Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4452)
З потоку життя (7293)
Душі криниця (4125)
Українці мої... (1661)
Резонанс (2122)
Урок української (1006)
"Білі плями" історії (1847)
Крим - наш дім (1052)
"Будьмо!" (271)
Ми єсть народ? (242)
Бути чи не бути? (323)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (207)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ВЕСЕЛКА
В╕рш╕ нашого дитинства


Р╤ДНА МОВА
З дитинства мо╖ батьки навчали мене любити свою Батьк╕вщину з кв╕тучими садами, безмежними...


В╤РШ╤ НАШОГО ДИТИНСТВА. ╤ван ДРАЧ
Перша зб╕рка поез╕й ╤вана Драча «Соняшник» побачила св╕т 1962 року.


«У КОЖНО╥ ФЕ╥ БУВАЮТЬ ПРИ╢МН╤ МОМЕНТИ...»
В гостях "Джерельця" ╕з сво╖ми поез╕ями Наталка ЯРЕМА, Наталя МАЗУР ╕ Ксенислава КРАПКА


НАЙКРАЩ╤ УКРА╥НСЬК╤ МУЛЬТФ╤ЛЬМИ ВС╤Х ЧАС╤В
6 кв╕тня св╕т в╕дзначив День мультф╕льм╕в. Це свято було засноване 2002 року М╕жнародною...




Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:














FaceBook





оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #47 за 23.12.2011 > Тема ""Джерельце""
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#47 за 23.12.2011
ЯКЕ ВОНО, СПРАВЖН╢ КОХАННЯ?

Дружба, кохання, толерантн╕сть — ц╕ та ╕нш╕ питання хвилюють багатьох молодих людей, у тому числ╕ й дев’ятикласник╕в Пруд╕всько╖ загальноосв╕тньо╖ школи Сов╓тського району. Про це вони й хочуть под╕литися сво╖ми думками з читачами. А ви, ╖хн╕ ровесники, що про це дума╓те? Напиш╕ть «Джерельцю»!

ЯКЕ ВОНО, СПРАВЖН╢ КОХАННЯ?

Хто зна╓ про справжн╓ кохання? Я вважаю, що таких людей не дуже й багато. Осв╕дчення у коханн╕ — це не просто слова, як╕ можна говорити направо й нал╕во, це щось важливе для людини, щось сво╓, особисте.
Справжня любов може проявлятися по-р╕зному. ╤ не завжди це повинн╕ бути кв╕ти або цукерки, це може проявлятися й увагою чи гарними словами. ╤нод╕ нав╕ть при╓мн╕ше отримувати подарунки, зроблен╕ сво╖ми руками, в╕д усього серця.
Про кохання не обов’язково кричати на весь св╕т, головне знати, що ти коха╓ш ╕ тебе теж кохають. Якби люди не проявляли б вза╓мних почутт╕в, то як виростали б ╖хн╕ д╕ти, як╕ б вони були, як би ставились до ╕нших людей? У св╕т╕ тод╕ не було б н╕чого гарного, бо любов — це найсв╕тл╕ше почуття, яке взагал╕ може бути.
Мо╖ побажання до вс╕х: кохайте ╕ будьте коханими!

Л╓нара АБЛЯМ╤ТОВА

ЛЮБОВ — ЦЕ САМОЗРЕЧЕННЯ

Я хочу розпов╕сти ╕стор╕ю кохання близьких мен╕ людей.
Мо╖ бабуся ╕ д╕дусь... ╥м пощастило кохати одне одного в юност╕, через усе життя пронести це св╕тле почуття. Школяр-бешкетник кинувся навздог╕н ╕ раптом завмер на м╕сц╕. Блакитн╕, як небо, оч╕ п’ятнадцятир╕чно╖ Валечки вразили хлопця. В╕н ще не здогадувався, що д╕вчинц╕-в╕дм╕нниц╕ подоба╓ться в╕н, прогульник. Це було початком ╖хньо╖, як тод╕ казали, дружби.
Бабуся з д╕дусем любили згадувати т╕ часи. Мене вража╓, якими чистими тод╕ були почуття! Закохан╕ нав╕ть соромились ╕ти поруч. А про те, щоб ц╕луватися на людях, як це бачимо зараз на кожному кроц╕, ╕ думки не було. Мен╕ зда╓ться, що демонстрування почутт╕в насправд╕ говорить про ╖хню в╕дсутн╕сть, бо справжн╓ почуття не потребу╓ оц╕нки ╕нших. Воно лише для двох.
Якби не ╕снувало справжнього кохання, чи могли б бабуся з д╕дусем виростити сво╖х д╕тей у любов╕, прищепити повагу до людей?
Мен╕ зда╓ться, що так╕ почуття — вз╕рець, але вони трапляються не часто, бо потребують жертви, а сучасна людина б╕льш его╖стична.
Кажуть, що кохання, яке проходить перев╕рку випробуваннями, здатне робити неможливе.
Коли моя бабуся захвор╕ла, л╕кар╕ сказали, що з таким захворюванням люди не живуть. А вона п╕сля того прожила б╕льше п’яти рок╕в. ╤ це лише завдяки д╕дусю, який самов╕ддано п╕клувався про свою ж╕нку. В╕н не спав ночами, прислухаючись до ╖╖ дихання. Сам уже старенький та хворий, готував ╖й д╕╓тичн╕ страви та прибирав за нею. В╕н пробачив ╖й усе, що може зайвого сказати змучена хворобою людина. Бо любов — це самозречення.
Коли бабуся п╕шла з життя, здавалося, що д╕дусь без не╖ не зможе жити, бо вони давно стали одним ц╕лим. Це ╕ ╓ справжн╓ кохання. Лише завдяки наш╕й п╕дтримц╕ д╕дусь пережив втрату найближчо╖ людини. Тепер в╕н живе заради нас, сво╖х д╕тей ╕ онук╕в.
Кохання — одне з найпрекрасн╕ших почутт╕в, яке важко описати. Т╕льки коли бачиш прояви його у житт╕, саме у вчинках, а не у словах, то розум╕╓ш, що кохання ╕сну╓. На мою думку, саме кохання творить св╕т у вс╕х його найкращих проявах. А ╕нод╕ робить неможлив╕ реч╕.
У кожно╖ людини ╓ своя в╕дпов╕дь на запитання: «Яке воно, справжн╓ кохання?» Для мене воно таке, яке було у мо╖х бабус╕ та д╕дуся. ╥хн╕ почуття пройшли серйозн╕ випробування часом ╕ залишились з ними на все життя, зовн╕ проявляючись як вза╓морозум╕ння, вза╓модов╕ра та вза╓моповага.

╢лизавета СЯДУКОВА

БУТИ ТОЛЕРАНТНИМ – ЦЕ Ж ТАК ПРОСТО
 
З мо╓╖ точки зору, толерантн╕сть — це як╕сть, яка повинна бути присутньою у кожно╖ людини. Про себе не можу сказати, що я — толерантна людина. Я не завжди прислухаюся до чужо╖ думки, нетерпляча до ╕нших, але намагаюся виховувати у соб╕ цю як╕сть, бо знаю, що важко жити у сусп╕льств╕ без вза╓морозум╕ння.
Толерантн╕сть — це особлива людська як╕сть, готовн╕сть бути терплячим, ум╕ти миритися з чи╖мось ╕снуванням, прислуховуватись до думок ╕нших людей.
У нашому сучасному св╕т╕ люди гуртуються за нац╕ональною ознакою, сп╕льним захопленням та ╕нтересами. Але дуже часто м╕ж ними трапляються непорозум╕ння та неготовн╕сть прислухатися до ╕нших. ╤ через це ╕нод╕ ц╕ групи можуть розпадатися. Це в╕дбува╓ться через в╕дсутн╕сть у сучасному сусп╕льств╕ такого поняття, як толерантн╕сть. Люди не бажають слухати думки ╕нших та з повагою ставитися до них. Таке становище у сусп╕льств╕ зда╓ться мен╕ неправильним, ╕ треба старатися показати людям, якою важливою ╓ толерантн╕сть.
Толерантн╕сть — це маленький пром╕нчик сонця, пром╕нчик порозум╕ння й вза╓мно╖ поваги, пром╕нчик терплячост╕ й витримки, але щоб цей пром╕нчик став великим та яскравим сонцем, треба, щоб кожна людина навчилася бачити його.

Мар╕я ЛУК’ЯНОВА
Пруд╕вська загальноосв╕тня школа ╤-╤╤╤ ступен╕в
Сов╓тський район, АР Крим

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #47 за 23.12.2011 > Тема ""Джерельце""


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=9771

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков