Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2973)
З потоку життя (6161)
Душі криниця (3396)
Українці мої... (1450)
Резонанс (1470)
Урок української (986)
"Білі плями" історії (1656)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ФРАНЦ╤Я ПОЧАЛА РОЗСЛ╤ДУВАННЯ ЩОДО ПРИЧЕТНОСТ╤ РОС╤╥ ДО ПРОТЕСТ╤В «ЖОВТИХ ЖИЛЕТ╤В»
«Зараз ведеться розсл╕дування», — сказав м╕н╕стр закордонних справ Ле Др╕ан.


ПУТ╤Н «ПООБ╤ЦЯВ ПОДУМАТИ» ПРО ЗВ╤ЛЬНЕННЯ СЕНЦОВА
Про це в╕н сказав у в╕дпов╕дь на прохання к╕норежисера Олександра Сокурова


ПАЛАТА ПРЕДСТАВНИК╤В США ВИЗНАЛА ГОЛОДОМОР ГЕНОЦИДОМ УКРА╥НСЬКОГО НАРОДУ
Таким чином, на сьогодн╕ обома палатами Конгресу США ухвалено р╕шення, у яких Голодомор визнано...


НИЖНЯ ПАЛАТА КОНГРЕСУ США ЗАСУДИЛА АГРЕС╤Ю РОС╤╥ НА МОР╤
Про це пов╕домило Посольство Укра╖ни в Вашингтон╕


М╤ЖНАРОДНИЙ СУД У ГААЗ╤ П╤ДТВЕРДИВ: АНЕКС╤Я КРИМУ – М╤ЖНАРОДНИЙ КОНФЛ╤КТ
Канцеляр╕я Прокурора М╕жнародного крим╕нального суду оприлюднила зв╕т ╕з попереднього...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #47 за 19.11.2010 > Тема "З перших уст"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#47 за 19.11.2010
«Об’╓днавши зусилля, досягти результат╕в...»

 У четвер, 18 листопада виконуючий обов’язки Пост╕йного Представника Президента Укра╖ни в АР Крим В╕ктор Плак╕да пров╕в робочу зустр╕ч з м╕жнародним координатором Програми розвитку та ╕нтеграц╕╖ Криму ПРООН Адел╕н Гоне. У зустр╕ч╕ також взяли участь заступник Пост╕йного Представника Президента Укра╖ни в АР Крим ╤бра╕м Мамутов ╕ старший анал╕тик ПР╤К ПРООН Куртмулла Абдулган╕╓в.
 Пан╕ Адел╕н Гоне розпов╕ла про роботу Програми розвитку та ╕нтеграц╕╖ Криму (ПР╤К) ПРООН. Це один з трьох великих проект╕в Програми розвитку ООН в Укра╖н╕. ПР╤К було засноване у 1995 роц╕ як сп╕льну ╕н╕ц╕ативу м╕жнародного донорського сп╕втовариства, Програми розвитку ООН, уряд╕в Укра╖ни та Криму. Головна мета ПР╤К - сприяти розвитку сусп╕льства таким чином, щоб зберегти мир ╕ стаб╕льн╕сть у Криму, попереджаючи м╕жетн╕чну напружен╕сть та сприяючи мирному сп╕в╕снуванню р╕зних етн╕чних груп.
 М╕жнародний координатор Програми розвитку та ╕нтеграц╕╖ Криму ПРООН Адел╕н Гоне пов╕домила, що у Криму буде в╕дкрито представницький оф╕с ПРООН. Це пов’язано з розширенням впроваджуваних у Криму м╕жнародних програм.
 «Новий статус дозволить розширити спектр проект╕в, - п╕дкреслила Адел╕н Гоне, - сьогодн╕ ми говоримо про три проекти. Перший - зд╕йсню╓ться у Криму за допомогою ╢С. Вже створено Агентство рег╕онального розвитку, ╕ ╓вропейський досв╕д наочно демонстру╓, що це усп╕шна модель. Проект сфокусований на координац╕ю розвитку Криму ╕ залучення ╕нвестиц╕й. Другий проект - це мон╕торинг людсько╖ безпеки. У цьому зв’язку дуже важливий д╕алог з╕ ЗМ╤, як частина широкого сусп╕льного д╕алогу. Трет╕й проект - це розвиток с╕льських рег╕он╕в п╕вострова».
 Як приклад пан╕ Гоне нагадала про реал╕зац╕ю програми децентрал╕зац╕╖ водопостачання кримських с╕л. «Кр╕м того, це створення с╕льськогосподарських кооператив╕в. До цих п╕р ми створили 33 кооперативи. Треба б╕льше, як м╕н╕мум 100, щоб вони працювали у вс╕х районах. ╤ ще один напрямок - це «зелений туризм».
 Виконуючий обов’язки Пост╕йного Представника Президента Укра╖ни в АР Крим В╕ктор Плак╕да погодився з важлив╕стю напрямк╕в програм ПРООН, нагадавши про перспективн╕сть теми енергозбереження, у тому числ╕, для кримських с╕л ╕ район╕в.
 «Впровадження енергозбер╕гаючих технолог╕й да╓ не т╕льки економ╕чний, але й соц╕альний ефект. Простий приклад - село Садове Нижньог╕рського району, там встановлена система перетворювач╕в частоти для водопостачання. Проект був реал╕зований завдяки самоорган╕зац╕╖ населення. Це дало ╕ соц╕альний ефект», - в╕дзначив В╕ктор Плак╕да.
 Адел╕н Гоне висловила зац╕кавлен╕сть у реал╕зац╕╖ тако╖ програми, зауваживши, що ця тема ╓ перспективою для ПРООН.
 «Для ПРООН важлива мета - вир╕шення проблем, пов’язаних з б╕дн╕стю. Наш мандат - питання б╕дност╕, усунення диспропорц╕╖ у сусп╕льств╕, м╕жетн╕чн╕ в╕дносини, перешкода можливим конфл╕ктам у сусп╕льств╕, допомога в розвитку «безперспективних» територ╕й. Але нам важливо, щоб у перетвореннях були зац╕кавлен╕ не т╕льки влада, але ╕ прост╕ люди. Ми не ф╕нансу╓мо б╕знесмен╕в, а допомага╓мо влад╕, щоб та, на м╕сцях, створювала умови для людей, у тому числ╕, ╕ для б╕знесу», - зазначила м╕жнародний координатор Програми розвитку та ╕нтеграц╕╖ Криму ПРООН Адел╕н Гоне.
 Виконуючий обов’язки Пост╕йного Представника Президента Укра╖ни в АР Крим В╕ктор Плак╕да п╕дтвердив готовн╕сть до сп╕льно╖ д╕яльност╕: «Треба працювати разом, щоб побачити нових партнер╕в, нових «донор╕в», щоб допомогти людям. Нам дуже важливе ваше бачення кримських проблем, щоб, об’╓днавши зусилля, досягти результат╕в».
 Також В╕ктор Плак╕да в╕дзначив важлив╕сть сп╕льного вир╕шення проблем у соц╕альн╕й сфер╕ (надання допомоги малозабезпеченим, д╕тям, позбавленим батьк╕вського п╕клування, багатод╕тним с╕м’ям), у питаннях п╕дтримки малого п╕дпри╓мництва.
 На завершення зустр╕ч╕ сторони в╕дзначили, що д╕алог, який в╕дбувся, ╓ початком велико╖ сп╕льно╖ сп╕впрац╕.

Прес-служба Представництва Президента Укра╖ни в АР Крим.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #47 за 19.11.2010 > Тема "З перших уст"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=8496

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков