра╓ в президентських перегонах, т╕льки баламутить виборц╕в.
 Не будьмо на╖вними, знаймо добре, що не перемогти вони збираються, а т╕льки в╕дтягти голоси в╕д д╕ючого Президента на користь Тимошенко чи Януковича.
 Це вс╕м зрозум╕ло, що черевики достойного В╕ктора Ющенка н╕хто не взу╓ (англ╕йська приказка). Коли б у ваших грудях билося укра╖нське патр╕отичне серце, ви б не д╕лилися, а гуртували сво╖ парт╕╖ з В╕ктором Ющенком ╕ йшли б одн╕╓ю силою. Це ваше роздр╕блення понижу╓ вас самих в очах виборц╕в.
 Дорог╕ краяни, шановн╕ виборц╕! Ваша сила — у ваших руках, як ╕ доля Укра╖ни! Не дайте себе купити за 50-70 гривень, тим вони покривають вашим маслом вашу ж скибку хл╕ба. Цим ви прода╓те свою мову, культуру, церкву, правдиву ╕стор╕ю Укра╖ни, щоб не знали ╖╖ ваш╕ д╕ти ╕ внуки, щоби забули ╕сторичну правду, ваш╕ кривди в╕д чужих зайд. Скуплять ваш╕ земл╕, надра, давно вже мають апетит на газопров╕д Укра╖ни. В╕дберуть все це чужинц╕, не укра╖нц╕, ол╕гархи в╕д Тимошенко чи Януковича. Найголовн╕ше — продасте суверенн╕сть Укра╖ни, за яку пролито ст╕льки кров╕ у минул╕ стол╕ття.
 Вам не простять ваш╕ нащадки, якщо ви не збережете Укра╖ну на 19-му роц╕ ╖╖ Незалежност╕!
 Царю небесний, не карай Укра╖ну! Не карай укра╖нц╕в горезв╕сними президентами. Укра╖нський народ ╓ добрий, щирий, розумний, талановитий, працелюбний, любить бути господарем на сво╖й земл╕ у сво╖й держав╕. За що ж його карати?
 Дорог╕ укра╖нц╕, громадяни Укра╖ни — не карайте сам╕ себе!
 Маруся БОДНАР.
В╕нн╕пег, Канада.

 

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #2 за 08.01.2010 > Тема "Резонанс"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=8361

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков