Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2973)
З потоку життя (6161)
Душі криниця (3396)
Українці мої... (1450)
Резонанс (1470)
Урок української (986)
"Білі плями" історії (1656)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
У МОСКВ╤ ПОМЕРЛА ПРАВОЗАХИСНИЦЯ, ЯКА КРИТИКУВАЛА ПУТ╤НА ╤ П╤ДТРИМУВАЛА УКРА╥НУ
"Не звертайте уваги на те, що я рос╕янка. Мен╕ соромно за те, що ми робимо в╕дносно Укра╖ни....


НА ХАРК╤ВЩИН╤ СКАСУВАЛИ РЕГ╤ОНАЛЬНИЙ СТАТУС РОС╤ЙСЬКО╥ МОВИ
Про це у Facebook написав депутат Харк╕всько╖ обласно╖ ради Дмитро Булах.


«СУД» В ОКУПОВАНОМУ КРИМУ ЗААРЕШТУВАВ АКТИВ╤СТА БЕК╤РОВА ДО 11 ЛЮТОГО
Адвокати, посилаючись на здоров'я Бек╕рова, просили для свого п╕дзахисного як запоб╕жний зах╕д...


У КЕРЧЕНСЬК╤Й ПРОТОЦ╤ ЗАСТРЯГЛИ БЛИЗЬКО 170 СУДЕН, ЯК╤ ОЧ╤КУЮТЬ НА ПРОХ╤Д
Про це голова Держприкордонслужби Петро Цигикал сказав в ╕нтерв'ю на телеканал╕ UA|TV


СИНОД УПЦ КП ОБГОВОРИВ, ╤З ЧИМ ╤ТИ НА ОБ’╢ДНАВЧИЙ СОБОР
У регламент╕ Об’╓днавчого собору ма╓ бути враховано, що в╕н ╓ арх╕╓рейським й право голосу...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #6 за 10.02.2012 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#6 за 10.02.2012
ДАВАЙТЕ ВИДАМО КНИГУ!

Упродовж грудня 2011 – с╕чня 2012 рок╕в газета «Кримська св╕тлиця» друкувала науково-публ╕цистичний нарис в╕домого укра╖нського вченого-сад╕вника та ╕сторика науки, симиренкознавця Петра Вольвача «Розстр╕ляний сад», присвячений 120-л╕ттю в╕д дня народження видатного в╕тчизняного вченого-сад╕вника, помолога та орган╕затора сад╕вничо╖ науки професора Володимира Симиренка.
Разом з╕ сво╖м батьком, всесв╕тньо в╕домим укра╖нським ученим-сад╕вником та помологом Левком Симиренком, упродовж Х╤Х-ХХ стол╕ть вони створили знану в усьому св╕т╕ ун╕кальну укра╖нську сад╕вничу наукову школу. Вони обо╓ та створена ними симиренк╕вська наукова школа були знищен╕ злочинним стал╕нським режимом.
Якщо зусиллями укра╖нсько╖ та св╕тово╖ громадськост╕ ╕м’я та наукову спадщину Левка Симиренка сьогодн╕ повернено у в╕тчизняну ╕стор╕ю та сад╕вничу науку, то Володимир Симиренко ╕ його величезний науковий доробок донин╕ перебувають у зон╕ замовчування та байдужост╕.
Ухвален╕ ще в 2002 роц╕ Постанова Верховно╖ Ради (№ 31 в╕д 7 лютого 2002 р.) та Розпорядження Каб╕нету М╕н╕стр╕в Укра╖ни № 281-Р в╕д 1 червня 2002 р. «Про вшанування пам’ят╕ великих укра╖нських учених-сад╕вник╕в Л. П. Симиренка та В. Л. Симиренка» стосовно останнього не були виконан╕. Звернення науково╖ громадськост╕ до Верховно╖ Ради Укра╖ни про в╕дзначення на державному р╕вн╕ 120-л╕ття в╕д дня народження видатного ученого так ╕ не було почуте. ╤ коли б не окрем╕ публ╕кац╕╖ досл╕дник╕в-ентуз╕аст╕в та зд╕йснене упродовж 1995-1996 рр. донькою вченого, громадянкою Канади Тетяною Симиренко, видання збережено╖ нею визначно╖ прац╕ професора Володимира Симиренка «Часткове сортознавство плодових рослин», то нав╕ть фах╕вц╕ не знали б про його величезний науковий доробок.
Як не прикро, але нав╕ть п╕сля науково╖ та громадсько╖ реаб╕л╕тац╕╖ родини Симиренк╕в в Укра╖н╕ жодного разу не вшановували на державному р╕вн╕ юв╕лейн╕ дати видатного ученого. Нав╕ть за вс╕ роки Незалежност╕ Укра╖ни про нього також не видано жодно╖ книги. Внесок же професора Володимира Симиренка у в╕тчизняну сад╕вничу науку не поступа╓ться науковому доробку його батька.
Враховуючи багатор╕чн╕ напрацювання кримського досл╕дника-симиренкознавця, академ╕ка Петра Вольвача, Кримська ф╕л╕я наукового товариства ╕м. Т. Шевченка зверта╓ться з укл╕нним проханням до укра╖нсько╖ громадськост╕ та до вс╕х небайдужих людей, перш за все до в╕тчизняних п╕дпри╓мц╕в, чий б╕знес пов’язаний ╕з сад╕вництвом та с╕льським господарством, надати ф╕нансову п╕дтримку виданню науково-публ╕цистично╖ монограф╕╖ про життя та д╕яльн╕сть професора Володимира Симиренка. Обсяг монограф╕╖ приблизно 28-30 др. арк., наклад 2000 прим╕рник╕в. Книга буде ╕люстрована численними чорно-б╕лими ╕ кольоровими св╕тлинами та документальними матер╕алами, як╕ ран╕ше не публ╕кувалися. Кошторисна варт╕сть видання 62-65 тисяч грн.
Автор прац╕ бере зобов’язання над╕слати вс╕м благод╕йникам необх╕дну к╕льк╕сть прим╕рник╕в, а п╕дпри╓мцям-меценатам, кр╕м того, надати в книз╕ ╕нформац╕йний матер╕ал про д╕яльн╕сть ╖хнього п╕дпри╓мства.
За домовлен╕стю з автором кошти на видання книги будуть акумулюватися на розрахунков╕й картц╕ Вольвача Петра Васильовича 4405885820783071 у Кримському в╕дд╕ленн╕ «Приватбанку» з обов’язковою позначкою: «На видання книги: «Володимир Симиренко – життя та д╕яльн╕сть».

Кримська ф╕л╕я Наукового товариства ╕м. Шевченка

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #6 за 10.02.2012 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=9936

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков