Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2677)
З потоку життя (5748)
Душі криниця (3242)
Українці мої... (1420)
Резонанс (1428)
Урок української (984)
"Білі плями" історії (1618)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (258)
Ми єсть народ? (235)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (125)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ХОЛОДНИЦЬКИЙ КАЖЕ, ЩО «СПРАВУ ТРУХАНОВА» РОЗСЛ╤ДУЮТЬ ЗА 3-4 М╤СЯЦ╤
За словами Холодницького, крим╕нальну справу порушено за фактом заволод╕ння кошт╕в м╕сцевого...


США ПРЯМО ЗВИНУВАТИЛИ МОСКВУ У НЕВИКОНАНН╤ «М╤НСЬКА»
У Держдеп╕ також наголосили, що Москва продовжу╓ заперечувати свою безпосередню участь у...


СВ╤Т НА МЕЖ╤ КОНФЛ╤КТУ: СЕНСАЦ╤ЙНА ДОПОВ╤ДЬ МЮНХЕНСЬКО╥ КОНФЕРЕНЦ╤╥ ПРО СТАН М╤ЖНАРОДНО╥ БЕЗПЕКИ
Це – слова посла Вольфганга ╤шингера, голови Мюнхенсько╖ безпеково╖ конференц╕╖


ТУРЧИНОВ ПОЯСНИВ, ЩО ЗАВАДИЛО ДАТИ В╤ДС╤Ч ОКУПАЦ╤╥ КРИМУ РОС╤╢Ю
Оболонський райсуд Ки╓ва розпочав допит секретаря РНБО Олександра Турчинова, який у 2014 роц╕ був...


╤ЛЛЯ ПОНОМАРЬОВ: «ПУТ╤Н ДАВ ВКАЗ╤ВКУ АНЕКСУВАТИ КРИМ У Н╤Ч НА 23 ЛЮТОГО»
22 лютого президент РФ Володимир Пут╕н мало не потрапив в ав╕акатастрофу в Соч╕ – у його...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #47 за 19.11.2010 > Тема "З перших уст"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#47 за 19.11.2010
Леон╕д КРАВЧУК: «КОНФЕС╤ЙНИЙ МИР МА╢ РОЗПОЧАТИСЯ ╤З ЗАРВАНИЦ╤»

 До ╢вро-2012 на Терноп╕льщин╕ створять туристично-паломницький центр

 Схоже на те, що туристи-убол╕вальники ф╕нально╖ частини ╢вропейсько╖ першост╕ з футболу 2012 року отримають ще одну можлив╕сть в╕дв╕дати ун╕кальний куточок Терноп╕льщини – Зарваницький духовний центр.
 Тут в╕дбулася робоча нарада, присвячена буд╕вництву в паломницькому м╕сц╕ всесв╕тнього значення сучасного туристично-паломницького центру, пов╕домили  кореспондента УКР╤НФОРМу у прес-служб╕ ОДА. До складу центру ув╕йдуть готельний та спортивно-оздоровчий комплекси.
 Нараду, на яку запрошено першого Президента Укра╖ни Леон╕да Кравчука, пров╕в голова Терноп╕льсько╖ обласно╖ державно╖ адм╕н╕страц╕╖ Михайло Цимбалюк.
 Плану╓ться, що готельний комплекс включатиме чотириз╕рковий готель на 200 ос╕б та двоз╕рковий готель на 300 м╕сць. Спортивно-оздоровчий комплекс включатиме спортзал для вс╕х ╕грових вид╕в спорту з глядацькими трибунами на 1500 м╕сць та плавальний басейн на ш╕сть дор╕жок довжиною 25 метр╕в. У проект╕ передбачен╕ й майданчики п╕д в╕дкритим небом для гри в волейбол, баскетбол, великий тен╕с, м╕н╕-футбол.
 М╕сце для спорудження таких комплекс╕в, аналог╕в яким нема╓ в Терноп╕льськ╕й област╕, обране не випадково, адже Зарваниця,  в╕дома ц╕лющим джерелом та появою б╕ля нього у Х╤╤╤ стол╕тт╕ чудотворного образу Богородиц╕. Це – одна ╕з найб╕льших святинь християнського св╕ту. Сьогодн╕ тут д╕╓ потужний паломницький осередок, який прийма╓ численн╕ групи турист╕в, прочан з Укра╖ни та за ╖╖ межами.
 Реал╕зац╕я згаданого проекту дозволить створити необх╕дн╕ умови не т╕льки для перебування турист╕в-паломник╕в. Це сприятиме активному використанню рекреац╕йний потужностей област╕ в рамках проведення на баз╕ новозбудованого комплексу науково-практичних конференц╕й, сем╕нар╕в, симпоз╕ум╕в, спортивних змагань, у тому числ╕ й м╕жнародного р╕вня.
 
Олег СН╤ТОВСЬКИЙ.
 м. Терноп╕ль.
 
***
Перший Президент Укра╖ни Леон╕д Кравчук об╕ця╓ ц╕лковиту п╕дтримку держави спорудженню у Зарваниц╕ туристично-паломницького центру. Як переда╓ кореспондент УН╤АН, про це в╕н заявив п╕д час наради, присвячен╕й буд╕вництву на Терноп╕льщин╕ у Зарваниц╕ сучасного туристично-паломницького центру.
 Голова облдержадм╕н╕страц╕╖ Михайло Цимбалюк принаг╕дно запропонував Л.Крачуку очолити Наглядову раду ╕з спорудження комплексу. «Ми щиро рад╕, що сьогодн╕ Ви зав╕тали у Зарваницю. Завдячуючи Ваш╕й позиц╕╖ та п╕дтримц╕ Президента В╕ктора Януковича, ми переконан╕, що нам вдасться побудувати готельний та спортивно-оздоровчий комплекс у Зарваниц╕. Тому прошу вас, Леон╕де Макаровичу, п╕дтримати нашу ╕дею ╕ очолити Наглядову раду, яка детально вивчатиме проект, його буд╕вництво та сприятиму розвитку комплексу», - сказав губернатор.
 У свою чергу Л.Крачук запевнив, що ус╕, хто працюватиме над розбудовою цього сучасного паломницького центру, можуть розраховувати на п╕дтримку ╕ допомогу.
 «Ми хочемо, щоб цей центр ╓днав ус╕х християн ус╕х конфес╕й, адже Бог один. Це м╕сце дуже добре п╕дходить для спорудження комплексу. Ця земля вибрана не людьми, а Богом. Я хочу побажати вс╕м, хто взявся за цей проект, усп╕ху ╕ в╕дпов╕дальност╕. Ми, з╕ свого боку, при створенн╕ Наглядово╖ ради подума╓мо, кого туди включити, щоб т╕ люди працювали заради справи. Сьогодн╕ наш Президент за конфес╕йний мир, ╕ я вважаю, що цей мир ма╓ розпочатися ╕з Зарваниц╕», - сказав Л.Кравчук.
 Присутн╕й на зустр╕ч╕ ╓парх Терноп╕льсько-Збор╕вський УГКЦ Васил╕й Семенюк дав благословення на буд╕вництво туристично-паломницького комплексу.
 «Зарваниця належить до 20 ╓вропейських духовних центр╕в. Ми благословля╓мо ту працю ╕ ту забудову. Адже у новозбудованому комплекс╕ будуть розм╕щуватись туристи й паломники-прочани з усього св╕ту, в╕дпочиватимуть та оздоровлюватимуться, а також тут можуть проходити сем╕нари та р╕зноман╕тн╕ рел╕г╕йн╕ конференц╕╖, й нав╕ть зас╕дання наших Синод╕в. Це добра справа», – сказав ╓пископ В.Семенюк

Дов╕дка УН╤АН.
Мар╕йський духовний центр у Зарваниц╕ входить до двадцятки Мар╕йських центр╕в св╕ту. Щороку на Всеукра╖нськ╕ прощ╕ сюди прибува╓ до 100 тис. паломник╕в.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #47 за 19.11.2010 > Тема "З перших уст"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=8507

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков