Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2923)
З потоку життя (6092)
Душі криниця (3367)
Українці мої... (1441)
Резонанс (1461)
Урок української (986)
"Білі плями" історії (1647)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
АДЕЛЬ СТАН╤СЛАВСЬКА: Я ТА, ЩО ТРИМА╢ СВ╤Т
Сьогодн╕ господинею Поетично╖ Св╕тлиц╕ ╓ Адель Стан╕славська. Справжн╓ ╕м'я – Олександра...


«РИМОВАНИЙ ╤РП╤НЬ»
3 жовтня в столичному Будинку письменник╕в в╕дбулася презентац╕я зб╕рника поез╕╖ «Римований...


«ЯК ДАЛ╤ ЛОВИТИМЕШ ГАВИ - НЕ БУДЕ У ТЕБЕ ДЕРЖАВИ!»
Наше покол╕ння на цих знущаннях повинно поставити крапку. Щоб н╕коли ╕ н╕кому не хот╕лося б╕льше...


ЗАХИСТИ, ПОКРОВО-МАТИ!
День Покрови Пресвято╖ Богородиц╕ — велике християнське свято, яке щор╕чно в╕дзнача╓мо 14...


ТА╥НА СЛОВА
У золот╕ вереснев╕ дн╕ Червоноград ста╓ центром л╕тературного свята... П╕дбито п╕дсумки VIII...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #37 за 18.11.2011 > Тема "Душі криниця"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#37 за 18.11.2011
НА РОДИННЕ СВЯТО – З КРИМУ ПЕРЕДПЛАТА

Яскравим прикладом п╕дтримки укра╖номовних ЗМ╤ стало р╕шення севастопольсько╖ громадсько╖ орган╕зац╕╖ «Союз укра╖нок» передплатити часопис «Кримська св╕тлиця». Колектив з двадцяти п’яти союзянок на чол╕ з беззм╕нним головою — п. Богданою Процак (на фото) уже зробив передплату на перше п╕вр╕ччя й заклика╓ все вельмишановне панство Криму й Укра╖ни в ц╕лому п╕дтримати цей часопис.
На думку член╕в ц╕╓╖ активно╖ громадсько╖ орган╕зац╕╖, передплата «Кримсько╖ св╕тлиц╕» може також слугувати добрим подарунком для друз╕в чи родинного кола до р╕зних пам’ятних дат. Родина Процак уже передплатила два прим╕рники часопису для р╕дних, як╕ мешкають на Терноп╕льщин╕.
Для дов╕дки: севастопольськ╕й громадськ╕й орган╕зац╕╖ «Союз укра╖нок» — уже 19 рок╕в. За цей час нею зроблено чимало добрих справ. Серед них: благод╕йницька допомога дитячим будинкам Севастополя та громадянам похилого в╕ку, надання стипенд╕й обдарованим студентам та учням м╕сцевих навчальних заклад╕в, робота з виховним в╕дд╕лом В╕йськово-Морських Сил Збройних Сил Укра╖ни, передплата укра╖номовних ЗМ╤ для б╕бл╕отек, шк╕л, дошк╕льних навчальних заклад╕в, боротьба за еколог╕чно чистий Севастополь, активна участь у громадському житт╕ м╕ста тощо.

З ЮВ╤ЛЕ╢М!

Св╕тлана ╤ван╕вна Оселедцева-Горбатюк родом з В╕нниччини. Там вчилась в укра╖нськ╕й школ╕, пережила нелегке пово╓нне дитинство. Усп╕шно зак╕нчила Льв╕вський ун╕верситет ╕ все трудове життя присвятила навчанню д╕тей англ╕йськ╕й мов╕ у льв╕вськ╕й укра╖нськ╕й г╕мназ╕╖. Багато ╖╖ вихованц╕в усп╕шно зак╕нчили укра╖нськ╕ та заруб╕жн╕ виш╕ ╕ мають гарн╕ здобутки у житт╕. А Св╕тлана ╤ван╕вна ще й на пенс╕╖ вчить д╕тей, допомага╓ тим, хто хоче мати кращ╕ знання з англ╕йсько╖.
Вже багато рок╕в Св╕тлана ╤ван╕вна при╖жджа╓ на в╕дпочинок до Криму, познайомилася тут з «Кримською св╕тлицею» ╕ нин╕ зробила передплату газети на наступний р╕к, щоб пропагувати ╖╖ ╕ в Галичин╕. Тож прийм╕ть, шановна пан╕ Св╕тлано, сердечн╕ в╕тання з юв╕ле╓м й побажання ус╕ляких гаразд╕в ╕ в╕д «Кримсько╖ св╕тлиц╕»!

«КРИЛАТ╤ З НЬОГО ВРОДЯТЬСЯ ПЛОДИ, ╤ З ТИХ ПЛОД╤В ПОС╤ЮТЬСЯ САДИ...»
Л╕на КОСТЕНКО
(Давидов╕ псалми)

Як уже пов╕домляла наша газета, шанувальник визначно╖ Симиренк╕всько╖ спадщини, член НТШ, сад╕вник, сп╕вак та художник кримський татарин Ахтем Ал╕╓в з Сов╓тського району на честь юв╕лею професора Володимира Симиренка розпочав подвижницьку й меценатську симиренк╕вську акц╕ю у кримських школах. В╕н виростив на сво╖й присадибн╕й д╕лянц╕ к╕лька тисяч саджанц╕в плодових, яг╕дних та кв╕тково-декоративних культур ╕ розпочав поширювати ╖х по школах Криму.
Водночас Ахтем-ага взявся поширювати в Криму ╕ «Кримську св╕тлицю», читачем яко╖ в╕н ╓ вже багато рок╕в. Мають бути добр╕ ╕ щедр╕ духовн╕ плоди у такого сад╕вника!

НА 2012 Р╤К «КРИМСЬКУ СВ╤ТЛИЦЮ» МОЖНА ПЕРЕДПЛАТИТИ НА ПОШТ╤!

Газета вже ╓ в каталоз╕ передплатних видань Укра╖ни. ╥╖ ╕ндекс — 90269. Варт╕сть передплати на 1 м╕сяць — 8 грн. 01 коп., на три — 24 грн. 03 коп., на п╕вроку — 48 грн. 06 коп.
Заклика╓мо читач╕в — давн╕х ╕ нових — п╕дтримати свою газету й передплатити «Кримську св╕тлицю» не лише для себе! Зроб╕ть подарунок сво╖й школ╕, б╕бл╕отец╕, р╕дним, знайомим: чим б╕льше у нас буде шанувальник╕в, тим над╕йн╕ше у газети майбутн╓ ╕ менше шанс╕в на повторення тих негаразд╕в, як╕ довелося пережити редакц╕╖ разом з читачами за останн╕ п╕втора року.
Тим передплатникам, як╕ з в╕домих причин не змогли отримувати газету у 2010 роц╕, «Кримська св╕тлиця» — в рахунок погашення боргу — до к╕нця поточного року надходитиме поштою. Через порушен╕ догов╕рн╕ стосунки придбати «Св╕тлицю» в к╕осках «Союздруку» поки що не можна, тому краще оформити передплату: на 2012 р╕к це можна зробити на пошт╕ (публ╕ку╓мо передплатний абонемент http://svitlytsia.crimea.ua/quitt.jpg ), до к╕нця поточного року — через бухгалтер╕ю Газетно-журнального видавництва.
З ус╕х питань стосовно передплати звертайтеся за адресою:
03040, м. Ки╖в, вул. Васильк╕вська, 1, ДП «Газетно-журнальне видавництво М╕н╕стерства культури ╕ туризму Укра╖ни», ╤ван Порхун.
Тел./факс: (044) 498-23-64
електронна пошта — nvu.kultura.porhun@gmail.com
Поточн╕ номери газети можна отримати також ╕ в редакц╕╖.
Конт. телефони: (0652) 51-13-24, 51-13-25

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #37 за 18.11.2011 > Тема "Душі криниця"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=9628

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков