Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2973)
З потоку життя (6161)
Душі криниця (3396)
Українці мої... (1450)
Резонанс (1470)
Урок української (986)
"Білі плями" історії (1656)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
У МОСКВ╤ ПОМЕРЛА ПРАВОЗАХИСНИЦЯ, ЯКА КРИТИКУВАЛА ПУТ╤НА ╤ П╤ДТРИМУВАЛА УКРА╥НУ
"Не звертайте уваги на те, що я рос╕янка. Мен╕ соромно за те, що ми робимо в╕дносно Укра╖ни....


НА ХАРК╤ВЩИН╤ СКАСУВАЛИ РЕГ╤ОНАЛЬНИЙ СТАТУС РОС╤ЙСЬКО╥ МОВИ
Про це у Facebook написав депутат Харк╕всько╖ обласно╖ ради Дмитро Булах.


«СУД» В ОКУПОВАНОМУ КРИМУ ЗААРЕШТУВАВ АКТИВ╤СТА БЕК╤РОВА ДО 11 ЛЮТОГО
Адвокати, посилаючись на здоров'я Бек╕рова, просили для свого п╕дзахисного як запоб╕жний зах╕д...


У КЕРЧЕНСЬК╤Й ПРОТОЦ╤ ЗАСТРЯГЛИ БЛИЗЬКО 170 СУДЕН, ЯК╤ ОЧ╤КУЮТЬ НА ПРОХ╤Д
Про це голова Держприкордонслужби Петро Цигикал сказав в ╕нтерв'ю на телеканал╕ UA|TV


СИНОД УПЦ КП ОБГОВОРИВ, ╤З ЧИМ ╤ТИ НА ОБ’╢ДНАВЧИЙ СОБОР
У регламент╕ Об’╓днавчого собору ма╓ бути враховано, що в╕н ╓ арх╕╓рейським й право голосу...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #46 за 12.11.2010 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#46 за 12.11.2010
╢ ЧИМ ПИШАТИСЯ «БОГАМ В╤ЙНИ»!

 З нагоди Дня ракетних в╕йськ та артилер╕╖ та 9-╖ р╕чниц╕ в╕д дня створення окремо╖ берегово╖ артилер╕йсько╖ групи Центру в╕йськ берегово╖ оборони В╕йськово-Морських Сил Збройних Сил Укра╖ни у С╕мферопольському гарн╕зонному будинку оф╕цер╕в в╕дбулись урочист╕ збори та святковий концерт.
 В урочистому заход╕ взяли участь заступник командувача В╕йськово-Морських Сил Збройних Сил Укра╖ни з берегово╖ оборони – начальник центру в╕йськ берегово╖ оборони генерал-майор Олександр Островський, представники мер╕╖, громадських орган╕зац╕й, священнослужител╕, ветерани в╕йни та Збройних Сил, а також в╕йськовослужбовц╕ С╕мферопольського гарн╕зону та члени ╖хн╕х родин.
 До свята во╖ни-артилеристи п╕д╕йшли з високими результатами. За словами генерал-майора Олександра Островського, во╖нам-артилеристам ╓ чим пишатися. К╕лька рок╕в посп╕ль артилер╕йськ╕ частини та п╕дрозд╕ли в╕йськ берегово╖ оборони знаходяться на передових позиц╕ях у в╕йськах. За п╕дсумками цьогор╕чних навчань “Вза╓мод╕я-2010” С╕мферопольська окрема берегова артилер╕йська група в╕дзначена в кращий б╕к. В ход╕ навчань, за якими спостер╕гали М╕н╕стр оборони Укра╖ни Михайло ╢жель, начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил Укра╖ни генерал-полковник Григор╕й Педченко, кер╕вний склад Збройних Сил Укра╖ни, кер╕вники орган╕в законодавчо╖ та представницько╖ влади АР Крим та м╕ста Севастополя, артилеристи продемонстрували високий р╕вень п╕дготовленост╕, злагодженост╕ ╕, як насл╕док, результативност╕.
 В ход╕ святкового заходу учасники збор╕в мали змогу подивитись документальний ф╕льм, створений аматорами частини, в якому були в╕дтворен╕ найб╕льш яскрав╕ фрагменти повсякденно╖ д╕яльност╕ та бойово╖ п╕дготовки артилерист╕в.
 Ветерани-артилеристи залишились задоволеними побаченим ╕ почутим.
 – Мен╕ при╓мно констатувати, що ус╕ наш╕ надбання, традиц╕╖, що зароджувалися та стверджувалися роками, продовжуються в колектив╕ окремо╖ берегово╖ артилер╕йсько╖ групи, – зазначив колишн╕й командир 816-го Ельб╕нгського реактивного артилер╕йського полку полковник запасу Володимир Гриценко. – В╕дчуття того, що артилер╕я належить до ел╕ти в╕йськ берегово╖ оборони, п╕дбадьорю╓ та створю╓ святковий ╕ п╕днесений настр╕й не т╕льки п╕д час урочистостей а й завжди, – наголосив в╕н.
 За зразкове виконання службових обов’язк╕в та з нагоди свята чимало особового складу окремо╖ берегово╖ артилер╕йсько╖ групи було заохочено в╕дзнаками, грамотами та подяками.
 Справжн╕м подарунком для «винуватц╕в» д╕йства став виступ творчого колективу гарн╕зонного Будинку оф╕цер╕в. Чудов╕ п╕сн╕, запальн╕ танц╕ створили чудовий настр╕й глядачам у в╕йськових одностроях. Тож щир╕ оплески, як╕ щоразу лунали у концертн╕й зал╕, стали сво╓р╕дним п╕дсумком свята артилерист╕в, яких часто називають «Боги в╕йни».
 Владислав СЕЛЕЗНЬОВ.
 
 КРИМСЬК╤ «ГРЕНАДЕРИ» СЛУЖИТИМУТЬ У ПРЕЗИДЕНТСЬКОМУ ПОЛКУ

 20 призовник╕в вирушили з Криму до укра╖нсько╖ столиц╕ для проходження терм╕ново╖ служби в окремому Новорос╕йсько-Ки╖вському полку Президента кра╖ни.
 Як пов╕домила прес-служба Пост╕йного Представника глави держави в Криму, у четвер в автоном╕╖ пройшла урочиста церемон╕я провод╕в юнак╕в.
 «На службу до Ки╓ва вирушили 20 призовник╕в. Це - майбутня арм╕йська ел╕та. При визначенн╕ цих призовник╕в враховувалися моральн╕ й психолог╕чн╕ особливост╕ юнак╕в, стан ╖хнього здоров'я й ф╕зично╖ п╕дготовки. Кр╕м того, з особливою увагою вивчалися документи, що над╕йшли з м╕сць навчання й роботи майбутн╕х захисник╕в В╕тчизни», - сказано в пов╕домленн╕.
 Всього ц╕╓╖ осен╕ на терм╕нову в╕йськову службу з Криму буде призвано 1378 юнак╕в. 1213 ос╕б уже в╕дбули до м╕сця служби.
 

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #46 за 12.11.2010 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=8485

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков