Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2973)
З потоку життя (6161)
Душі криниця (3396)
Українці мої... (1450)
Резонанс (1470)
Урок української (986)
"Білі плями" історії (1656)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
У МОСКВ╤ ПОМЕРЛА ПРАВОЗАХИСНИЦЯ, ЯКА КРИТИКУВАЛА ПУТ╤НА ╤ П╤ДТРИМУВАЛА УКРА╥НУ
"Не звертайте уваги на те, що я рос╕янка. Мен╕ соромно за те, що ми робимо в╕дносно Укра╖ни....


НА ХАРК╤ВЩИН╤ СКАСУВАЛИ РЕГ╤ОНАЛЬНИЙ СТАТУС РОС╤ЙСЬКО╥ МОВИ
Про це у Facebook написав депутат Харк╕всько╖ обласно╖ ради Дмитро Булах.


«СУД» В ОКУПОВАНОМУ КРИМУ ЗААРЕШТУВАВ АКТИВ╤СТА БЕК╤РОВА ДО 11 ЛЮТОГО
Адвокати, посилаючись на здоров'я Бек╕рова, просили для свого п╕дзахисного як запоб╕жний зах╕д...


У КЕРЧЕНСЬК╤Й ПРОТОЦ╤ ЗАСТРЯГЛИ БЛИЗЬКО 170 СУДЕН, ЯК╤ ОЧ╤КУЮТЬ НА ПРОХ╤Д
Про це голова Держприкордонслужби Петро Цигикал сказав в ╕нтерв'ю на телеканал╕ UA|TV


СИНОД УПЦ КП ОБГОВОРИВ, ╤З ЧИМ ╤ТИ НА ОБ’╢ДНАВЧИЙ СОБОР
У регламент╕ Об’╓днавчого собору ма╓ бути враховано, що в╕н ╓ арх╕╓рейським й право голосу...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #37 за 18.11.2011 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#37 за 18.11.2011
Дo двадцятир╕ччя Збройних Сил Укра╖ни

Вихову╓мо патр╕от╕в

У Криму, в рамках м╕сячника оборонно-масово╖ роботи, присвяченого 20-╕й р╕чниц╕ Збройних Сил Укра╖ни, яка в╕дзначатиметься 6 грудня, в╕йськовослужбовц╕ Збройних Сил Укра╖ни взяли участь у робот╕ сем╕нар╕в, орган╕зованих м╕ськими ком╕тетами Товариств сприяння оборон╕ Укра╖ни з основних напрям╕в в╕йськово-патр╕отично╖ роботи. У заходах активну участь також взяли викладач╕ предмета «Захист В╕тчизни», представники управл╕нь осв╕ти м╕ських орган╕в влади, загальноосв╕тн╕х шк╕л, рад ветеран╕в та в╕йськових частин гарн╕зон╕в Керч╕, Феодос╕╖, Севастополя, С╕мферополя.
У Феодос╕╖ разом з кер╕вником методоб’╓днання з в╕йськово-патр╕отичного виховання у школах управл╕ння осв╕ти Феодос╕йського виконкому полковником у в╕дставц╕ Олександром Плотк╕ним учасники обговорили запланован╕ до 20-╖ р╕чниц╕ Збройних Сил Укра╖ни заходи, що в╕дбудуться з активним залученням школяр╕в ╕ широко╖ громадськост╕. Було, зокрема, доведено постанову Ради м╕н╕стр╕в АР Крим щодо в╕йськово-патр╕отичного виховання молод╕ та вдосконалення основних заход╕в допризовно╖ п╕дготовки юнак╕в на 2011-2012 роки.
У заходах до 20-╖ р╕чниц╕ ЗС Укра╖ни активну участь беруть й школяр╕. Учн╕ молодших клас╕в малюють малюнки, присвячен╕ Збройним Силам, середн╕х клас╕в — випускають ст╕нн╕вки, а старшокласники беруть участь у спортивних змаганнях з╕ стр╕льби та ф╕зично╖ п╕дготовки — п╕дтягування, в╕джимання, б╕гу. Заплановано також провести численн╕ уроки мужност╕ за участ╕ ветеран╕в Велико╖ В╕тчизняно╖ в╕йни та в╕йськовослужбовц╕в.
Перед учасниками виступив ╕ заступник командира зен╕тного ракетного полку з виховно╖ роботи п╕дполковник Олександр Лог╕нов. В╕н розпов╕в про основн╕ заходи в╕йськово-патр╕отичного виховання у ЗС Укра╖ни та звернув увагу на активну вза╓мод╕ю арм╕╖ та сусп╕льства, що в╕дбува╓ться сьогодн╕. О. Лог╕нов п╕дкреслив важлив╕сть залучення в╕йськовослужбовц╕в до участ╕ у заходах з в╕йськово-патр╕отичного виховання. Зокрема, досягнуто домовленостей щодо участ╕ команд в╕йськовослужбовц╕в-строковик╕в п╕д час в╕йськово-спортивних конкурс╕в, як╕ змагатимуться з майбутн╕ми випускниками.
Так, спортивн╕ естафети проходитимуть у школах. А 19 листопада на баз╕ автошколи ТСОУ, що ╓ м╕сцевим осередком в╕йськово-патр╕отичного ╕ в╕йськово-спортивного виховання, в╕дбудеться змагання з╕ стр╕льби з пневматично╖ гвинт╕вки м╕ж учнями 22 шк╕л та в╕йськовиками трьох м╕сцевих в╕йськових частин Пов╕тряних Сил та В╕йськово-Морських Сил ЗС Укра╖ни.
Виступили також ╕нш╕ учасники сем╕нару — кер╕вник секц╕╖ в╕йськово-патр╕отично╖ роботи м╕сько╖ ради ветеран╕в полковник у в╕дставц╕ Олекс╕й Пушкар, головний спец╕ал╕ст м╕ського в╕йськком╕сар╕ату п╕дполковник запасу Анатол╕й Жар╕ков, методист управл╕ння осв╕ти Олена Антонова та ╕нш╕. Викладач╕ предмета «Захист В╕тчизни» п╕дтримали ╕н╕ц╕ативу в╕йськових щодо ще б╕льшого залучення д╕тей до в╕дв╕дування в╕йськових частин.
Активну п╕дтримку кер╕вний склад в╕йськових частин Феодос╕йського гарн╕зону знаходить серед кер╕вництва шк╕л №13, 2 та багатьох ╕нших. А Дн╕ в╕дкритих дверей з показами в╕йськово╖ техн╕ки та озбро╓ння, музе╖в бойово╖ слави в╕йськових частин щороку в╕дв╕дують тисяч╕ учн╕в.

Руслан СЕМЕНЮК
(Рег╕ональний мед╕а-центр М╕н╕стерства оборони Укра╖ни)

Л╤ЦЕ╥СТИ ВШАНУВАЛИ ПОДВИГ ПАРТИЗАН╤В

Нещодавно л╕це╖сти Республ╕канського навчального закладу «Кримський ╕нтернат-л╕цей з посиленою в╕йськово-ф╕зичною п╕дготовкою М╕н╕стерства осв╕ти ╕ науки, молод╕ та спорту АРК» (його начальник — полковник Микола Балабай), взяли участь у поход╕ по м╕сцях бойово╖ слави, присвяченому 70-╕й р╕чниц╕ партизанського руху в Криму.
До м╕сця першо╖ стоянки Алуштинського партизанського загону на гор╕ Ай-Йор╕ л╕це╖сти добиралися партизанськими стежками по г╕рсько-л╕сист╕й м╕сцевост╕. Вже на м╕сц╕ за участ╕ представник╕в м╕ських орган╕в влади, ветеран╕в в╕дбувся урочистий м╕тинг. Учасники походу разом з ветеранами поклали кв╕ти до мемор╕ально╖ дошки з пр╕звищами загиблих партизан╕в. Завершився зах╕д традиц╕йною солдатською кашею, приготовленою в польових умовах.
Участь в урочистостях справила на в╕йськових л╕це╖ст╕в незабутн╓ враження. У пам’ятн╕й книз╕ Алуштинського партизанського загону вони залишили св╕й в╕дгук: «Для нас, в╕йськових л╕це╖ст╕в, подвиг партизан╕в ╓ уособленням геро╖зму й ╕стинно╖ мужност╕, зразком патр╕отизму. ╤ наш обов’язок сьогодн╕ — схилити голову перед св╕тлою пам’яттю тих, хто не дожив до Перемоги, перед ветеранами, як╕ живуть, ╕ тими, хто не дожив до сьогодн╕шнього дня, котр╕ дали можлив╕сть нам жити в спок╕йн╕й, мирн╕й кра╖н╕. Ми вдячн╕ ╖м за ус╕ подвиги, зд╕йснен╕ на благо людей».

 

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #37 за 18.11.2011 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=9619

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков