Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2923)
З потоку життя (6092)
Душі криниця (3367)
Українці мої... (1441)
Резонанс (1461)
Урок української (986)
"Білі плями" історії (1647)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ТРИВОЖНЕ В╤ДЛУННЯ ╤ЧН╤
...слово “збер╕галися” тут явно нев╕дпов╕дне. Адже тримали ╖х здеб╕льшого п╕д...


ПРАГНЕННЯ СПРАВЕДЛИВОСТ╤
там, де вбивають в╕ру у справедливий суд, рано чи п╕зно приходить суд Л╕нча.


ЕРОСТАМ╤Н ╤ ПЕРСПЕКТИВИ УКРА╥НСЬКО╥ ЗАЛ╤ЗНИЦ╤
Мо', пора вибиратися з то╖ багнюки, доки ще зовс╕м не п╕зно? Вибиратися та вказати нашим щурам ╖х...


ЯК "КРИМСЬКА СВ╤ТЛИЦЯ" ЦЬКУ╢ ГЕРО╥В ╤ ДИСКРЕДИТУ╢ УКРА╥НСЬКУ ПРЕСУ
18 вересня у виданн╕ Детектор Мед╕а було опубл╕коване ╕нтерв'ю пан╕ Олени Холоденко з в╕домими...


УКРА╥НА ПОКАЗУ╢ США, ЩО НЕ ХОЧЕ ЗАХИЩАТИ СВОЮ ТЕРИТОР╤Ю
"У Ки╓в╕ мають швидко визначитися з╕ стратег╕╓ю в Азовському мор╕"
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #2 за 08.01.2010 > Тема "Резонанс"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#2 за 08.01.2010
«Переконаний, у критичний момент доля нас об’╓дна╓...»

 В╕ктор Ющенко переконаний в необх╕дност╕ об’╓днання демократичних сил на виборах Президента Укра╖ни. Про це Глава держави заявив п╕д час зустр╕ч╕ з представниками засоб╕в масово╖ ╕нформац╕╖ зах╕дних областей.
 Зокрема В.Ющенко констатував, що у демократичному табор╕ сьогодн╕ ╕сну╓ «велике р╕зноман╕ття». «╤ тут ми говоримо про зусилля, як╕ повинн╕ об’╓днати кандидат╕в навколо одного проекту. Мен╕ б хот╕лося, щоб такий сценар╕й мав перспективу», — сказав Президент.
 На його переконання, консол╕дац╕я навколо одного кандидата значно полегшить демократичним силам проведення першого туру вибор╕в. «Особлив╕сть проведення вибор╕в Президента Укра╖ни поляга╓ в тому, що перемога форму╓ться у першому тур╕», — сказав В.Ющенко. В╕н пов╕домив про те, що в╕дпов╕дн╕ переговори ведуться на робочому р╕вн╕ ╕ в╕н так само бере в них участь через свого представника. «Перемовини ведуться, але не мною особисто, а мо╓ю командою», — сказав Президент.
 В╕н висловив переконання, що так╕ переговори будуть результативними. «Переконаний, у критичний момент доля нас об’╓дна╓. Я спод╕ваюся, що мо╖ слова почують мо╖ друз╕, мо╖ партнери з демократичного блоку ╕ ми проведемо ц╕ два тижн╕ в усп╕шному д╕алоз╕ ╕ вийдемо на ╓диного кандидата», — п╕дкреслив В╕ктор Ющенко.
 В╕н додав, що не менш важливим ╓ ╕ те, що доля вибор╕в, зокрема першого туру, знаходиться в руках кожного, хто ма╓ право голосу. «В цих умовах найкраще, найпродуман╕ше — апелювати до виборця», – сказав Президент.
 
*  *  *
 Г.Герман: «Об’╓днання КАНДИДАТ╤В НЕ БУДЕ...»
 "Насамперед, чому ця влада програ╓? Тому що вони, в принцип╕, н╕коли не вм╕ли д╕яти згуртовано. Вони ╕з самого початку були роз’╓днан╕ ╕ не здатн╕ робити ставки на ╕нтереси кра╖ни. Тому важко спод╕ватися, що в останн╕й момент вони в╕д╕йдуть в╕д пр╕оритет╕в свого життя", — таку думку висловила народний депутат Укра╖ни в╕д Парт╕╖ Рег╕он╕в Ганна Герман, коментуючи заяву Президента Укра╖ни В╕ктора Ющенка про завершальний етап переговор╕в з Юр╕╓м Костенком, Арсен╕╓м Яценюком, Анатол╕╓м Гриценком, Олегом Тягнибоком про п╕дтримку ╓диного кандидата в╕д демократичних сил на виборах 17 с╕чня.
 "Мен╕ шкода, що вони не можуть об’╓днатися. Бо якщо б вони були об’╓днан╕, то з 2004 року кра╖на жила б ╕накше. Якщо б вони були профес╕йно об’╓днан╕ ╕ думали не про власн╕ ╕нтереси, а про ╕нтереси кра╖ни, все могло би бути по-╕ншому. На жаль, ця команда людей не здатна об’╓днуватись. Тому мен╕ тяжко пов╕рити в те, що вони об’╓днаються ╕ зараз", — зазначила рег╕оналка.
 Водночас вона наголосила, що "якщо б вони об’╓дналися зараз, то В.Ющенко мав би шанси вийти в другий тур разом з В╕ктором Януковичем". "Я не в╕рю, що це б дало йому перемогу на виборах, тому що люди вже н╕коли не оберуть цю владу, бо вс╕ зрозум╕ли, що вони не здатн╕ керувати державою. Але у другий тур Ющенко, може, ╕ вийшов би", — зазначила нардеп.
 На запитання, чи можливо, що хтось ╕з кандидат╕в зн╕ме свою кандидатуру на користь ╕ншого, Г.Герман дала негативну в╕дпов╕дь.
 "Хто? Ну, можливо, один-два. Але не б╕льше. Вони не здатн╕ сво╖ амб╕ц╕╖ ставити вище, н╕ж ╕нтерес всього ╖хнього табору. ╤ це ╖хня в╕чна проблема", — п╕дсумувала Ганна Герман.
 http://imk.com.ua/news/info/9663

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #2 за 08.01.2010 > Тема "Резонанс"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=8365

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков