Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4452)
З потоку життя (7293)
Душі криниця (4125)
Українці мої... (1661)
Резонанс (2122)
Урок української (1006)
"Білі плями" історії (1847)
Крим - наш дім (1052)
"Будьмо!" (271)
Ми єсть народ? (242)
Бути чи не бути? (323)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (207)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
У В╤ДНОСИНАХ З ПОЛЬЩЕЮ НЕ ВАРТО НАТИСКАТИ НА ╤СТОРИЧН╤ “МОЗОЛ╤”, ЩО НАТЕРЛИСЯ ЗА 400 РОК╤В
Юр╕й Щербак, письменник, дипломат…


╤СТОР╤Я ОДН╤╢╥ РОДИНИ НА ТЛ╤ КРИМСЬКОТАТАРСЬКОГО НАЦ╤ОНАЛЬНОГО РУХУ
Вс╕ сто в╕дсотк╕в грошей в╕д продажу книги буде направлено на потреби ЗСУ…


ВЖЕ ЗАРАЗ ТРЕБА ДУМАТИ, ЯК БУДЕМО В╤ДНОВЛЮВАТИ КРИМ П╤СЛЯ ДЕОКУПАЦ╤╥
Обговорення комплексних питань щодо в╕дновлення Криму п╕сля його деокупац╕╖ в╕д рос╕йських сил...


МОЖЕ ТАК СТАТИСЬ, ЩО КРИМ ПОВЕРТАТИМЕТЬСЯ ДИПЛОМАТИЧНИМ ШЛЯХОМ
Наша держава зможе спок╕йно жити, коли поверне соб╕ ус╕ сво╖ земл╕, зокрема ╕ Крим.


БИТВА ЗА УКРА╥НУ
День дв╕ст╕ одинадцятий…




Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:














FaceBook





оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #15 за 16.09.2011 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#15 за 16.09.2011
Прикордонн╕ будн╕ аеропорту «С╕мферополь»

 В╕дд╕л прикордонно╖ служби «С╕мферополь» викону╓ завдання з охорони державного кордону Укра╖ни в пункт╕ пропуску «С╕мферополь» - основних пов╕тряних воротах Автономно╖ Республ╕ки Крим. Право служити у цьому п╕дрозд╕л╕ нада╓ться виключно найкращим прикордонникам, а ╖хн╕й досв╕д та здобутки – зразок майстерност╕ прикордонного контролю.
 Державний м╕жнародний аеропорт «С╕мферополь» побудований у 1936 роц╕. За ц╕ роки аеропорт став одним з найб╕льших аеропорт╕в Укра╖ни. Тут освоювали техн╕чну експлуатац╕ю першого радянського реактивного пасажирського л╕така ТУ-104, в аеропорту «С╕мферополь» уперше в Укра╖н╕ зд╕йснив посадку аеробус ╤Л-86.
 Дiяльнiсть пiдроздiлу була розпочата 1 вересня 1985 року. В цей день почав функц╕онувати м╕жнародний повiтряний пункт пропуску «С╕мферополь - аеропорт», який територ╕ально входив до ОКПП «Крим» з м╕сцем розташування в Ялт╕. Постiйними м╕жнародними рейсами на той час були: «С╕мферополь-Стамбул-С╕мферополь» та рейси з кра╖н соц╕ал╕стичного блоку. П╕дрозд╕л й донин╕ розташову╓ться у прим╕щенн╕ аеропорту «Центральний».
 На початку функц╕онування п╕дрозд╕лу особового складу нараховувалось близько 70 чолов╕к. Крiм виконання сво╖х службових обов’язкiв, особовий склад створював умови для несення прикордонно╖ служби: брав участь у буд╕вництв╕ сектор╕в «Прил╕т» та «В╕дл╕т».
 14 листопада 1995 року розпорядженням Каб╕нету М╕н╕стр╕в Укра╖ни № 698–р було в╕дкрито м╕жнародний пункт пропуску для ав╕ац╕йного сполучення «С╕мферополь».
 У 1997 р. в аеропорту «Центральний» було проведено кап╕тальний ремонт та в╕дкриття терм╕нал╕в «А» та «Б». Особовий склад п╕дрозд╕лу займався облаштуванням цих терм╕нал╕в прикордонною ╕нфраструктурою: каб╕нками паспортного контролю, службовими прим╕щеннями, спец╕альною техн╕кою.
 Зг╕дно з наказом Адм╕н╕страц╕╖ Державно╖ прикордонно╖ служби Укра╖ни в╕д 1 кв╕тня 2008 року № 56 в╕дд╕лення прикордонного контролю «С╕мферополь-аеропорт» було реорган╕зовано у в╕дд╕л прикордонно╖ служби «С╕мферополь» I╤╤ категор╕╖ (тип А), а з березня 2010 року в╕дд╕лу надано ╤╤ категор╕ю.
 Тутешн╕ охоронц╕ рубежу лише нин╕шнього року виявили 5 порушник╕в державного кордону Укра╖ни, не дозволили в’╖хати в Укра╖ну 154 потенц╕йним незаконним м╕грантам, виявлено 644 особи, як╕ порушили правила перебування в Укра╖н╕, та складено протокол╕в за статтею 203 ч. 2 Кодексу Укра╖ни про адм╕н╕стративн╕ правопорушення на суму 263 992 гривень.
 Службов╕ будн╕ тут аж н╕як не можна назвати спок╕йними, адже в середньому за м╕сяць пасажиропот╕к сяга╓ 20–21 тисяч людей вл╕тку та 9–10 тисяч взимку. В цьому «мурашнику» можна зустр╕ти представник╕в майже кожно╖ кра╖ни св╕ту. Це, звичайно, вимага╓ в╕д прикордонник╕в волод╕ння найпоширен╕шими ╕ноземними мовами, ч╕ткого дотримання вимог в╕домчих стандарт╕в прикордонного контролю, а також бездоганного знання ус╕х нюанс╕в роботи з документами.
 Сама ж служба тут орган╕зована за чотиризм╕нним вар╕антом, це довол╕ зручно для персоналу, адже п╕сля напружено╖ роботи в аеропорту ╓ можлив╕сть в╕дпочити, в╕дновити сили та провести час ╕з родиною.
 Робота в цьому п╕дрозд╕л╕ передбача╓ знання велико╖ к╕лькост╕ р╕зних паспортних документ╕в. Зв╕сно ж, це потребу╓ пост╕йного навчання та вдосконалення сво╖х навичок та знань. Тому у п╕дрозд╕л╕ з персоналом чи не щодня проводяться в╕дпов╕дн╕ заняття та трен╕нги з паспортного контролю та виявлення п╕дробок. Кр╕м цього, у с╕мферопольських охоронц╕в рубежу ╓ й в╕дпов╕дне техн╕чне забезпечення.
 У кер╕вництва в╕дд╕лу повне вза╓морозум╕ння з кер╕вництвом аеропорту, що, безумовно, позитивно познача╓ться на робот╕ як п╕дрозд╕лу, так ╕ аеропорту загалом.
 За останн╕й р╕к зроблено дуже багато. У рамках реал╕зац╕╖ проект╕в Державно╖ прикордонно╖ служби Укра╖ни, М╕н╕стерства енергетики та М╕ноборони США  встановлю╓ться найнов╕тн╕ша система рад╕ац╕йного контролю. Разом з кер╕вництвом аеропорту проводиться робота щодо введення у д╕ю ново╖ пропускно╖ системи, нових зразк╕в перепусток та голограф╕чних наклейок на право перебування у режимн╕й зон╕ п╕д час виконання службових обов’язк╕в, ремонту службових прим╕щень п╕дрозд╕лу.
 Але, звичайно, основою усп╕шних результат╕в д╕яльност╕ п╕дрозд╕лу ╓, насамперед, сумл╕нн╕сть та профес╕онал╕зм персоналу в╕дд╕лу.
 
Костянтин П’ЯСЕЦЬКИЙ

На фото - прикордонн╕ будн╕ вартових пов╕тряних вор╕т Криму.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #15 за 16.09.2011 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=9351

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков