Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2677)
З потоку життя (5748)
Душі криниця (3242)
Українці мої... (1420)
Резонанс (1428)
Урок української (984)
"Білі плями" історії (1618)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (258)
Ми єсть народ? (235)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (125)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ШПИГУНОФОБ╤Я
Зв╕сно, на всякий продукт, в тому числ╕, й на рабськ╕ нашийники ╓ попит. Не виключення ╕ кримська...


СЛОВО З АНЕКСОВАНОГО КРИМУ ДО МОВЧАЗНОГО БРАТА МОГО З КРАЙНЬО╥ ХАТИ
Порядн╕сть... Як же далеко ця людська чеснота в╕д того, що демонстру╓ наш пан Президент, керована...


ПЕРСПЕКТИВИ УКРА╥НСЬКОГО КРИМУ
О, цей вивихнутий св╕т! Наприк╕нц╕ минулого року в Мереж╕ з'явилося звернення до редакц╕╖...


КРИМСЬКА ДОЗА АНТИДЕПРЕСАНТУ
Власне, сьогодн╕ не ст╕льки про слабоум╕сть, ╕нфантильн╕сть, байдуж╕сть, як╕ перетворюють нас на...


ЧИ СУМ╤СН╤ П╤ДЛ╤СТЬ ╤ «СВ╤ТЛИЧН╤СТЬ»?
Там, де проступа╓ чорними плямами п╕дл╕сть, не може бути «Св╕тлиц╕», сов╕ст╕, душ╕....
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #35 за 11.11.2011 > Тема "Резонанс"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#35 за 11.11.2011
З╕ Львова щезла парт╕я «Русский блок»?

В сво╖й хат╕ - своя правда?

У Львов╕ сталася новина, яка варта уваги широко╖ громадськост╕. П╕сля тривалих пошук╕в, як╕ розтяглися б╕льш н╕ж на р╕к (з 27 кв╕тня 2010 р. до 22 червня 2011 р.), начальник Галицького в╕дд╕лу Державно╖ виконавчо╖ служби Льв╕вського м╕ського управл╕ння юстиц╕╖ Бойко О. В. остаточно затвердив постанову державного судового виконавця такого соб╕ громадянина Ач М. ╤., що пол╕тичну парт╕ю «Русский блок» у Львов╕ виявити неможливо, сл╕ди ╖╖ з╕ льв╕вських брук╕вок пропали ще 5 с╕чня 2006 року.
П╕сля р╕чних митарств льв╕вськими задв╕рками державному судвиконавцю вдалося з’ясувати, що «Русский блок» у Львов╕ ще й терп╕в б╕дусю, як церковна миша, в╕дсутн╕сть любов╕ ╕ турботи про «старшого брата» у безсердечних льв╕в’ян змусила його та╓мно для м╕сцево╖ влади втекти з невдячно╖ цитадел╕ нац╕онал╕зму на «хл╕би» до Криму. Вт╕кши з безхл╕бного Львова, гнаний голодом «Русский блок» законсп╕рувався на степових просторах п╕вострова, ╕ викрити його льв╕вським судвиконавцям уже змоги нема.
Хай вибачить мене читач, але мушу для п╕дтвердження сказаного навести цитату з постанови державного судвиконавця льв╕всько╖ юстиц╕╖ в╕д 22.06. 2011 р. за № 7/373-12571: «…Зг╕дно з ╕нформац╕╓ю УДА╤ при УМВСУ у Льв╕вськ╕й област╕ транспортних засоб╕в на боржника (парт╕ю «Русский блок») не заре╓стровано. …заре╓строваними об’╓ктами нерухомост╕ не волод╕╓, постанова державного виконавця про арешт майна залишена без виконання. За вказаною адресою… боржник не прожива╓. Зг╕дно з в╕дпов╕ддю Адресного бюро у Льв╕вськ╕й област╕ голова парт╕╖ Св╕стунов Олександр Григорович за адресою… не прожива╓, а вибув з 05.01.2006 р. в АР Крим, м. С╕мферополь, точно╖ адреси проживання встановити не вдалося. Таким чином… заходи щодо розшуку… виявилися безрезультатними».
Як╕сь незрозум╕л╕ реч╕ в╕дбуваються з галицькою юстиц╕╓ю. У той же час, коли Ач М. ╤. посеред перехожих на Ринков╕й площ╕ розшукував пана О. Св╕стунова, той, треба думати, та╓мно пробравшись з Криму до Львова, на очах державних судвиконавц╕в орган╕зував гучний скандал з червоними прапорами на день Перемоги, п╕дрядившись не з ким-небудь, а з самим мером Львова Андр╕╓м Садовим, командувачем Зах╕дного округу генералом Юр╕╓м Думанським, прокурором област╕ В╕тал╕╓м Ковбасюком, депутатами обласно╖ ╕ м╕сько╖ рад та ╕ншими високопосадовцями урочисто покладати кв╕ти на Во╓нному цвинтар╕ льв╕вського Пагорба Слави. Отже, в╕дсутн╕й у Львов╕ О. Св╕стунов покладав кв╕ти у тому ж таки Львов╕ ╕ лишився зовс╕м непом╕ченим!
Та, врешт╕, пора розпов╕сти про причини пошук╕в судвиконавцями Св╕стунова у Львов╕, коли електоральною базою для «Русского блока» ╓ Севастополь ╕ частково Крим. Сво╓ю «столицею» ця парт╕я спец╕ально обрала соб╕ Льв╕в, демонструючи «незалежним» укра╖нцям, що ця в╕дверто пророс╕йська орган╕зац╕я активно д╕╓ ╕ сито живе у самому П’╓монт╕ Галичини, продукуючи там сво╖х прихильник╕в — русин╕в. Тому для п╕дняття свого рейтингу ╕ престижу, у першу чергу серед ф╕нансових спонсор╕в, ╕ було розм╕щено центральний оф╕с «Русского блока» у Львов╕.
Найб╕льш активною ця парт╕я ╓ у Севастопол╕, де за п╕дтримки ╕деолог╕в Чорноморського флоту топчеться по всьому укра╖нському з часу сво╓╖ появи. Особливо цим парт╕йцям не подобаються т╕ укра╖нц╕, як╕ твердо ╕ посл╕довно в╕дстоюють укра╖нську державн╕сть та пропагують укра╖нськ╕ державницьк╕ ╕де╖ «в городе русской славы». Особливо ╖м було у╖вся флотський журнал╕ст Мирослав Мамчак. Щоб принизити г╕дн╕сть патр╕ота Укра╖ни, актив╕сти «Русского блока» вив╕сили по м╕сту його портрети у форм╕ оф╕цера н╕мецького СС, встановили у центр╕ м╕ста «дошку ганьби» ╕ намети з його портретами, п╕дмальованими п╕д Г╕тлера, та стали вимагати депортац╕╖ журнал╕ста з м╕ста. Мамчак подав на «Русский блок» позов «про захист чест╕, г╕дност╕ та д╕лово╖ репутац╕╖» до суду ╕ п╕сля майже двор╕чно╖ судово╖ тяганини справу таки виграв. Суд визнав д╕╖ ц╕╓╖ парт╕╖ антизаконними ╕ постановив спростувати поширену ними недостов╕рну ╕нформац╕ю таким самим способом, яким вона була розповсюджена, ╕ виплатити позивачу моральну шкоду, знизивши ╖╖ з 10 тисяч до 1515 грн., як╕ Мамчак бажав перерахувати на рахунок ╓диного у Севастопол╕ укра╖нського дитячого садочка. Виплатити моральну шкоду мав льв╕вський оф╕с парт╕╖, позаяк в╕н ╓ розпорядником парт╕йних кошт╕в.
Ось тут ╕ проявилася суть не так ц╕╓╖ парт╕╖, бо не ради демонстрац╕╖ законослухняност╕ вона створена, як нашого справедливого правосуддя. Жодне р╕шення суду не було виконане — така у нас сила праведного суду: у Севастопол╕ можна знущатися над укра╖нцями, але в жодному раз╕ антиукра╖нськ╕ сили не можуть бути покараними. Програвши цив╕льну справу, кер╕вники ц╕╓╖ гонорово╖ у Севастопол╕ парт╕йки почали вт╕кати в╕д в╕дпов╕дальност╕, як шкодлив╕ мишенята з в╕домого мультф╕льму, коли к╕т Леопольд, у особ╕ Ача М. ╤., муркочучи, заплющу╓ оч╕. П╕д час судового розгляду «русск╕╓ р╓бята» не гребували ╕ п╕дм╕ною документ╕в — це мало м╕сце не лише на судовому процес╕ у Севастопол╕, а й, як виявля╓ться, ╕ у виконавч╕й служб╕ Львова. Державна виконавча служба управл╕ння юстиц╕╖ Львова лише формально шукала в╕дпов╕дача, це ж не по чест╕ льв╕вських державц╕в пан╕в Ача М. ╤. чи Бойка О. В. топталася антиукра╖нська юрба протягом всього л╕та 2008 року — ╖м можна спати у Львов╕ спок╕йно. Тож з сумл╕нням виконаного службового обов’язку направили в Севастополь постанову «про повернення виконавчого документа стягувачев╕», яким ╕ скасували примусове виконання судового р╕шення.
Ось за таких обставин ╕ ем╕грувала з льв╕вських обр╕╖в парт╕я «Русский блок». Викручувалася, виверталася в╕д в╕дпов╕дальност╕ на суд╕, ганебно «щезла» з╕ Львова, як злод╕йкувата хапка з Галицького ринку, запропала з╕ страху…
А що ж льв╕вська Фем╕да? У не╖ оч╕ зав’язан╕, тому «р╓бята» без перешкод щезли з поля ╖╖ зору, коли ╖м було треба, а зараз см╕ються над нею ╕ для загального посм╕ховиська над Укра╖ною показово ╕ прилюдно разом з градоначальниками беруть участь у загальном╕ських заходах. Тепер уже можна в╕дкрито демонструвати свою присутн╕сть ╕ дал╕ продовжувати розпочату справу протискування «Русского мира» в галицькому рег╕он╕.
Постанова судових виконавц╕в незаперечно запевню╓, що у ц╕й ситуац╕╖ не будуть притягнут╕ до в╕дпов╕дальност╕ як т╕, що допустили недбале виконання судових р╕шень, так ╕ т╕, що подавали органам виконавчо╖ влади наперед неправдив╕ документи. Бо вже тривалий час не турбу╓ льв╕вську юстиц╕ю той факт, що парт╕я «Русский блок» в╕дверто нехту╓ закон, обманюючи державу найперше сво╖ми липовими ре╓страц╕йними документами.
То де ж тв╕й гонор, Львове?

Андр╕й ГОЦУЛЯК


КРИМСЬКА УНП ПОЗИВА╢ТЬСЯ ПРОТИ С╤МФЕРОПОЛЬСЬКО╥ М╤СЬКРАДИ ЗА СПРИЯННЯ ПРОВЕДЕННЮ «РУССКОГО МАРША»

Кримська орган╕зац╕я Укра╖нсько╖ народно╖ парт╕╖ подала адм╕н╕стративний позов проти С╕мферопольсько╖ м╕сько╖ ради за те, що та не заборонила проведення «Русского марша». «В╕дпов╕дач — орган м╕сцевого самоврядування, до якого над╕йшла заявка на проведення масового заходу, не скористався сво╖м правом на звернення до суду в порядку ст.182 Кодексу адм╕н╕стративного судочинства, для унеможливлення проведення провокац╕йних заход╕в, а в╕дтак сво╓ю безд╕яльн╕стю, ставить п╕д загрозу соц╕альну стаб╕льн╕сть, попередження заворушень, життя та здоров’я населення», — йдеться у в╕дпов╕дному позов╕ УНП.
УНП нагаду╓: «Рос╕йськ╕ нац╕онал╕сти в Укра╖н╕ анонсували проведення 4-5 листопада 2011 р. з нагоди дня Рос╕йсько╖ ╓дност╕ «Русского марша» в Ки╓в╕, Одес╕, Севастопол╕, Донецьку, Луганську, С╕мферопол╕ та ╕нших м╕стах Укра╖ни». Однак «д╕яльн╕сть низки орган╕зац╕й, як╕ ╓ ╕н╕ц╕аторами «Русских маршей», заборонена в РФ за ╖хн╕й екстрем╕стський характер», — наголошу╓ться у позов╕.
З огляду на це, УНП вбача╓ у нам╕р╕ проведення «Русского марша» загрозу стаб╕льн╕й пол╕тичн╕й ситуац╕╖ у низц╕ рег╕он╕в Укра╖ни, зокрема ╕ в Криму, через можлив╕ провокац╕╖ на нац╕ональному ╜рунт╕. В╕дпов╕дно УНП звинувачу╓ м╕ську раду С╕мферополя у безд╕яльност╕ ╕ небажанн╕ зупинити провокац╕ю.

Прес-служба Кримсько╖ орган╕зац╕╖ УНП

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #35 за 11.11.2011 > Тема "Резонанс"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=9601

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков