Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2877)
З потоку життя (6045)
Душі криниця (3351)
Українці мої... (1439)
Резонанс (1456)
Урок української (986)
"Білі плями" історії (1643)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
УКРА╥НА. ПОГЛЯД З КРИМУ
Непорядн╕сть, нефахов╕сть, корумпован╕сть, що часто-густо межу╓ з в╕двертим мародерством, коли...


ЧИТАЮЧИ «КРИМСЬКУ СВ╤ТЛИЦЮ»
Чи думають про це наш╕ “слуги” народу, наш президент ╕ завжди веселий, усм╕хнений,...


БРЯЦАННЯ ЗБРО╢Ю НА ФОН╤ РЕПЕТИЦ╤╥ С╤РЧАНОГО АРМАГЕДДОНУ
Чутки про дивн╕ реч╕, що почали в╕дбуватися в Армянську ╕ прилеглих територ╕ях, не сьогодн╕шн╕....


ПОМИЛКА Р╤ВНЯ ТРЕТЬОГО КЛАСУ: У РОС╤╥ ВСТАНОВИЛИ ПАМ’ЯТНИК НАУЦ╤ З ГРАМАТИЧНОЮ ПОМИЛКОЮ
У рос╕йському м╕ст╕ Лабитнанг╕, де в колон╕╖ «Б╕лий ведм╕дь» голоду╓ укра╖нський...


НЕ ВТРАТИТИ НЕЗАЛЕЖН╤СТЬ
Сьогодн╕ годиться в╕тати з╕ святом, в╕дкинувши сумн╕ думки, рад╕ти, що, попри все, таки ма╓мо...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #1 за 28.01.2011 > Тема "Резонанс"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#1 за 28.01.2011
«╤ НА СЬОГОДН╤ШН╤Й ДЕНЬ «КРИМСЬКО╥ СВ╤ТЛИЦ╤» НЕМА╢ В ПЕРЕДПЛАТНОМУ КАТАЛОЗ╤…»

Головному редактору газети „Кримська св╕тлиця"

5 липня 2010 року я зд╕йснив передплату на щотижневу газету „Кримська св╕тлиця" (передплатний ╕ндекс 90269) на пер╕од з серпня по грудень 2010 року. Однак дотепер мен╕ не було доставлено жодного номера зазначено╖ газети.
Зг╕дно в╕дпов╕д╕ начальника Ялтинського центру поштового зв'язку, газета „Кримська св╕тлиця" до Ялтинського центру поштового зв'язку в зазначений пер╕од з видавництва не надходила.
На п╕дстав╕ наведеного прошу пов╕домити про причини недоставлення номер╕в газети „Кримська св╕тлиця" передплатнику, а також розглянути питання про повернення передплатнику суми передплати в розм╕р╕ 42 (сорока двох) гривень 40 коп╕йок.
З повагою, Сел╕ванов Володимир В╕кторович.
м. Ялта
Додаток:
Коп╕я передплатного абонемента на газету „Кримська св╕тлиця" з ф╕скальним чеком оплати.

В╤Д РЕДАКЦ╤╥.
Коп╕ю листа нашого читача В. В. Сел╕ванова в╕дправлено до Ки╓ва, директору Газетно-журнального видавництва М╕нкультури Укра╖ни, оск╕льки видавцем «Кримсько╖ св╕тлиц╕» ╓ саме ця орган╕зац╕я (03040, м. Ки╖в, вул. Васильк╕вська,1, Карасьова В╕ктор╕я Валентин╕вна, тел.\факс приймальн╕ 044 498-23-63).
Сл╕д зазначити, що тор╕к впродовж багатьох м╕сяц╕в «Кримська св╕тлиця» взагал╕ не виходила. П╕сля поновлення зг╕дно з р╕шенням суду на посад╕ головного редактора В. В. Качули, несправедливо зв╕льненого у грудн╕ 2009 р., колектив в╕дновив п╕дготовку до друку щотижневих випуск╕в газети. З жовтня по грудень 2010 р. було п╕дготовлено 10 таких номер╕в, вони регулярно з`являлися в ╤нтернет╕, але Газетно-журнальне видавництво так ╕ не спромоглося забезпечити ╖х друкування ╕ розповсюдження.
Б╕льше того, з В. В. Качулою наприк╕нц╕ 2010 р. не було продовжено трудову угоду, напередодн╕ Нового року (як ╕ позатор╕к!) його знову було зв╕льнено, але в середин╕ с╕чня д╕ю наказу про зв╕льнення до узгодження ╕з сп╕взасновником - М╕н╕стерством культури - призупинено. Паралельно з цим вс╕ прац╕вники «Кримсько╖ св╕тлиц╕» отримали в╕д кер╕вництва Газетно-журнального видавництва оф╕ц╕йне попередження, що редакц╕я газети з 1. 03. 2011 р. буде розташовуватися… в Ки╓в╕, ╕ ╖м до 1. 02. 2011 р. треба погодитися на це, або зв╕льнятися.
В. В. Качула п╕сля поновлення на посад╕ неодноразово пропонував кер╕вництву Газетно-журнального видавництва повернути борги передплатникам, як╕ не отримували «Кримську св╕тлицю» у другому п╕вр╕чч╕ 2010 р., доставляючи ╖м газету безкоштовно у першому п╕вр╕чч╕ 2011 р. Але в╕дпов╕д╕ на це не отримано й дос╕, та й, зрештою, як повертати тор╕шн╕ борги, коли вже ма╓мо нов╕: к╕нець с╕чня, випущено лище один номер – ╕ той в ╤нтернет╕.
╤ на сьогодн╕шн╕й день «Кримсько╖ св╕тлиц╕» нема╓ в передплатному каталоз╕ видань Укра╖ни ДП «Преса», так що якби якийсь в╕дчайдуха й захот╕в п╕дтримати укра╖нське друковане слово передплатою, на пошт╕ в╕н цього зробити не зможе. Натом╕сть Газетно-журнальне видавництво ось цим пов╕домленням пропону╓ передплачувати «Св╕тлицю» прямо у себе:
«Передплатна кампан╕я на видання ДП «Газетно-журнальне видавництво М╕н╕стерства культури Укра╖ни», в т. ч. ╕ на тижневик «Кримська св╕тлиця», зд╕йсню╓ться за наступними рекв╕зитами: вул. Васильк╕вська,1, м. Ки╖в, 03040, 2 поверх, 6 корпус. В╕дпов╕дальна особа за передплату - Сидоренко ╤рина.
Тел.\факс (044) 498-23-64».
Напевне, за ц╕╓ю адресою, де братимуть грош╕ за передплату, таки мають в╕дпов╕сти: коли ж, нарешт╕, «Кримська св╕тлиця» почне друкуватися, якого буде формату, зм╕сту, пер╕одичност╕, де буде ╖╖ редакц╕я ╕ чи матиме читач хоч найменш╕ гарант╕╖, що з ним ╕ з його гр╕шми не вчинять так, як ╕ тор╕к? Прац╕вникам «Св╕тлиц╕», як╕ вже п’ятий (!) м╕сяць (бо редакц╕я й дос╕ через борги опечатана) роблять газету в польових умовах, без даху над головою, на жаль, нема чого в╕дпов╕сти н╕ ялтинцю Володимиру В╕кторовичу Сел╕ванову, н╕ сотням ╕нших обманутих читач╕в…

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #1 за 28.01.2011 > Тема "Резонанс"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=8630

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков