Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3197)
З потоку життя (6418)
Душі криниця (3506)
Українці мої... (1465)
Резонанс (1503)
Урок української (988)
"Білі плями" історії (1672)
Крим - наш дім (532)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ЩОДЕННИК З ДВОХ ВО╢Н
Нещодавно в м╕ст╕ Житомир╕ вийшла друком книга Миколи Н╕кола╓ва «Щоденник непрофес╕йного...


У РОС╤╥ ВИСУНУЛИ ОСТАТОЧН╤ ЗВИНУВАЧЕННЯ ВС╤М 24 В╤ЙСЬКОВОПОЛОНЕНИМ МОРЯКАМ
Про це в Facebook пов╕домив координатор групи адвокат╕в в╕йськовополонених моряк╕в Микола Полозов.


У КРИМУ КАРАЮТЬ ЗА «ЗЛОВЖИВАННЯ СВОБОДОЮ СЛОВА»
за згадку ряду орган╕зац╕й без прим╕тки про те, що вони заборонен╕ в Рос╕╖, проте вживання мови...


СПЛИВ ТЕРМ╤Н ЗАБОРОНИ ЧУБАРОВУ НА В'╥ЗД ДО КРИМУ
Однак за цей час окупанти заочно "засудили" його до арешту за як╕сь "злочини" проти основ...


ПРЕЗЕНТОВАНО РЕЗУЛЬТАТИ СОЦ╤ОЛОГ╤ЧНИХ ДОСЛ╤ДЖЕНЬ ЩОДО СТАВЛЕННЯ ГРОМАДСЬКОСТ╤ ДО ВСТУПУ УКРА╥НИ ДО ╢С ╤ НАТО
Сьогодн╕ за вступ Укра╖ни до НАТО проголосувало б 62 % укра╖нц╕в, 21% - проти.
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #51 за 17.12.2010 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#51 за 17.12.2010
ПЕРСПЕКТИВНИЙ Д╤АЛОГ

 У в╕второк, 14 грудня, виконуючий обов’язки Пост╕йного Представника Президента Укра╖ни в АР Крим В╕ктор Плак╕да зустр╕вся з Адм╕н╕стратором Програми розвитку ООН пан╕ Гелен Кларк.
 У зустр╕ч╕ також взяли участь головний консультант-╕нспектор Головного управл╕ння з питань рег╕онально╖ та кадрово╖ пол╕тики Адм╕н╕страц╕╖ Президента Укра╖ни Св╕тлана Денисенко, представник МЗС Укра╖ни Руслан Деремедведь, Пост╕йний представник ПРООН в Укра╖н╕ Ол╕в’╓ Адам, координатор Програми розвитку та ╕нтеграц╕╖ Криму ПРООН Адел╕н Гоне, ╕нш╕ оф╕ц╕йн╕ особи.
 У ход╕ зустр╕ч╕ були обговорен╕ питання соц╕ально-економ╕чного розвитку АР Крим та реал╕зац╕╖ програм ПР╤К ПРООН, спрямованих на розвиток ╕нфраструктури кримських с╕л, розвиток «зеленого» туризму в автоном╕╖, мон╕торинг людсько╖ безпеки, залучення до Криму заруб╕жних ╕нвестиц╕й, впровадження енергозбер╕гаючих технолог╕й.
 В╕ктор Плак╕да подякував заруб╕жним гостям за ту увагу, яку вони прид╕ляють вир╕шенню кримських проблем, реал╕зац╕ю на територ╕╖ п╕вострова понад 300 проект╕в.
 Пан╕ Кларк пов╕домила про в╕дкриття нового оф╕су Представництва ПРООН у Криму, нагадавши, що робота ПРООН в автоном╕╖ зд╕йсню╓ться на ус╕х р╕внях. «У тому числ╕, це ╕ консультац╕╖ з╕ стратег╕╖ рег╕онального розвитку, ╕ сп╕впраця з п╕дтримки громад», - зазначила Гелен Кларк.
 У свою чергу, В╕ктор Плак╕да п╕дкреслив результативн╕сть такого д╕алогу, особливо у контекст╕ перспектив розвитку Криму. «Президент Укра╖ни В╕ктор Янукович дав низку доручень щодо розвитку п╕вострова, його економ╕чного, туристичного потенц╕алу. Розроблено Стратег╕ю розвитку АР Крим, вона спрямована на вир╕шення нагальних проблем рег╕ону. У ц╕й робот╕ для нас важливий д╕алог з ПРООН, обм╕н досв╕дом, сп╕льн╕ зусилля. Ви допомага╓те нам вир╕шувати конкретн╕ проблеми», - сказав виконуючий обов’язки Пост╕йного Представника Президента Укра╖ни в АР Крим.
 
Прес-служба Пост╕йного Представника
 Президента Укра╖ни в АР Крим.

Програма розвитку ООН розширю╓ п╕дтримку Криму

 Програма розвитку Орган╕зац╕╖ Об’╓днаних Нац╕й п╕дтверджу╓ свою активну участь у ст╕йкому розвитку Криму. Про це п╕д час свого першого в╕зиту до Укра╖ни заявила адм╕н╕стратор програм ООН Гелен Кларк, яка вважа╓ться третьою за рангом особою в систем╕ ц╕╓╖ св╕тово╖ орган╕зац╕╖. У С╕мферопол╕ вона в╕дкрила оф╕с новоствореного Представництва Програми розвитку ООН ╕ пов╕домила про зб╕льшення ф╕нансування оон╕всько╖ п╕дтримки Кримського п╕вострова.
 За останн╓ десятил╕ття допомога Криму з боку програм розвитку ООН значно зросла. Чи це означа╓, що ця св╕това орган╕зац╕я стурбована ситуац╕╓ю на Кримському п╕востров╕? Саме таке питання я поставив пан╕ Кларк п╕д час ╖╖ сп╕лкування з журнал╕стами в С╕мферопол╕.
 Вт╕м, вона заперечила, що ООН стурбована ситуац╕╓ю в Криму. «Навпаки, це означа╓, що ситуац╕я покращу╓ться! Насправд╕ це показу╓ дуже великий потенц╕ал, що можна спрямувати на т╕ проблеми, як╕ ╕снують у Криму. Адже за участ╕ Програми розвитку ООН в Криму п╕дтримуються сотн╕ ╕н╕ц╕атив. В╕дкриття в Криму нашого оф╕су показу╓ велик╕ зобов’язання, що бере на себе Програма щодо п╕дтримки розвитку цього рег╕ону», – зазначила Гелен Кларк.
 Разом з тим, експерти звертають увагу на те, що зараз в автоном╕╖ працю╓ три виключно кримськ╕ проекти Програми розвитку ООН ╕ ще три проекти, як╕ реал╕зуються на вс╕й територ╕╖ Укра╖ни. Саме тому в С╕мферопол╕ в╕дкрито згаданий пан╕ Кларк оф╕с ПРООН.
 Ще ╕з середини 1990-х рок╕в у Криму працю╓ спец╕альна Програма розвитку та ╕нтеграц╕╖ Криму (ПР╤К), яка зосереджувала сво╖ зусилля на п╕дтримц╕ ╕нтеграц╕╖ кримського сусп╕льства через сп╕льне розв’язання локальних, м╕сцевих соц╕ально-економ╕чних проблем на р╕вн╕ громад.
 Цього року розпочався новий проект п╕дтримки Агенц╕╖ рег╕онального розвитку Криму. Цю структуру п╕вроку тому заснував кримський уряд для залучення до рег╕ону насамперед ╕ноземних ╕нвестиц╕й. ╤ зовс╕м недавно, в листопад╕, розпочав роботу оон╕вський проект «Мон╕торинг людсько╖ безпеки ╕ громадський д╕алог», який ма╓ працювати на запоб╕гання конфл╕кт╕в у рег╕он╕.
 Починаючи з 1995 року, сумарний вклад лише у ПР╤К м╕жнародних партнер╕в та Програми розвитку ООН склав 23 м╕льйони долар╕в США. А цього року бюджет ус╕х трьох оон╕вських програм у Криму сягне майже 1 м╕льйона 700 тисяч долар╕в.
 
Володимир ПРИТУЛА.
(Рад╕о Свобода).

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #51 за 17.12.2010 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=8579

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков