Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2877)
З потоку життя (6045)
Душі криниця (3351)
Українці мої... (1439)
Резонанс (1456)
Урок української (986)
"Білі плями" історії (1643)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ТРАМП П╤ДПИСАВ УКАЗ ПРО САНКЦ╤╥ ПРОТИ ╤НОЗЕМЦ╤В ЗА ВТРУЧАННЯ У ВИБОРИ
Державний департамент та м╕н╕стерство ф╕нанс╕в США приймуть р╕шення про в╕дпов╕дн╕ санкц╕╖ для...


СУРК╤С УСЛ╤Д ЗА РОС╤╢Ю ОБУРИВСЯ ЧЕРЕЗ НАПИС «СЛАВА УКРА╥Н╤» НА ФУТБОЛКАХ НАЦ╤ОНАЛЬНО╥ ЗБ╤РНО╥
На думку Григор╕я Сурк╕са, Федерац╕я футболу ╕ нац╕ональна зб╕рна повинн╕ "керуватися спортивними...


РПЦ ПОГРОЖУ╢ РОЗ╤РВАТИ В╤ДНОСИНИ З КОНСТАНТИНОПОЛЕМ, ЯКЩО УПЦ ОТРИМА╢ АВТОКЕФАЛ╤Ю
Як пов╕домив представник В╕дд╕лу зовн╕шн╕х церковних зв'язк╕в РПЦ митрополит ╤лар╕он, "засоби...


РОС╤╥ У ДЕНЬ ТАНК╤СТА НАГАДАЛИ ПРО ГУЧНУ ПОРАЗКУ 500-Р╤ЧНО╥ ДАВНОСТ╤
Начальник Генерального штабу ЗСУ В╕ктор Муженко з нагоди Дня танк╕ста, який в╕дзначався минуло╖...


МОЗ ОПРИЛЮДНИЛО РЕКОМЕНДАЦ╤╥ У ЗВ’ЯЗКУ З Х╤М╤ЧНИМ ВИКИДОМ У КРИМУ
В МОЗ рекомендують по можливост╕ герметизувати прим╕щення, захищати органи дихання ватно-марлевою...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #33 за 04.11.2011 > Тема "З перших уст"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#33 за 04.11.2011
«╢ ЗАКЛИКИ ДО РЕВОЛЮЦ╤╥...»

Президент Укра╖ни В╕ктор Янукович критично оц╕ню╓ стан виконання урядом Нац╕онального плану д╕й на 2011 р╕к. Про це в╕н заявив у середу п╕д час розширеного зас╕дання Каб╕нету М╕н╕стр╕в та Ком╕тету економ╕чних реформ, пов╕домля╓ кореспондент УКР╤НФОРМУ.
«Анал╕з стану виконання плану реформ показу╓, що на сьогодн╕ повн╕стю виконано лише близько половини заход╕в, з яких настав терм╕н. Не вс╕ з пр╕оритет╕в Нац╕онального плану реал╕зовано. Головна причина невиконання заявлених пр╕оритет╕в у тому, що виконавча влада виявилася недостатньо готовою до впровадження реформ», — сказав Глава держави.
В╕н нагадав, що ключовими пр╕оритетами на 2011 р╕к були забезпечення монетарно╖ ╕ ф╕скально╖ стаб╕льност╕, дерегуляц╕я п╕дпри╓мницько╖ д╕яльност╕, створення основ для запровадження аграрного ринку, продовження процес╕в приватизац╕╖, реформування енергетичного ринку, системи соц╕альних п╕льг та медичного забезпечення.
Звертаючись до учасник╕в розширеного зас╕дання, В. Янукович наголосив на необх╕дност╕ роз╕братися у причинах невиконання нам╕чених план╕в ╕ негайно вжити в╕дпов╕дних заход╕в для виправлення ситуац╕╖. «Сьогодн╕ ми ма╓мо вийти з ц╕╓╖ зали вже з конкретними р╕шеннями», — п╕дкреслив Президент.

* * *
П╕льги незахищеним верствам населення скорочуватися не будуть. На цьому наголосив Президент Укра╖ни В╕ктор Янукович на розширеному зас╕данн╕ Каб╕нету М╕н╕стр╕в. Глава держави назвав критичною ситуац╕ю з виконанням в╕дпов╕дних завдань, передбачених Нац╕ональним планом на 2011 р╕к.
«Ситуац╕ю з виконанням завдань Нац╕онального плану в ц╕й сфер╕ вважаю критичною», — п╕дкреслив Президент. В╕н наголосив на важливост╕ проведення широко╖ роз’яснювально╖ кампан╕╖ серед громадян щодо роботи, яка ведеться з упорядкування п╕льг.
Президент зауважив, що напередодн╕ обговорював це питання з в╕це-прем’╓р-м╕н╕стром — м╕н╕стром соц╕ально╖ пол╕тики Серг╕╓м Т╕г╕пком. Урядовець, зокрема, по╕нформував, що н╕ на один в╕дсоток не були зменшен╕ п╕льги «чорнобильцям» та «афганцям» — навпаки, ╖хн╕й р╕вень було п╕двищено. «╤ на 2012 р╕к передбачено п╕двищення на 25%», — сказав В╕ктор Янукович.

* * *
Президент В╕ктор Янукович заявля╓, що в Укра╖н╕ заф╕ксовано факти закуп╕вл╕ збро╖ ╕ п╕дготовка до зд╕йснення напад╕в на органи влади.
«╢ заклики до революц╕╖. Мен╕ правоохоронн╕ органи дають ╕нформац╕ю, що йде скупка збро╖ в кра╖н╕ ╕ п╕дготовка до збройних напад╕в на органи влади», — сказав В. Янукович. Глава держави п╕дкреслив, що, на його думку, це роблять не т╕, кому погано живеться.
«Невже необх╕дно з╕рвати стаб╕льн╕сть, ф╕нансову ╕ пол╕тичну, починати виходити вс╕м на вулиц╕ з вилами ╕ д╕лити все, що ╓, чи що потр╕бно?», — зазначив Президент. У цьому контекст╕ в╕н наголосив на тому, що влад╕ необх╕дно прид╕ляти б╕льше уваги д╕алогу з сусп╕льством.

* * *
Президент В╕ктор Янукович закликав виконавчу владу активн╕ше просувати реформи для пол╕пшення якост╕ життя людей. Про це в╕н сказав у заключному слов╕ на розширеному зас╕данн╕ Каб╕нету М╕н╕стр╕в та Ком╕тету економ╕чних реформ.
«На р╕вн╕ виконавчо╖ влади потр╕бно рухати вперед реформи, як╕ пол╕пшують життя людей, послуги, ╖хню як╕сть, зокрема медичних та комунальних, ╕, безумовно, соц╕альний захист», — сказав Глава держави.
В. Янукович наголосив, що пр╕оритетом для влади ма╓ бути захист найуразлив╕ших верств населення. «Вимагаю ╕ запрошую вас на шлях боротьби за краще життя людей. На це ми повинн╕ спрямувати вс╕ сили, бо для цього ми прийшли», — сказав Президент, звертаючись до уряду.
В╕н зазначив, що той, хто не в╕дчува╓ в соб╕ сили для тако╖ роботи, мусить п╕ти. «Ми повинн╕ зробити акцент на практичн╕й ╕мплементац╕╖ реформ. Це на сов╕ст╕ уряду», — сказав Глава держави.

* * *
Р╕вень пол╕пшення роботи уряду Укра╖ни буде визначено у 20-х числах грудня. Про це заявив Президент В╕ктор Янукович, п╕дсумовуючи результати розширеного зас╕дання Кабм╕ну з Ком╕тетом економ╕чних реформ.
«До к╕нця року ще раз проведемо мон╕торинг ╕ у 20-х числах грудня подивимося, хто з якою швидк╕стю ╕, головне, як╕стю п╕дходить до покращення роботи», — наголосив Глава держави.
В. Янукович пооб╕цяв, що будуть зроблен╕ належн╕ висновки щодо роботи кер╕вник╕в м╕н╕стерств.

* * *
Оч╕куван╕ кадров╕ зм╕ни в уряд╕ в╕дклали через внутр╕парт╕йн╕ проблеми у Парт╕╖ рег╕он╕в. Таку думку висловив представник фракц╕╖ «БЮТ-Батьк╕вщина» Андр╕й Павловський на бриф╕нгу в середу.
«Я думаю, що це йде внутр╕парт╕йна гризня у Парт╕╖ рег╕он╕в. ╤ одна група впливу поки не може подолати ╕ншу. Тому це питання в╕дклали на пот╕м», — сказав в╕н.
У свою чергу, представник фракц╕╖ Парт╕╖ рег╕он╕в Олекс╕й Плотн╕ков, в╕дпов╕даючи на аналог╕чне запитання, зазначив, що, на його думку, проведення кадрових зм╕н ╓ прерогативою Президента, ╕ саме в╕н вир╕шу╓, коли це робити.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #33 за 04.11.2011 > Тема "З перших уст"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=9554

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков