Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2963)
З потоку життя (6158)
Душі криниця (3392)
Українці мої... (1447)
Резонанс (1469)
Урок української (986)
"Білі плями" історії (1653)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
БРЕХНЯ, ЩО НЕ ДОЖИЛА ДО СТАРОСТ╤.
наша влада не стомлю╓ться запевняти нас, що Крим було загарбано з одн╕╓╖ лише причини: в Укра╖н╕...


НЕДОВ╤РА - ЯК ТРОЯНСЬКИЙ К╤НЬ КРЕМЛЯ
Традиц╕╖, як бачимо, живуч╕. Ц╕лком можливо, що й сьогодн╕шн╕м «героям» посиплють...


SI VIS PACEM, PARA BELLUM (З ДУМОЮ ПРО ФЛОТ)
Г╕бридна ╕стор╕я з окупац╕╓ю/здачею Криму рано чи п╕зно випливе на св╕т. В тому нема╓ сумн╕ву. Це...


«ЩО ЦАРЕВ╤ МОСКОВСЬКОМУ КОНЯ НАПО╥ЛА…»
Хто ще не бачив – перехрест╕ться ╕ не в╕рте очам сво╖м! Бо справжн╕ УКРА╥НЦ╤ Криму до...


ПРОГРАШ В ╤НФОРМАЦ╤ЙН╤Й В╤ЙН╤. КОМУ ЗАВДЯЧУ╢МО?
Оск╕льки заява пана головного прокурора Краю, та ще й на такому поважному форум╕, то не...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #35 за 11.11.2011 > Тема "Резонанс"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#35 за 11.11.2011
СТАЛ╤НОБУSS

Сплеск рабсько╖ любов╕ до тирана, яка притаманна частин╕ рос╕йського сусп╕льства ╕ експорту╓ться на нашу землю, ╓ небезпечним для Укра╖ни, в як╕й в╕дбуваються складн╕ пол╕тичн╕ процеси через неспротив правлячо╖ ел╕ти московським впливам.
П╕сля того як Парламентська асамблея Орган╕зац╕╖ з безпеки ╕ сп╕впрац╕ в ╢вроп╕ висловила глибоке занепоко╓ння звеличенням тотал╕тарних режим╕в, включно з публ╕чними демонстрац╕ями на звеличення нацистського чи стал╕н╕стського минулого, Св╕товий конгрес укра╖нц╕в закликав ╓вропейське сп╕втовариство вимагати в╕д владних структур Укра╖ни негайно засудити вс╕ форми прославлення стал╕н╕зму та припинити пропагування символ╕в комун╕стичного тотал╕тарного режиму.
Я не пам’ятаю, щоб перш╕ особи держави п╕сля р╕шення ╢вропи р╕зко засудили так╕ випадки хоча б декларативно. Натом╕сть пересл╕дуються патр╕оти, як╕ протестують проти повернення стал╕н╕зму та його символ╕в у незалежну Укра╖ну.
Пророс╕йськ╕ сили протестують проти засудження тотал╕таризму цив╕л╕зованими кра╖нами ╕, як сумл╕нн╕ раби, продовжують шанувати свого тирана у будь-який спос╕б — ход╕нням з портретом людожера, нав╕шуванням календарик╕в на авто, колекц╕онуванням книжок та фотограф╕й. У випадку ╕з севастопольським стал╕нобусом — маршруткою з накле╓ним зображенням Стал╕на — ╓ певний ком╕зм ситуац╕╖ — ╕н╕ц╕атор ╕ координатор ц╕╓╖ акц╕╖ на Севастопольському форум╕ Kassad — Борис Рожин вибрав за аватару, тобто сво╓ самоусв╕домлення, нацистське зображення. У той же час в╕н на сво╓му сайт╕ пише: «Сталинизм на Украине поднимает голову и это прекрасно. Именно фигура Сталина и великого советского прошлого будут находиться в числе тех важных скреп, на основе которых будет собираться страна. Дальше будет еще веселее» (http://colonelcassad.livejournal.com/542827.html). Щоправда, це про наступну спецоперац╕ю проти нашого народу п╕д назвою «Сталин любил Украину», яку плану╓ться започаткувати на Волин╕.
Правильно проведена рекламна кампан╕я демонстрування свого рабського поклон╕ння «вождю вс╕х народ╕в» привернула ╕ грош╕ в╕д таких самих нос╕╖в рабсько╖ св╕домост╕, ╕ увагу журнал╕ст╕в. ╤ про те, що насправд╕ возвеличу╓ться нелюд, за час тотал╕тарного правл╕ння якого було знищено десятки м╕льйон╕в людей, якось не згаду╓ться — передус╕м пода╓ться лакована картинка накле╓ного на маршрутку Стал╕на. ╤ темнуватий кол╕р маршрутки, ╕ перш╕ фото, зроблен╕ саме вноч╕, теж ╕деолог╕чно вив╕рено — нагадати про сумнов╕дом╕ «воронки» для залякування та утримання людей ╕з слабкою псих╕кою в упокор╕. Щодо возвеличення Стал╕на в Севастопол╕, то це вигляда╓ якимось садомазох╕змом — х╕ба не майбутн╕й генерал╕симус кинув напризволяще десятки тисяч оборонц╕в м╕ста?
Безсилля чи небажання влади протистояти спецоперац╕ям сус╕дньо╖ кра╖ни навряд чи сприятиме ╕нтеграц╕╖ Укра╖ни у сучасну цив╕л╕зовану ╢вропу. Зв╕сно, можна сказати про те, що стал╕н╕зм уже був засуджений самими комун╕стами на сво╖х з’╖здах, але ж, як бачимо, людожерська ╕деолог╕я живе у багатьох запальних мозках.
Очевидно, що моральна оц╕нка й засудження ско╓них тотал╕таризмом ╕ стал╕н╕змом злочин╕в мають велике значення для виховання молодих покол╕нь. А тому необх╕дне р╕шуче втручання в╕дпов╕дних державних ╕нституц╕й задля спротиву чужих Укра╖н╕ символ╕в ╕ ╕деолог╕й.

Микола ВЛАДЗ╤М╤РСЬКИЙ
* * *
P. S. За пов╕домленнями ЗМ╤, 7 листопада м╕кроавтобус 95-го маршруту, обкле╓ний зображенням Стал╕на, десь загубився, а вод╕й на телефонн╕ дзв╕нки не в╕дпов╕да╓.
Н╕чого не нагаду╓?

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #35 за 11.11.2011 > Тема "Резонанс"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=9584

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков